Aşk Yakar Şorya Kimdir? Karan Vohra Kim? Kaç Yaşında?

Aşk Yakar 31 ocak pazartesi akşamı ilk bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Aşk Yakar dizisinin erkek başrol oyuncusu Karan Vohra isimli ünlü Hint Aktris olacak. Peki Karan Vohra Kimdir? Aşk Yakar Şorya Kimdir?  Karan Vohra Kaç Yaşında? İşte tüm bu soruların cevabını Aşk Yakar Şorya Kimdir? konumuzda bulabileceksiniz.

Aşk Yakar Şorya Kimdir?

Aşk Yakar Şorya Kimdir? Aşk Yakar dizisinde Şorya ünlü bir şeftir. Daha 35 yaşında olmasına rağmen çok genç yaşta şöhret olmayı başarmıştır. Önce sosyal medyadan kendini gösteren Şorya sonradan bir çok restoran açmış; televizyonlarda yemek yarışmalarında jüri olarak kendini tüm dünyaya ispat etmeyi başarmıştır. Şorya iş hayatında yakaladığı başarıyı ne yazık ki aşk hayatında bulamamıştır. Bir türlü kadınlara güvenemeyen Şorya bu zamana kadar ciddi de bir ilişki yaşamamıştır. Taki Mehek ile karşılaşana kadar. Mehek ve Şorya bir yemek yarışmasında tanışmış ve ilişkileri başlamıştır.Aşk Yakar dizisinde Şorya Karan Vohra'nın hayat vereceği karakterdir

Karan Vohra Kim?

178 cm botunda ev 85 kg uzunluğunda oldukça yakışıklı bir model ve oyuncu olan Karan Vohra 5 ocak 1984 doğumludur ve 38 yaşının içindedir. Aşk Yakar yani Zindagi ki Mehek dizisinden önce tanınmayan bir isim olan Karan Vohra Zindagi ki Mehek dizisinde sonra Hindistan’ın tanınan erkek başrol oyuncularından biri olmuştur. Hinduizm dinine mensup olan sevilen oyuncu Karan Vohra Delhi’de doğmuş büyümüş oyuncu olduktan sonra Mumbai’ye taşınmıştır.

Karan Vohra Evli mi? Karan Vohra’nin Eşi Sevgilisi Kim?

Bella Vohra ile 2012 yılından beri evlidir ve Hindistan da örnek bir evliliği vardır. Karan Vohra’nin Eşi Sevgilisi Bella Vohra’dır. Bella Vohra havayolunda çalışmaktadır. Karan Vohra’nın da bir kardeşi oyuncudur.