Aşkım Kıyamet Filmi Oyuncuları Konusu Yayın Tarihi (Netflix)

2021 de Netflix ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak Aşkım Kıyamet filmi oyuncuları belli oldu. Aşkım Kıyamet filminin kadın başrol oyuncusu Pınar Deniz olacak. Yönetmenliğini Hilal Saral’ın, senaristliğini ise Yılmaz Erdoğan’ın üstleneceği Aşkım Kıyamet filminin yapımcısı BKM Film olacak

Çekimlerine nisan ayında başlanacak Aşkım Kıyamet filminin çekimleri ise Netflix’ 2021 yılında en Aşkım Kıyamet filmin çekimleri ise Akdeniz Bölgesi’nde gerçekleştirilecek.

Aşkım Kıyamet Filmi Oyuncuları

Pınar Deniz

Pınar Deniz 1994 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir ve 27 yaşının içindedir. İstanbul Üniversitesinde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık eğitimini tamamlayan Pınar Deniz Sil Baştan dizisi ile  ilk ekran deneyimini yaşamıştır. Asıl çıkışını Vatanım Sensin dizisinde hayat verdiği Yıldız karakteri ile yaşayan Pınar Deniz daha sonra Bir Deli Rüzgar da Gökçe ve Aşk 101 isimli Netflix dizisinde Burcu karakteri ile yer almıştır. Pınar Deniz son olarak Kırmızı Oda dizisine konuk olmuştur Pınar Deniz oyuncu Berk Cankanat ile aşk yaşamaktadır. 55 kg ağırlığında ve 168 cm boyundadır.

Pinar Deniz askim kiyamet filmi

Aşkım Kıyamat filminin oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza eklenecektir.