İkimizin Yerine 314. Bölüm Özeti 18 Temmuz Aşk Dolu Dakikalar

İkimizin Yerine 314. Bölüm Özeti

Jagdiş ve Kaçhan baş başa tapınakta görüşürler. Kız yaşadıkları zor zamanları anlatır ve yaşadığı bu kötü zamanları atlatmasına yardımcı olacak kendini mutlu edecek bir eş aradığını anlatır. İkisi boşanmış genç bir birlerine durumlarını anlatırlar. Kaçhan evliliklerinin kendi kararı ile olmadığını söyler. Jagdiş benzer tecrübelerinin birbirlerini anlamalarına yardımcı olacaklarını söyler.

1 4

Boşanma meselesi için avukata giden Ganga ise yolda Kachan’ın babasını görür ve adamın hareketlerinden şüphelenerek onu takip eder. Çocuk kucağında adam takip eden Ganga sonunda Kachan’ın babasını bir adamla konuşurken görür ve konuşmalarını duyar. Kachan’ın babası Sing ailesinin zengin olduğunu kızlarının onlarla evlendiğinde elde edecekleri geliri hesapladığını ve Kachan’ın daha önce de bu gibi birçok evlilik yaptığını tek amacının da para olduğunu öğrenir. Zaten evlilik halhalını da Kachan’ın ayağında gören Ganga artık bu insanların gerçek yüzünü anlamıştır ve hemen konağa geri döner.

kimizin Yerine 314. Bölüm resimleri

Jagdiş de görüşmeden gelmiş konağa girmiştir. Aile Jagdiş’ten görüşmenin nasıl geçtiğini sorar. Jagdiş olumlu geçtiğini söyleyince konaktakiler çok sevinir bu arada içeri giren Ganga görüp duyduklarını anlatır ve başta Jagdiş ve Dadisa olmak üzere herkes şok olur. Tüm aile Ganga’ya teşekkür eder ve Anandi’ye çok benzediğini kendilerini büyük bir tuzaktan kurtardığını söylerler.

Cotima ise artık iyileşmiştir ve Şiv karısının artık kendisine bakmasını ister; zira bu hastalık olayı onların yataklarını bile ayırmıştır. Cotima ise onları bir odaya kitler ve oradan ayrılır. Anandi ve Şiv baş başa kilitli kalırlar. Cotima’ya yalvarmalarına daha fazla dayanamaz ve kapıyı açar. Cotima Anandi ve Şiv’den artık gerçek karı koca olmalarını beklemektedir.

Ganga Mannu için şarkı söylerken içeri Jagdiş girer ve elinde de bir radyo vardır. Jagdiş radyoyu Ganga’ya hediye aldığını söyler Ganga alıp almamakta tereddüt eder.  Jagdiş bu hediyeyi onları büyük bir beladan kurtardığı için aldığını söyler ve almaya ikna eder.

İkimizin Yerine 314. bölüm özeti devam ediyor. Anandi dizüstü bilgisayarda kek tarifi görür ve mutlu olacağını düşündüğü için bunu Şiv’e yapmaya karar verir. Tam keki fırına koyar Şiv gelir. Anandi yakalanmıştır ve Şiv’ nasıl bu kadar erken geldiğini sorar. Şiv erken gelsem kızarsın geç gelsem kızarsın sen ne istersin be kadın diye şaka yapar. Şiv aslında bir dosya almaya geldiğini gelmişken de sevdiği kadını bu bahanede ile görmeye geldiğini söyler.

Şiv mutfakta özel bir şeyin pişirildiğini hissettiğini kokan şeyin çok güzel bir şey olduğunu söyler. Anandi tatlı bir şey yaptığını söyler Şiv romantik olarak ona gülümser ve tatlıya gerek yoktu sen vardın ya der ve Anandi’yi öpmeye çalışır. Anandi onun kendinden uzaklaştırır ve biri geliyor der. Şiv hemen çekilir ama kimsenin gelmediğini görünce de yanağından bir öpücük alır. Anandi şaşırır ve kızarır.

3 1

İkimizin Yerine 18 Temmuz Özetinde

Şiv gittikten sonra Sançi mutfağa gelir ve pastayı görünce Anandi’ye laf çakar. Anandi’ye modern olmaya çalışarak asla Şiv’i etkileyemezsin der.

Ganga Jagdiş ve diğer çocuklar hep birlikte lunaparka gider. Ganga Jagdiş ve Mannu birlikte dönme dolaba binerler. Biraz hızlanınca Ganga korkar ve Jagdiş’e sarılır. Jagdiş garip olur ama hoşuna gider. Tam ineceklerken Ganga’nın ayağı takılır ve  düşecek gibi olur. Jagdiş Ganga’yı son anda tutar ve aralarında romantik bir bakışma geçer. Sonra Ganga uzaklaşır ama bu sahne çevrede ki insanlar tarafından kızgınlıkla karşılanır. Şunlara bak ikisi de boşanmış burada aşk yaşıyorlar derler.kimizin Yerine 14 temmuz resimleri 1

İkimizin Yerine 18 Temmuz Fragmanı

Yorum yaz