Aşk Bir Rüya 95. Bölüm Özeti 24 Mayıs Duruv Tapki’ye Aşkını İtiraf Etti

Aşk Bir Rüya dizisinde Duruv Tapki’yi arabasına alarak bir eve getirmişti. Tapki neden beni buraya getirdin diye korkar ve Bihan’dan habersiz bir yere gidemeyeceğini söylerken endişelidir. Tapki telefonuyla Bihan’ı aramak ister ancak Duruv telefonunu alıp yere atar. Tapki korkuyla bayılır. Duruv düzenlemeleri yapmak için ayrılır. Aşk Bir Rüya 24 Mayıs Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 95. Bölüm Özeti

Tapki kendine geldiğinde Duruv’u arar ve kapının kilitli olduğunu fark eder. Ardından kırık telefonu ile Bihan’ı arar ve Duruv tarafından kaçırıldığını söyler. Bihan ve evdekiler şok olur. Duruv gelir ve Tapki’yi elinden tutarak kendisiyle gelmesini ister. Tapki elini çekerken Duruv cebindeki zehiri çıkarır ve kendisiyle gelmemesi durumunda içeceğini söyler. Tapki mecburen onunla gider.

Bu sırada bir kişi Duruv’u arar ve pasaport işlerinin yapıldığını söyler. Duruv ve Tapki giderken bir adam onları durdurur ve Duruv’un hayranı olduğunu söyleyerek onunla selfie çektirir. Zaten onların bulunmasında bu selfie faktörü olmuştur. Bihan resmi sosyal medyada görmüş ve oteli tanımıştır. Pandey ailesi Duruv ve Tapki’yi yakalamayı başarır. Tapki başından geçenleri anlatırken Duruv sessizdir. Bihan sinirlenirken baba onunla konuşacağını söyler.11 45

Şada ortaya çıkar ve Duruv’un Tapki’yi neden kaçırdığını biliyorum der. Herkes merakla onu bakar. Şada Bihan’ın bekarlığa veda partisinde Tapki’yi nasıl kaçırdığını hatırlatır ve Bihan’a da böyle bir şaka yapmak istediklerini söylerken Duruv da başını sallar. Akşamında Şada Duruv’a Tapki’yi seviyor musun diye sorar. Duruv Tapki sevdiğini ve buralardan götürmek istediğini söyleyerek Şada’yı şok eder. Duruv bu evde param için kalıyorsun, ağzını açacak olursan seni bu evden atacağım diyerek onu tehdit eder.

Vasu rüyasında bir cenazeye katılır. Bir kadın gelir ve ailenden biri diğer birini öldirecek diyerek onu uyarır. Vasu uykusundan bağırarak uyanır. Vasu babaya rüyasını anlatır ve yarın ki düğünün iptal edilmesini ister. Baba bunun bir rüya olduğunu söyleyerek onu sakinleştirir. Ertesi gün Ponam Bihan için yaptığı sehrayı(damada takılan bir tür atkı gibi bir giysi) getirir. Sehrayı kimin takacağı ile ilgili anlaşamayan aile yastık bende oyunu oynayarak kazanın sehrayı takacağını söylerler.22 44

Duruv düğünü durdurmak için sehraya biraz benzin döker ve diyalardan birine kadar bir çizgi yaparak benzini buraya da döker. Oyunlar oynanır. Suman sehra almaya giderken Duruv ona sehrayı Ponam’ın yaptığını ve onun getirmesi gerektiğini söyler. Ponam sehrayı aldığında Duruv ateşi yakar. Sehranın olduğu yer yanarken Ponam da yaralanır. Evegelen doktor eliyle bir müddet bir şey yapamayacağını söyler. Düğün ileri bir tarihe ertelenir. Vasu Tapki ile ilgili kötü rüyalar görmeye devam ediyor.

Bihan motoruyla uğraşırken kapıda iki kişinin Pandey’i nasıl kandıracakları hakkında konuşurlar. Ardından babanın yanına giderler. Bihan adamları sahtekarlıkla suçlar ve girişir. Tapki onu durdurur ve adamların gitmesini sağlar. Akşamında adamlar bir yerde içerken ışıklar kapanır. Bihan’a benzeyen biri adamları haşat eder. Ancak sonra Duruv olduğu anlaşılır. Duruv Bihan’ın elbisesini giymiştir.33 44

Ertesi gün eve polisler gelirler ve adamların şikayetçi olduğunu söyleyerek Bihan’ı götüreceklerini belirtirler. Duruv onlara kanıtınız var mı diye sorar. Adamlar Bihan’ın montunu gösterirken Bihan bu mont oraya nasıl gitmiş diye düşünür. Baba kefaletini vereceğini söyleyerek polisleri gönderir. Duruv eski bir odada Tapki’ye benzettiği bir modelle konuşur. Bihan’ı sonsuza dek gözünden düşüreceğini söyler. Onu mücevherlerle süsler.

Bihan Tapki ile konuşmaya giderken Duruv ile karşılaşır. Duruv ona elindeki içecekten vermek ister ancak Bihan zaten Tapki bana inanmıyor bir de içersem kötü olacak diye içmek istemez. Duruv Bihan’ın üzerine içki döker ve ondan özür diler. Bihan bu şekilde Tapki’nin yanına gider ve konuşmak istediğini söyler. Tapki onun üzerindeki içki lekesini görür ve içtin mi diye sorar. Bihan içmediğini söylese de Tapki inanmaz. Bihan odadan sinirle çıkar.44 36

Duruv mutlulukla Tapki modelinin yanına geri döner. Ona yaptığı hileleri anlatırken modelin elini tutar. Ancak elin hareket ettiğini görünce şok olur. Tapki örtüsünü çıkarır ve bu şekilde yapmasaydım gerçeği öğrenemeyecektim der. Şüphelendiği için onu takip ettiğini söyler. Duruv her şeye rağmen onu sevdiğini söyleyince Tapki şok olur. Aşk Bir Rüya 24 Mayıs Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 95. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz