Seksenler Amelie Kimdir? Zeynep Demirel Kim?

Seksenler Amelie Kimdir? sorusu cevabını buldu. Seksenler dizisinde Çağatay’ın Belçikalı eşi Amelie karakterine Zeynep Demirel hayat verecek.

Seksenler dizisi yeni oyuncu kadrosu ile 2021 yazında Trt 1 ekranlarında haftalık dizi olarak yayınlanmaya devam edecek. Rasim Öztekin’in vefat ederek kadrodan ayrılması ile  yeni bir oluşuma giden Seksenler dizisi kadrosuna yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor.

Seksenler’in oyuncu kadrosuna yaz sezonunda Reha Özcan, Zeynep Demirel ve İlker Ayrık da katılacak. Hatırlanacağı üzere  İlker Ayrık Seksenler’in ilk iki sezonunda Çağatay karakteri ile yer almış sonradan çalışmaya Almanya’ya gitmişti. Seksenler  dizisine İlker Ayrık Çağatay karakteri ile yeniden dahil olacak. Çağatay Almanya’da evlenecek ve eşi ile birlikte İstanbul’a dönecek.

Zeynep Demirel, Seksenler dizisine Çağatay’ın Belçikalı eşi Amelie olarak dahil olacak. Peki Seksenler Amelie Kimdir?

Seksenler Amelie Kimdir dizi de Amelie karakterine Zeynep Demirel hayat verecek

Seksenler Amelie Kimdir?

Amelie Belçikalı güzeller güzeli bir kızdır. Çağatay ile Almanya’da iş ortamında tanışmış ve Çağatay’a aşık olmuştur. Çağatay ile mutlu bir evlilikleri olan Amelie Türkiye’ye alışmakta oldukça zorlanacak bir an önce Almanya’ya geri dönmek isteyecektir.

Zeynep Demirel Kim?

Zeynep Demirel Fernerbahçe’nin kalecisi Volkan Demirel’in eşidir. 9 Temmuz 1989 da İstanbul da dünyaya gelen Zeynep Demirel 22 yaşının içindedir. Belçika’da doğan büyüyen Zeynep Demirel 2010 da Volkan Demirel ile evlenince Türkiye’ye kalıcı olarak dönmüş daha sonra da sosyal medyada kendini ispat etmiştir. 2009 Miss Belçika Güzeli olarak kendini ispat eden Zeynep Kübra Sever Demirel Volkan Demirel ile evliliğinden iki kız çocuğuna sahiptir. Zeynep Demirel 1.78 boyunda ve 62 kilo ağırlığındadır.

Seksenler dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncuları tam listesi için tıklayınız Seksenler Yeni Gelen Oyuncular

Yorum yaz

Seksenler Amelie Kimdir? Zeynep Demirel Kim? (1 Yorum)

  1. En kötü KORE dizisi en iyi sözde tc dizilerinden üstündür.Saçma sapan dizilerinizdeki yok yurtdışı yok gavur,arap,aşağılık zenci,yok yurtdışında yaşama,okuma daha neler neler!Sırf bu yüzden yok olmanızı isterim aşsğılık tcliler