Babam İle Sosyal Mesafe Oyuncuları Kadrosu Konusu

Babam İle Sosyal Mesafe dizisi çok yakında kesin olmamakla beraber Puhu Tv platformunda izleyicisi karşısında olacak. Evde ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek çekilecek Babam İle Sosyal Mesafe dizisinin senaristi ve başrol oyuncusu Yılmaz Erdoğan olacak. Yılmaz Erdoğan 19 nisanda senaryosunu tamamladığı Babam İle Sosyal Mesafe dizisinin haziran ayında ekranlarda olması bekleniyor.

Babam İle Sosyal Mesafe Dizisi Konusu: Babam İle Sosyal Mesafe  dizisinde Yılmaz Erdoğan evde eşi ile kavga edecek ve canı eşine çok sıkılınca arası limoni  olduğu oğlunun yanına gidecek. Yılmaz Erdoğan tam oğlunun evine yeni gelmişken sokağa çıkma yasağı ilan edilince kavgalı olan baba oğul aynı evde yaşamak zorunda kalacak. 

Babam İle Sosyal Mesafe Oyuncuları

Yılmaz Erdoğan

4 Kasım 1967 de Hakkari’de dünyaya gelen Yılmaz Erdoğan Türkiye’nin komedi hocası olarak tanınır. Yılmaz Erdoğan sadece senarist ve oyuncu değil aynı zamanda seslendirme sanatçısı ve şairdir. 1988’den beri 32 yıldır sanat hayatı içinde yer alan Yılmaz Erdoğan ilk olarak Olacak O Kadar da senarist olarak yer almıştır. 1993’e gelindiğinde ise Bir Demet Tiyatro ile ünlü olmayı başardı. Sanem Oktar’dan Berfin Erdoğan isimli bir kızı ve Belçim Erdoğan’dan Rodin isimli bir oğlu vardır.

Yılmaz Erdoğan son olarak Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminde başrol de yer almıştır. Yılmaz Erdoğan deyince Vizontele filmi akıllara gelmektedir. Yılmaz Erdoğan BKM Mutfak ekibinin de lideridir.babam ile sosyal mesafe dizisi oyuncusu senaristi Yılmaz Erdoğan

Babam İle Sosyal Mesafe dizisinde Yılmaz Erdoğan’ın eşine ve oğluna hayat verecek oyuncular ile ilgili çalışmalar devam etmektedir. Bu iki oyuncunun da komedi yönün güçlü olması istendiği buna göre teklifler gideceği bilgisi geldi. Babam İle Sosyal Mesafe muhtemelen 6 veya 8 bölümden olaşacal 60 dakika şeklinde yayında kalacak.