İkimizin Yerine Jagdiş Anandi’den Sonra Kiminle Evlenecek? Ganga mı Sançi mi?

İkimizin Yerine dizisinde bilindiği üzere artık Anandi ve Jagdiş aşkı Jagdiş’in hataları yüzünden bitti. Anandi artık Jetsar’dan da taşını. Şiv ile de mutlu bir evliliği var. Anandi sonunda Jagdiş’i yeniden evlenmeye de ikna etti. Hal böyle olunca Jagdiş’in kiminle evleneceği konusu sorulmaya başlandı.

Bilindiği üzere Jagdiş üçüncü kez evlenmeyi kabul ederken bir şart koydu ve Anandi’ye benzeyen bir kadınla evlenmeyi istiyor ve bu kadını Anandi’nin seçmesini istiyor. Hal böyle olunca Anandi’nin önünde iki seçenek var; zira Jagdiş’e deliler gibi âşık iki kız var. Biri Sançi; diğeri de Ganga.

Anandi’yi evlendirmek için Dadisa’dan elinden geleni yapacak her yere haber salacak ama Dadisa başarılı olamayacak; zira Jagdiş gönlünü Ganga’ya kaptıracak.

Diğer taraftan Ganga’nın bir dul olmasını Dadisa sorun yapmazken Sumitra büyük bir sorun olarak görecek. Ganga’nın oğlunu Jagdiş kabul edecek etmeye ama Ganga’nın oğlunun peşine hapisten çıkan babası Ratan düşecek. Bakalım Ratan sorununu Ganga ve Jagdiş nasıl çözecek.

İlerleyen bölümler de Sançi ve Jagdiş sevgili olacak. Aralarında ki ilişki evlilik durumuna gelmeden Jagdiş ayrılmaya karar verecek. Sançi bu sebepsiz ayrılıktan sonra intihar girişiminde bulunacak. Jagdiş’in Sançi’den neden ayrıldığını bilmeyen Şiv Jagdiş’in kardeşi üzerinden kendisinden intikam aldığını bu ayrılığın da tek sebebinin bu olduğunu düşünecek. Bakalım bu intihar meselesi Jagdiş ve Şiv arasında bir intikam meselesine dönüşecek. Jagdiş Sançi’den ayrıldıktan sonra Ganga ile evlendi. Bu yüzden Sançi Jagdiş’ten intikam almaya karar veriyor.kimizin Yerine Jagdiş Ganga evleniyor

Jagdiş ve Şiv arasında ki bu büyük kavga Anandi ve Şiv’in yaşamında sorunlara yol açıp açmayacağı şimdiden merak konusu? Çok da senaryoyu anlatmadan sizlere bir kaç bilgi daha vermek isterim. Sançi ise Jagdiş’ten ümidi kestikten sonra Doktor Sweet ile aşk yaşayacak ama Doktor Sweet Sançi’ye sağlam bir ders verecek ve onu rezil edecek.

İkimizin Yerine dizisinde ilerleyen bölümler yaşanacaklar ile ilgili çok fazla detaya girip heyecanınızı kaçırmak istemem ama gerçekten çok hızlı bir değişim yaşanacak dizi de. kimizin Yerine 289. Bölüm resimleri

Gerçek hayatta da böyle değil mi? Yapılan bir araştırma her yedi yılda dünya üzerinde ki tüm insanların hayatında önemli bir değişim olduğunu ispat ediyor. Bu yönü ile bence İkimizin Yerine dizisi senaryo anlamında çok başarılı.

 

 

İkimizin Yerine Jagdiş Anandi’den Sonra Kiminle Evlenecek? Ganga mı Sançi mi? (8 Yorum)

  1. bence jagdiş gangayla evlenecek daha sonra jagdişin bir tane daha çocugu olacak gangadan çok mutlu olacaklar

  2. Anlatdiklaniz üçin saolun.
    Yeni özetleri bekliyor olucas lütfen hizli hizli özetler verermisiniz.
    Zaten hizlisiniz ama daha da hizli olun lütfen bu anlatdiklanizdan sonra bizde bilmem sabir bulunacakmi sakun sakin özet beklemeye?????

  3. Hayirli geceler ozetler icin tesekkurler hergun kac defa bakiyorum yeni ozetler yayinlanmis mi diye.Elinize emeginize saglik.Heyecanla yeni ozetleri bekliyorum???