Ateş Kuşları Fidan Neden Yok? Eda Nur Hancı Ayrıldı Mı?

Ateş Kuşları Fidan Neden Yok?  ATV ekranlarının sevilen yapımı Ateş Kuşları dizisinde Fidan karakterine hayat veren Eda Nur Hancı diziden ayrıldığını duyurdu.

Çocuk yaşta babasız kalan kardeşlerin sıkıntılara hep beraber kucak gerdiği dizi her cuma 20.00’da izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. 8 Eylül 2023 Cuma günü 22. Bölümü ile beraber 2.sezonuna start verilen dizinin oyuncu kadrosunda Hande Soral, Başak Gümülcinelioğlu, Görkem Sevindik, İlayda Alişan, Almira Tauna Albay, Efekan Can, Ali Önsöz gibi popüler isimler yer alıyor.

Ateş Kuşları Fidan Neden Yok?

8 Eylül 2023 Cuma günü 2.sezonuna start verilen Ateş Kuşları dizisinde yeni sezonun ilk ayrılığı yaşandı. Dizide Fidan karakterine hayat veren 1996 İstanbul doğumlu güzel oyuncu Eda Nur Hancı diziden ayrıldığını duyurdu. Mercan ile yüzleşmeleri ile tanınan Fidan son dönemde Kara’nın tarafında olup iyice cepheleşmeler başlamıştı.

Eda Nur Hancı Diziden Ayrıldı Mı?

Çok Güzel Hareketler 2 Programı ile beraber kariyer basamaklarında çıkış yakalayan Eda Nur Hancı 23 Ocak 1996 İstanbul doğumludur. BKM Mutfak’a katılmasıyla beraber kariyerinde dönün noktası olduğunu söyleyen Hancı 174cm boyundadır. Çok Güzel Hareketler 2 Programından ayrılmasıyla beraber dizi-sinema oyunculuğuna yönelen oyuncu son olarak Ateş Kuşları dizisinde Fidan karakterine hayat veriyordu.

Son dönemde dizide Kara’ya olan yakınlığı ile bilinen Fidan karakterinin diziden ayrıldığı öğrenildi. Fidan karakterine hayat veren Eda Nur Hancı bu günlerde daha ön planda olacağı yeni bir dizi için görüşmelerini sürdürüyor. 2023 yılında vizyona girecek Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası filminde de rol alan Hancı Böylelikle Ateş Kuşları dizisi oyuncu kadrosundan ayrılmış oldu. Eda Nur Hancı Ateş Kuşları dizisine bir daha geri dönmeyecektir.

Ateş Kuşları Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız