Aşk ve Mavi Yüksel Kimdir? Yüksel’in Amacı Ne? (Seda Akman Kimdir?)

Aşk ve Mavi dizisi oyuncu kadrosu her geçen gün büyüyor. Son olarak İpek Tuzcuoğlu’nun Elmas karakteri ile dahil olduğu diziye şimdi de ünlü oyuncu Seda Akman Yüksel karakteri ile dahil olacak.

Yüksel karakteri Aşk ve Mavi dizisinin 3. sezonun en kilit karakteri olacak. Aşk ve Mavi dizisinde geçen sezonun da kilit karakteri Faysal olmuş ve Faysal Mavi’ye olan aşkı ile ortalığı karıştırmış ve adeta Göreçki imparatorluğunu yıkamamış ama derinden sallamıştı.

Aşk ve Mavi dizisinde adeta senaryo 2. sezonu taklit edecek; 3. sezonda da Yüksel isimli zengin bir kadın bu sefer Ali’ye aşık olacak ve onu elde etmek için Göreçki ailesinin içine girmeye çalışacak. Mavi ve Ali her ne kadar Yüksel’in tehlikesini erken fark etse de Yüksel zorbalık yaparak Ali’yi Mavi’nin elinden almaya çalışacak. Aslında Yüksel’in Göreçki’ler ile tek derdi Ali’ye olan tutkusu değildir bence o tutku da tamamen göstermeliktir. seda akman aşk ve mavi

Aşk ve Mavi dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncu listesi için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Seda Akman Kimdir?

1978 de Kitahya’da dünyaya gelen Seda Akman 40 yaşındadır. 1997 de Bilkent Üniversitesi’nde diksiyon ve oyunculuk bölümü mezunudur. 1999’da Best Model of Turkey yarışmasında en iyi fotomodel seçildi. İlk olarak ATV’de yayınlanan Ölümsüz Aşk dizisinde yer alarak oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Son olarak Behzat Ç ve Emret Komutanım dizilerinde yer almıştır. Aslında Seda Akman Bir İstanbul Masalı efsanesi ile tanınan bir isim haline gelmiştir.

aşk ve mavi yüksel resimleri

Aşk ve Mavi Yeni Sezon 4. Tanıtımı