Aşk Yakar Nasıl Bitecek? Aşk Yakar Finalde Neler Olacak?

Zindagi ki Mehek  dizisini başladığı günden itibaren Kanal 7 ekranlarında izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Aşk Yakar ismi ile Kanal 7 de yayınlanan Aşk Yakar dizisinin nasıl biteceği merak konusu oldu. Aşk Yakar dizisinde Şorya ile Mehek’in kavuşup kavuşamayacaklarını; Şorya ile Mehek aşkının mutlu bitip bitmeyeceğini soran izleyicilerimiz var. İşte bu konumuzda sizlere Aşk Yakar dizisinin nasıl biteceğini anlatacağız. Aşk Yakar Nasıl Bitecek? Aşk Yakar Finalde Neler Olacak?

Aşk Yakar Nasıl Bitecek? Zindagi ki Mehek Nasıl Bitecek?

Aşk Yakar Nasıl Bitecek Aşk Yakar dizisi kesinlikle mutlu bitecek. İlk sezon sonunda Aşk Yakar dizisinde Şorya ile Mehek evlenecek olsalar da ne yazık ki ikinci sezonda Şorya ile Mehek’in başı Svitlana ile belada olacak. Svitlana aslında Şorya’nın üvey dayısının eşi olsa da Mehek ve Şorya’yı mutsuz etmek için türlü oyunlara girecek ve sonunda Mehek’i öldürmek isteyecek; ancak ölen Mehek değil Svitlana olacak hem de Svitlana kendi belasını yine kendinden bulacak.

Swetlana Şorya ile Mehek’i öldürüp mallara da konmak ve ülkeden kaçma hayalleri kuracak. Şorya ile Mehek odadayken içeri giren Svitlana ikisini de öldürmek ile tehdit eder.  Mehek artık kaybettiğini; bunu kabullenmesi gerektiğini söyler; ancak Svitlana durmaz ve saldırır. Şorya ile Mehek onu yakalayıp yere fırlatır.

Mehek sana güvendik ama sen sadece bizi aldattın, bize sadece yaralar verdin der. Kanta da Svitlana’yı tokatlar ve bu tokatın Karona’ya yaptıkların için, hayatımı cehenneme çevirdiğin için, ailemi yok ettiğin için olduğunu söyler. Mehek de Svitlana’ya vurur ancak Svitlana yerde duran bıçağı alır ve Mahek’i yakalar.

Aşk Yakar Finalde Neler Olacak?  Zindagi ki Mehek Finalde Neler Olacak?

Mehek’in boynuna bıçağı dayar ve herkesi Mehek’i öldürmek ile tehdit eder. Mehek Svitlana’nın bir anlık dalgınlığından yararlanır ve elinden kurtulur. Svitlana aşağıya kaçar. Tam kapıdan çıkacakken kapıda polisleri görür. Tanırıça heykelinin elinde ki trishulu (ucu üçlü demir olan saplı silahı) alır ve yeniden saldırıya geçmek için hazırlanır.

Ama yerdeki sabundan ayağı kayar ve yere düşer. Svitlana’nın elindeki trishul karnına saplanır ve trishulu orada ölür. Polisler ise Aroş’u tutuklar.

Araya zaman atlaması girer ve Şorya ile Mehek tekrar evlenmek için törenlere başlar  Tüm aile üyeleri mutludur. Şorya ile Mehek’e sarılır ve Aşk Yakar dizisi biter.blank

Aşk Yakar’ın Sonu Nasıl?

Sizin anlayacağınız Aşk Yakar dizisi mutlu biter ancak eksik biter. Diğer taraftan bir çok Hintli izleyici sosyal medyada yaptıkları yorumlarda Aşk Yakar dizsisinin özellikle 2018 de yayınlanacak 2. sezonundan hiç memnun olmadıklarını hikaye de önemli hiç bir olay olmadığı halde diziyi uzattıkça uzattıklarını belirtiyor. Yani

Aşk Yakar dizisini izleyecek izleyicilere tavsiyemiz; Aşk Yakar’ın ilk sezonunu tadını çıkara çıkara izlesinler zira ikinci sezonda bu fırsatı bulamayacaklar. blank