Seksenler’in Yeni Oyuncu Kadrosu 2019 (Yeni Gelen ve Ayrılan Tüm Oyuncular)

2012 yılında romantik komedi ve nostaji dizisi olarak ekrnalara gelen Seksenler dizisi 2019 2020 yeni sezonunda finalinden 3 sezon sonra yeniden izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Seksenler dizisinin yapımcılığını üstlenen Birol Güven daha önce yine eski efsane yapımlardan biri olan Çocuklar Duymasın’ı izleyicisi karşısına çıkarmış ve 2 sezon daha yayınlayarak büyük paralar kazanmıştı. Şimdi de yapımcı Birol Güven Seksenler dizisini anlaşabildiği eski başrol oyuncuları ile yeniden izleyicisi karşısına çıkarmaya hazırlanıyor. Şimdilik Seksenler dizisinin hangi kanalda yayında olacağı bilinmese de bir çok izleyici Seksenler’i yeniden izleyebilmek için can atıyor.

24 Ocak 2012 – 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında tam 6 sezon başarı ile ekranlarda yer almayı başarmış ve 228 bölüm çekilmiş bir diziydi; muhtemelen Seksenler dizisi 7. sezon ve 229. bölümü ile Trt 1 ekranlarında yeniden başlayacaktır. Şuanda Seksenler dizisinde senaryo ve cast çalışmaları Birol Güven tarafından titizlikle yürütülüyor.

Mint Yapım’ın patronu Birol Güven için Seksenler’i yenide hayata geçirmek zor olmayacak; zira bir çok oyuncusu zaten şuanda boşta; Seksenler dizisinde eski isimlerden bir çoğu yeni Seksenler’de de kadroda olacak; senaryo çalışmaları başlayan ve ilk bölüm senaryosu yazılan Seksenler dizisinde bazı karakterlere ise yeni isimler hayat verebilir.

Yeni Seksenler Oyuncuları

Rasim Öztekin (Fehmi)

Eğer Rasim Öztekin’in sağlık durumu el verirse Rasim Öztekin Seksenler dizisinde devam etmeyi planlayabilir. Rasim Öztekin son olarak  Görevimiz Komedi isimli programda yer almıştı. Daha önce de farklı stili ile Klavye Delikanlıları isimli dizi de yer almıştı. 14 Ocak 1959 de İstanbul doğan Rasim Öztekin şuanda 60 yaşındadır. Galatasaray Lisesi’nin ardından İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulundan mezun olmuştur.

Özlem Türkad (Rukiye)

Özlem Türkad da Seksenler dizisinden sonra çok fazla ekranlarda görmediğimiz bir oyuncu. Son olarak 2018 de Kocaman Ailem dizisinde yer almış dizi tutmayınca da Özlem Türkad ekranlara veda etmek zorunda kalmıştı.  10 Ağustos 1971 de İstanbul’da dünyaya gelen Özlem Türkad şuanda 48 yaşınının içindedir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyunculuk mezunu olan Özlem Türkad İstanbul Şehir Tiyatroları’nın aktif oyuncusudur. Bu nedenle de ben Özlem Türkad’ın Seksenker dizisiile yeniden ekranlara döneceğinden eminim.

Şoray Uzun  (Ahmet)

2019 yaz sezonunda yine Trt 1 ekranlarında Rastgele yarışmasını sunan Şoray Uzun muhtemelen Seksenler dizisi ile yeniden oyunculuğa dönecektir. Seksenler dizisinde hayat verdiği Ahmet karakterinden sonra oyunculuk değil sunuculuk yapan Şoray Uzun artık oyunculu özlemiştir. Şoray Uzun 9 Haziran 1967 de Bulgaristan’ın Razgrad bölgesinde dünyaya gelmiş ve Türkiye’ye geldikten sonra Marmara Üniversitesi Radyo-TV Bölümü’nde eğitim almıştır. Şuanda 52 yaşında olan Şoray Uzun 1999 senesinde, Elçin Uzun ile evlenmiştir ve 2 çocuk babasıdır.

Yasemin Çonka (Nazlı)

Yasemin Çonka’yı ünlü yapan dizi zaten Seksenler olmuş açık konuşmak gerekirse Seksenler dizisinde hayat verdiği Nazlı karakterinden sonra da önemli bir projede yer alamamıştır. Son olarak 2018’de Cici Babam filminde yer alan Yasemin Çonka muhtemelen Seksenler’in yeni versiyonu için gelen teklifi havada kabul etmiştir. 18 Şubat 1972 İstanbul doğumlu olan Yasemin Conka Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro mezunudur. Yasemin Conka şuanda evli olup Sarp isminde bir de oğlu vardır.

Ceyhun Fersoy (Şahin)

Ceyhun Fersoy’da Seksenler dizisinde Özdemir ailesinin üyelerinden biriydi. Son dönemde Fox TV’nin televizyon dizilerinde yer alan Ceyhun Fersoy  ne yazık ki popüler bir oyuncu değil. Eğer Seksenler senaristleri yeniden Ceyhun Fersoy’un hayat verdiği Şahin karakterine  rol yazarlarsa Ceyhun Fersoy  da Seksenler dizisinin yeni kadrosunda yerini alacaktır.

Seksenler dizisine yeni gelen oyuncular oldukça sayfamıza eklenecektir.

Seksenler Dizisi Yeni Gelen Oyuncular

Seksenler dizisi öğrendiğimiz kadarı ile yep yeni senaryosu ve yep yeni konuları ile ekranlarda olacak. Bu nedenle de senaryoya bir çok yeni karakter ile birlikle bir çok yeni oyuncu da dahil olacak.

Seksenler Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Şuana kadar Seksenler dizisi kadrosunda yer almayacak oyuncular konusunda çok fazla bilgimiz yok ancak Seksenler dizisinden sonra yıldızı parlayan ve çok iyi yerlere gelip bölüm başı çok yüksek ücret talep eden Serhat Kılıç ve İlker Ayrık’ın Seksenler dizisinin 2019 da yayınlanacak yeni sezonunda yer almayacağını düşünüyorum; şuanda Serhat Kılıç’ın bir dizisi yok ama senaryo da çok yeri yok; diğer taraftan Serhat Kılıç’a bir çok diziden de teklifler geliyor.

İlker Ayrık ise Fox Tv ile anlaşması olan bir oyuncu bu nedenle de Seksenler Fox TV’de yayınlanmazsa ki Trt 1 de devam edecek gibi. Bu durumda bildiğimiz kadarı ile Fox TV ile anlaşması olan bir ismin Trt 1 dizisinde oynama şansı yok.

Seksenler’in Yeni Oyuncu Kadrosu 2019 (Yeni Gelen ve Ayrılan Tüm Oyuncular) (1 Yorum)