Orta Kafa Aşk Oyuncuları Kadrosu Konusu

Orta Kafa Aşk oyuncuları ve oyuncu kadrosu belli oldu. Cengiz Bozkurt, Engin Hepileri, Su Kutlu ve Can Sipahi Orta Kafa Aşk Dizisinin başrol oyuncuları oldu.

Senaryosunu Zeki Enes Akkan’ın yazacağı Orta Kafa Aşk dizisinin yönetmeni ise Can Evrenol’un olacak. Fabrika Yapım ve Circus Yapım ortaklığında izleyicisi karşısına çıkarılacak Orta Kafa Aşk dizisi The Match isimli Norveç dizisinden uyarlanacak. 2018 de Norveç’te yayınlanan The Match dizisi 20 bölüm olarak çekilmişti.

Çekimleri 13 mart 2021 cumartesi günü İstanbul’da başlayan başlayan Orta Kafa Aşk dizisinde Semih ve Selin’in aşkını izleyici maç tadında  izleyecek.

Orta Kafa Aşk Oyuncuları

Cengiz Bozkurt

Son olarak Gençliğim Eyvah ve Kuzey Yıldızı Aşk dizilerinde yer alan usta oyuncu Cengiz Bozkurt Orta Kafa Aşk dizisi ile ilk kez bir dijital dizi de boy gösterecek. 24 Aralık 1965 de Nevşehir de dünyaya gelen Cengiz Bozkurt 56 yaşının içindedir. ODTÜ Fizik okuyacak kadar zeki bir adam olan Cengiz Bozkurt oyunculuğa merak salınca okulun da bırakmış ve İngiltere’ye giderek oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. üç çocuk babası olacak Cengiz Bozkurt Hatice Kavak ile evlidir. Jet Sosyete ve Leyla İle Mecnun Cengiz Bozkurt’un son dönemde yer aldığı önemli dizilerdedir.

Cengiz Bozkurt orta kafa ask

Engin Hepileri

3 Mart 1978 İstanbul doğumlu olan Engin Hepileri 43 yaşındadır. İstanbul Üniversitesinde tiyatro bölümü mezunu olan Engin Hepileri Kara Ekmek ve Kimse Bilmez dizileri ile dikkatleri ü çekmiştir. Engin hepileri son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Doruk karakteri ile yer almıştır. Engin Hepileri Beyza Şekerci ile evlidir. Engin Hepileri 1,81 metre boyunda, 72 kilo ağırlığındadır.

engin hepileri orta kafa ask

Su Kutlu

Su Kutlu 1991 İstanbul doğumludur ve 30 yaşının içindedir. 2012 yılından beri oyunculuk yapan Su Kutlu ilk oyunculuk deneyimini Güzel Köylü dizisi ile yaşamıl ve büyük çıkış yakalamıştır. Arkadaşlar İyidir, Seviyor Sevmiyor, Dengi Dengine ve Tek Yürek Su Kutlu’nun yer aldığı önemli projelerdir. Su Kutlu 1.66 boyunda ve 45 kg ağırlığındadır.

su kutlu orta kafa ask

Can Sipahi

Son olarak Aile Şirketi isimli dijital dizi de yer alacan Can Sipahi 20 Ocak 1988 de İstanbul da dünyaya gelmiştir. 32 yaşında olan Can Sipahi Sabancı Üniversitesi Üretim Sistemleri Mühendisliği mezunudur. Can Sipahi Aşk Yeniden dizisi  tanınmış ve 2017 den beri de  Payitaht: Abdülhamid dizisinde Şehzade Abdülkadir karakteri ile yer almıştır.

can sipahi orta kafa ask dizisi

Yorum yaz