Aşkın Tarifi Naz Kimdir? Serra Arıtürk Kimdir? Sevgilisi Kim?

Aşkın Tarifi dizisi Kanal D’nin 2021 yaz sezonunda ki en önemli dizilerinden biri olacak. Yapımcılığını NTC Medya’nın, yönetmenliğini Deniz Koloş’un üstleneceği Aşkın Tarifi dizisinde kadın başrol oyuncusu için süren itinalı çalışmalar sonuçlandı ve İnstagram ve Youtube fenomeni olan Serra Arıtürk  Aşkın Tarifi dizisinde Kadir Doğulu’nun partneri olmaya hak kazandı. Peki kimdir bu güzeller güzeli yeni ünlü yüzümüz Serra Arıtürk ?

Serra Arıtürk Kimdir?

Serra Arıtürk’ün ünlenmesi Youtube kanalınsa seslendirdiği ipek şarkılar ile olmuştur. Önce güzel sesi ile ön plana çıkan Serra Arıtürk daha sonra İnstagram’da da güzelliği ile takipçilerini büyülemeyi başarmıştır. Sonrasında yapımcı NTC Medya’nın dikkatini çekmeyi başaran Serra Arıtürk Aşkın Tarifi dizisi ile ilk ekran ve ilk başrol deneyimini yaşayacaktır.

Serra Arıtürk 22 Haziran 1998 de İstanbul da hayata gözlerini açan daha 23 yaşında hayat dolu cıvıl cıvıl bir kızdır. Anne ve babasının yönlendirmesi ile gitara başlayan Serra Arıtürk sesinin de de güzelliği ile bir çok Boğaziçi Caz Korosuna bile katılmıştır. İstanbul Acıbadem üniversitesinde üniversite eğitimi alan güzel oyuncu ses eğitiminin yanında oyunculuk eğitimleri de almaktadır.

Askin Tarifi Naz

Aşkın Tarifi Naz Soyluer Kimdir?

Naz Soyluer güzelliği akıllara durgunluk vermese de temiz kalbi ve güzel sesi ile her erkeğin hayalinde ki kızdır. Naz Soyluer çocukluktan itibaren yemek ile haşır neşir olmuş ekonomik özgürlüğünü kazanır kazanmazFırat isminde bir kebapçı ile tanışan ve ondan çok etkilenen Naz Fırat’ı restoranında işe alır ve ona aşık olur. Bakalım iki aşçı aşkın tarifini bulabilecekler midir?

Yorum yaz