Aşk ve Mavi Demirhan Öldü mü? Faysal’ın Oyunu

Atv’nin en sevilen dizilerinden Aşk ve Mavi’nin 59. bölüm fragmanı yayınlandı. Çekimleri Kapadokya’da devam eden Aşk ve Mavi  dizisinde ev yanınca bebek Demirha içeride kaldı. Peki Demirhan öldü mü?

Bilindiği üzere Aşk ve Mavi  dizisinin sn haftalarında Faysal Mavi ile evlenmek için elinden geleni yapıyordu. Bu hafta da Faysal Mavi’nin Ali’den kendi isteği ile ayrılmasını sağlamak için çok özel bir plan hazırlattı.

Aşk ve Mavi 30 mart

Evi ateşe veren Faysal içinde Demirhan varmış süsü verdirdi. Mavi’nin Ali’nin bu hatasını affetmeyeceğini ve Ali’den ayrılacağını düşünen Faysal haklı çıktı. Mavi Ali’yi bu hatasından dolayı affetmedi ve ayrılmak istedi. Ali ise çaresiz kaldı; Mavi’ye her şeyi bir çırpıda bitirme ben suçsuzum dedi ama Mavi onu dinlemedi.

Peki Aşk ve Mavi’de Bebek öldü mü?

Aşk ve Mavi dizisinde bence bebek Faysal tarafından evden alınıp ev ateşe verildi; dolayısıyla da Demirhan ölmedi hala yaşıyor. Faysal’ın elinde olan Emirhan bence hayatta

Aşk ve Mavi Demirhan Öldü mü resimleri

Bilindiği üzere Aşk ve Mavi dizisinde Demirhan’ın önce SAfiye’nin bebeği olduğu söylenmişti ancak sonradan Demirhan’ın gerçek annesinin Safiye değil Fatma olduğu bebeklerin değiştirildiği ortaya çıkmıştı

Aşk ve Mavi 30 mart Fragmanı -Aşk ve Mavi 59. Bölüm Fragmanı

Aşk ve Mavi Demirhan Öldü mü? Faysal’ın Oyunu (2 Yorum)