Buse Orcan Kimdir? Gönül Dağı Asya

Gönül Dağı 36. Bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanırken diziye yeni karakterler dahil olmaya devam ediyor. Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu ve Semih Ertürk gibi oyuncuları başrollerde oynadığı diziye Buse Orcan dahil oldu. Buse Orcan Asya karakterini oynayacak. Cihat Süvarioğlu ile Gönül Dağı dizisinde partner olacak olan Buse Orcan şimdiden çok heyecanlı. Gönül Dağı dizisinde yakında Asya ve Ramazan aşkını izleyeceğiz. Peki Ramazan  ve Asuman aşkı bitecek mi? İşte detaylar.

Gönül Dağı Asya Kimdir?

Gönül Dağı dizisine 36. Bölümde dahil olacak Buse Orcan’ın oynadığı Asya karakteri Mezarcı İlyas’ın kız kardeşidir. Asya Ramazan’ın karşısına tesadüfen çıkacak ve işler yine karışacak. Ramazan Asuman’ın aşkı ile yanarken karşısına çıkan Asya Ramazan’a bakalım hayat amacı olacak mı?

Gönül Dağı dizisinde Asya karakterine Buse Orcan hayat verecektir.

Ramazan bakalım Asuman’ı unutacak mı? Bakalım Asya Asuman’ı Ramazan’a unutturacak mı? Benim tahminim Ramazan asla Asuman’ı unutmayacaktır; çünkü Mezarcı İlyas’ın kızı pek akıllı bir kız olmasa gerek. En azından abisi akıllı bir adam değil.

use

Buse Orcan Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Asya karakterini oynayacak olan Buse Orcan 19 yaşında. Başakşehir Üniversitesi Lojistik Yönetimi Bölümü 1. Sınıf öğrencisi olan güzel oyuncu Best Model Of Turkey 2018 Türkiye 2. olmuş, 2019 yılında da derece almıştır. Buse Orcan 1,77 boyunda.

Gönül Dağı Son Bölümde Ne Oldu?

Gönül Dağı 36. Bölüm fragmanında Taner ve Dilek’in nişanının bozulması ve iki ailenin aralarının bozulması evlilik yolunda büyük emekler çeken Taner’i zor durumda bırakıyor. Taner konuşmak için gittiği Dilek’in evinde kimseyi bulamaz. Komşuların ”onlar evi terk etti” sözü ise Taner’i adeta yıkar. Aynı zamanda Veysel ile babası arasında yaşanan olaylar da 36. Bölüme damgasını vuruyor. BU bölümde Asya karakteri Ramazan’ın karşısına tesadüfen çıkacak ve diziye dahil olacak.