Baraj 31 Martta yayınlanacak mı? Baraj 3. Bölüm

Baraj 3. Bölüm Haziranda Yayınlanacak

Güncelleme 2 Mayıs 2020 Fox TV Baraj dizisini haziran ayında yayınlanabileceğini açıklayınca Baraj dizisi ekibi de 27 mayısta tekrar sete çıkmaya hazırlanıyor. Eğer Korona Virüs etkisini kaybederse Baraj dizisi bu sezon 4 bölüm daha yayınlanacak.

Fox Tv’nin 10 mart 2020 salı akşamı izleyicisi karşısında çıkan ve aldığı reytingler ile başarısını da ispatlayan Baraj dizisi 31 mart pazar akşamı yayında olamayacak. Bilindiği üzere Sakarya da devam eden çekimler ülkemizde ve tüm dünyada salgına yol açan Korona Virüsü nedeniyle durdurulmuştu. Baraj dizisi oyuncuları ise İstanbul’a dönmek yerine Sakarya’da kalmıştı; ancak bize gelen bilgilere göre Baraj dizisinin kısa süre içinde sete dönme ihtimali kalmadı.

Özellikle yeni başlayan diziler keşke stok yapıp yayına başlasaydı; zira Baraj dizisinin elinde stok olsaydı ve diğer tüm diziler ara vermişken Baraj dizisi tek başına izleyicisi karşısına çıkıp yüksek reytingler alsaydı geleceğini kurtarırdı; ancak Baraj dizisi elinde stok olmadan yayına başlayınca daha 3. bölümde ara vermek zorunda kaldı. Bize gelen bilgiye göre Baraj dizisi çekimleri mayıs ayına kadar ertelenebilirmiş; hatta ülkemizde devam eden Korono Virüs salgını etkisini arttırsa belki de dizi 2. bölüm ile sezon finali yapmak zorunda kalacak.

Baraj 3. Bölüm Var mı Yok mu?

Aslında Baraj dizisi set ekibi Baraj dizisinin 3. bölüm çekimlerini büyük çoğunlukla tamamlamış ancak eksik bir kaç sahne olduğu için Fox Tv’ye teslim edilememiş. Bu nedenle de Baraj dizisi 3. bölümü ile 31 mart salı akşamı ekranlarda olamayacak. Baraj dizisinin yeni bölümünün ne zaman ekranlarda olacağı da şuanda belli değil.

Baraj 31 Martta yayınlanacak mı?

Baraj dizisi 31 martta ilk iki bölümden oluşan bir kolaj bölümü ile ekranlarda olacak; ancak Baraj dizisinin rakibi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz stoklu çalışan bir dizi olduğu için 31 mart 2020 akşamı yayında olacak. Baraj 31 Mart var mı yok mu