İki Gönül Bir Oluversin Gari Oyuncuları Vizyon Tarihi Konusu

İki Gönül BirOluversin Gari Oyuncuları belli oldu. Oluversin Gari Oyuncuları arasında Birand Tunca, Selahattin Taşdöğen, Suat Sungur, Aslıhan Malbora ve Tuğba Melis Türk yer alacak. Oluversin Gari filmi 2021 yazında Fox TV ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.

Oluversin Gari 4 bölümden oluşan bir film serisi olacak ve Oluversin Gari filminin ilki 6 Temmuz Salı 20.00’de FOX ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.

İki Gönül Bir Oluversin Gari yapımcısı: Juli Sanat
İki Gönül Bir Oluversin Gari yönetmeni: Hasan Doğan
İki Gönül Bir Oluversin Gari senaristi: Murat Gürvardar

İki Gönül Bir Oluversin Gari Kaç Bölüm: Oluversin Gari toplamda 4 bölümden oluşacak.
Oluversin Gari 5. bölüm olacak mı? : Oluversin Gari filminin 5. serisi çekilmeyecek.

İki Gönül Bir Oluversin Gari Nerede Çekildi: Oluversin Gari filmi seti Muğla Milas’a kuruldu ve yaklaşık 1 aydan az sürdü. Olurversin Gari Salihköy neresi? Olurversin Gari filminde Salihköy olarak adlandırılan bölge Muğla Milas’tır

Aşk Oluversin Gari Oyuncularından set resimleri geldi. Tuğba Melistürk de filmde yer alacak

İki Gönül Bir Oluversin Gari Oyuncuları

Birand Tunca (Güney)

2021 de Baht Zamanı dizisinde yer alacak olan Birand Tunca Oluversin Gari filminde başrolde yer alacak. Daha önce Mehmetçik: Kut’ül Amare ve Erkenci Kuş dizilerinde yer alan Birand Tunca 5 Ekim 1990 İstanbul doğumludur. 31 yaşında olan Birand Tunca Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro  eğitimi almıştır.

Güney başarılı bir Arkeolog’tur. Babası Salih’in tarihi bir alana rüşvet vererek imar geçirdiğini öğrenen Güney babasını durdurmak için Sahilköy’e gider.  Sahilköy de gizli bir antik kentin olduğunu düşünüyor. 

birand tunca

Suat Sungur (Salih)

Daha önce Bay Yanlış dizisinde Ünal karakteri ile yer alan ve yazlık dizilerin vazgeçilmez oyuncuları arasında yer alan Suat Sungur 1 Mart 1961 Denizli doğumludur. 59 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Suat Sungur oyunculuğa Dormen Tiyatroda başlamıştır. Ahu Sungur ile evli olan Suat Sungur Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Avni karkateri ile televizyonda sevilmiştir. Suat Sungur son olarak No:309 da yer almıştır.

Salih Güney’in babası. Gözü kara bir müteahhit. Tarihe doğaya saygısı hiç yok. Tek derdi para. 

suat sungur

Aslıhan Malbora (Derya)

1 Mart 1995 de Afyon da dünyaya gelen Aslıhan Malbora 26 yaşındadır. 1.63 boyunda ve 52 kg olan Aslıhan Malbora İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği mezunudur. Akademi 35.5 da oyunculuk eğitimi alan Aslıhan Malbora İlk olarak Seven Ne Yapmaz dizisinde Zeynep karakteri ile yer almıştır. Aslıhan Malbora son dönemde Kalbimin Sultanı ve Her Yerde Sen dizisinde yer alan Aslıhan Malbora 2021 de Derin karakteri ile Gel Dese aşk dizisinde yer almıştır. Oluversin Gari Oyuncuları arasında Aslıhan Malbora da yer alacak.

Salihköyde doğayı katledenler karşısında aktivist Derya’yı bulur. Derya Salih’i durdurmak isterken Salih’in oğlu Güney ile tanışır ve ona aşık olur. 

aslihan malbora

Tuğba Melis Türk (Seda)

Tuğba Melis Türk 7 Eylül 1990 Bulgaristan doğumludur. 31 yaşında olan Tuğba Melis Türk Survivor 2020 yarışmasında yer alarak ünlenmiştir. Best Model of Turkey 2011 de yarışan ancak derece alamayan Tuğba Melis Türk Fazilet Hanim ve Kızları Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve Kara Ekmek dizilerinde yer almıştır. Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk bölümü mezunu olan Tuğba Melis Türk Petrol Sevdası filmi ile oyunculuk deneyimi yaşamıştır.

Seda Güney’in eski sevgilisidir. tugba melis turk 1

Selahattin Taşdöğen

Selahattin Taşdöğen 19 Temmuz 1951 Erzurum doğumludur ve 70 yaşındadır. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü mezunu olan Selahattin Taşdöğen son dönemde Bizim Hikaye dizisi ve Petrol Sevdası Filminde rol almıştır.

Salihköy’de altın arayan bir adam. Salihköy’ün yerlisi

Selahattin Tasdogen

 Gürbey İleri

1988 doğumlu olan Gürbey İleri Beykent Üniversitesi Oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mehmet rolü ile büyük çıkış yakalayan Gürbey İleri daha sonra Diriliş: Ertuğrul da Sancar Bey ve Kaderimin Yazıldığı Gün de Kerem karakterlerine hayat vermiştir.gurbey ileri

Halil İbrahim Kurum (Ahmet)

Halil İbrahim KURUM 15 Kasım 1990 Adana doğumludur. 31 yaşında olan Halil İbrahim KURUM Yeni Gelin dizisinde hayat verdiği  Baran karakteri ile tanınmıştır. Eğitimini Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlayan Halil İbrahim KURUM  son olarak Başımız Belada filminde Mert karakteri ile başrolde yer almıştır. Kendisinden 25 yaş büyük olan Sema Keçik ile aşk yaşamaktadır.ask oluversin gari ahmet

Ali Rıza Tanyeli

Ali Rıza Tanyeli Aslen, Şanlıurfalıdır. Daha önce Kiraz Mevsimi, Polis Akademisi Alaturka, Zaman Makinesi 1973, Yıldızlar da Kayar, Çifte Saadet, Eski Köye Yeni Adet ve Sabahlar Olmasın gibi sinema ve dizilerde rol almıştır.ali riza tanyeli

Kıvanç Baran Aslan

Kıvanç Baran Arslan temmuz 1988 Ankara doğumludur ve 32 yaşındadır. Gazi Üniversitesi İktisat fakültesi mezunu olan Kıvanç Baran Arslan 1,89 metre boyunda ve 85 kg ağırlığındadır. Artiz Mektebi yarışması ile ünlenen Kıvanç Baran Arslan 2012 yapımı Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde de yer almıştır. son olarak ise Show Tv’de yayınlanan Güldür Güldür Show programında Hamza karakteri ile yer almaktadır.kivanc baran arslan

İki Gönül Bir Oluversin Gari Oyuncuları

 

Aşk Oluversin Gari Oyuncuları arasında birand Tunca ve Tuğba Melis Türk yer alacak

26 Temmuz Pazartesi saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak.