Babam Çok Değişti Deniz Kimdir? Mehmet Ali ve Deniz Sevgili mi Olacak?

Babam Çok Değişti dizisi yeni ismi ve yeni oyuncu kadrosu ile izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Babam Çok Değişti dizisine yeni senarist olarak dahil olan Birol Güven diziye bir renk katması için güzel oyuncu Naz Elmas’ı diziye dahil etti. Naz Elmas Babam Çok Değişti dizisinde Çağlar Çorumlu’nun hayat verdiği Mehmet Ali’nin eski sevgilisi olarak yer alacak.

Babam Çok Değişti Deniz Kimdir?

30’lu yaşların sonunda olan Deniz güzel ve zeki bir kadındır. Mehmet Ali ile geçmişte aşk yaşayan ancak dünya görüşleri tutmadığı ve anlaşamadıkları için ayrılan Deniz ve  Mehmet Ali yıllar sonra karşılaşırlar. Bu sefer Deniz’in işi düşmüştür Mehmet Ali’ye ve Mehmet Ali Deniz’e hayıt diyemez.

Babam Cok Degisti Deniz

 

Babam Çok Değişti Mehmet Ali ve Deniz Sevgili mi Olacak?

Babam Çok Değişti dizisinde Naz Elmas Deniz karakteri ile diziye sadece 3 bölüm konuk oyuncu olarak dahil olacak; Deniz karakteri Babam Çok Değişti dizisinde kalıcı olmayacak bu nedenle de Mehmet Ali ve Deniz’in ilişkisi aşka dönüşmeyecek.

Naz Elmas Kimdir?

Naz Elmas 16 Haziran 1983 İstanbul doğumludur ve 38 yaşının içindedir. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro eğitimi alan Naz Elmas kendisi gibi oyuncu olan Açelya Elmas’ın ablasıdır. İlk olarak Haziran Gecesi dizisinde ekranlarda yer alan Naz Elmas daha sonra Doktorlar dizisinde Eylül karakterine hayat vererek ünlenmiştir. Son dönemde Bahtiyar Ölmez ve Filinta dizilerinde yer alan Nas Elmas 1.65 metre boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır.

Babam Çok Değişti Tanıtım Fragmanı