Ateş Kuşları Kara Kimdir? Ali Önsöz Kim? Sevgilisi

Ateş Kuşları Kara Kimdir? ATV ekranlarının sevilen yapımı Ateş Kuşları dizisinde öldü zannedilen Kara karakterine 2000 doğumlu oyuncu Ali Önsöz hayat verecek.

Ateş Kuşları Oyuncu kadrosunda Hande Soral, Başak Gümülcinelioğlu, Görkem Sevindik, İlayda Alişan, Almira Tauna Albay, Efekan Can, Ali Önsöz  gibi isimler yer alıyor. Cuma günlerinin vazgeçilmez dizilerinden biri haline gelen Ateş Kuşları dizisi çocuk yaşta bir başlarına kalan kardeşlerin her türlü sıkıntıya birlikte göğüs germesini konu alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen oturuyor.

Ateş Kuşları Kara Kimdir?

Cuma günlerinin reyting skorlarında birinci olan ve en az bir sezon daha devam edilmesi yönünde karar alınan Ateş Kuşları dizisine yeni bir karakter dahil oluyor. Ali Önsöz dizide Kara karakterine hayat verecek. Hepimizin bildiği üzere Kara karakteri öldü sanılıyor ancak olayın iç dünyası bambaşka… Kara, yeni sezona bomba gibi düşecek. Yeni sezonda olayların Ali, Mercan, Gülayşe, Barbaros ve Kara’nın çevresinde şekilleneceği düşünülüyor.

Ali Önsöz Kim?

ATV ekranlarında yayımlanan Ateş Kuşları dizisinde Kara karakterine hayat verecek Ali Önsöz 2000 yılında Antalya’da doğmuştur. 2023 yılı itibariyle 23 yaşının içinde olan genç oyuncu oyunculuk eğitimlerini tamamladıktan sonra Şanışer’in ‘Kaç Kere Öldün’ şarkısının klipinde oynayarak tanınmıştır. Devamında Sana Söz dizisinde rol almıştır. 2022 yılında yayımlanan Darmaduman dizisinde Yağız karakteri ile izleyici ile buluşmuştur. Yakışıklı Oyuncu İnstagramda @theonsoz kullanıcı adıyla yer alıyor.

Ali Önsöz Sevgilisi

Ateş Kuşları dizisinde Kara karakterine hayat verecek Ali Önsöz İnstagramda @theonsoz kullanıcı adıyla yer alıyor. Yakışıklı oyuncunun hem  medya hem de postlarını incelediğimizde sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye rastlayamadık.blank

Ateş Kuşları Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız