Bandırma Füze Kulübü Oyuncuları Vizyon Tarihi

Ayla, Müslüm ve Naim gibi filmlere imza atan Mustafa Uslu’dan yeni bir film daha vizyona girecek. Başarılı bir oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken filmin ismi Bandırma Füze Kulübü olarak açıklandı. Filmde Ömer Faruk Sorak yönetmen koltuğunda otururken, filmin müziklerini Yıldıray Gürgan seslendirecek. Filmin çekimleri ise Mudanya, Seferihisar ve Foça’da yapılacak. Bandırma Füze Kulübü yakında sinemalarda.

Bandırma Füze Kulübü Oyuncuları

Deniz Can Aktaş Umutdeniz 1

Aşk Ağlatır, Avlu ve son olarak Menajerimi Ara gibi dizlerde rol alan Deniz Can Aktaş, 28 Temmuz 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliğini bitirdi. İlk dizi kariyerine Tatlı Küçük Yalancılar ile başladı.

Alina Boz Leylaalina

Paramparça, Vatanım Sensin, Elimi Bırakma, Aşk 101, Maraşlı ve Yalı Çapkını dizilerinden tanıdığımız Alina Boz 14 Haziran 1998 yılında Rusya’nın başkenti Moskova yakınlarındaki kırsal bir kasabada dünyaya geldi. Annesi Rus,babası ise Bulgar göçmeni bir Türk olan Alina ilkokula kadar Rusya’da kaldı. Ardından Türkiye’ye gelerek ilkokulu okudu.Son olarak Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitirdi. Oyunculuk başarısından dolayı çok sayıda ödüle layık görüldü.

Aslı Bekiroğlu Zehraasli

Jet Sosyete. Benim Tatlı Yalanım, Dudullu Postası, Gülümse Yeter, Adı Mutluluk ve Beni Böyle Sev dizilerinden tanıdığımız Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 İstanbul doğumludur. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetik Bölümü mezunudur.

Erkan Kolçak Köstendil Çingen Necatierkan 1

Ulan İstanbul dizisiyle Türkiye’de tanınan ünlü oyuncu 16 Ocak 1983 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Çektiği kısa filmlerle uluslararası alanda ödüller kazandı. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü bitirdi. Yılan Hikayesi, Kurtlar Vadisi. Sakarya Fırat, Ulan İstanbul, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Bir Deli Sevda, Çukur ve Çarpışma gibi dizilerde rol alan ünlü oyuncu Cansu Tosun ile evlidir.

Büşra Develi Öğretmen Nurgülbusra

Son olarak Akıncı dizisinde Nergis karakterini oynayan Büşra Develi 25 Ağustos 1993 İzmit doğumludur.  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümünü okuyan güzel oyuncu Ayla Filminde gösterdiği performans ile hatırlanmaktadır. Tatlı Küçük Yalancılar, Tatlı İntikam, Mehmet Bir Cihan Fatihi dizilerinde rol almıştır.

Bahtiyar Engin Mahmut Hocabahtiyar

Çok sayıda dizi, tiyatro ve filmde rol alan tecübeli oyuncu Bahtiyar Engin 13 Ağustos 1962 Ordu doğumludur. Son olarak Menajerimi Ara dizisinde oynamıştır.