Baraj Devam Edecek mi? Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Baraj’ın final tarihi belli oldu. Baraj dizisi 11 Mayıs Salı günü 39. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek

Baraj’ın Final Tarihi Açıklandı

Baraj dizisi için düşen reytingleri nedeniyle final kararı verildi. Baraj dizisi 2021 sezonun sonunda 11 Mayıs  2021 de final yaparak ekranlara veda edecek. Baraj dizisinin finali 39. bölümü ile olacak.

Barajin Final Tarihi

Baraj Yeni Sezon Başlıyor 2020

Baraj dizisi 1 eylül 2020 de 4. bölümü ile yeni sezonda ekranlarda olacak. Barak dizisinin yeni sezonunda Tarık ile Nazım Nehir için büyük bir mücadeleye girecek. Tarık sonunda İstanbul’a dönecek ancak eski hayatına dönmek yerine Nehir’in peşine düşecek. Peki Nehir’in gerçek yüzü ortaya çıkacak mı?

Baraj Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Baraj Haziran Boyunca Ekranlarda Olacak

Güncelleme 2 Mayıs 2020 Fox TV Baraj dizisini haziran ayında yayınlanabileceğini açıklayınca Baraj dizisi ekibi de 27 mayısta tekrar sete çıkmaya hazırlanıyor. Eğer Korona Virüs etkisini kaybederse Baraj dizisi bu sezon 4 bölüm daha yayınlanacak.

Baraj dizisine zorunlu yeni sezon onayı geldi. Fox Tc ekranlarının yeni dizisi Baraj da işler hiç de beklendiği gibi gitmese de yüksek reytingler hem yapımcının hemde kanalın hoşuna gitti. Sakarya da bulunan Akçay bsarajında devam eden çekimler ne yazık ki 17 mart haftasında durdurulmuş ve oyuncular bölgede çekimlerin başlamasını beklemeye koyulmuştu. Daha dizinin 3. bölüm çekimlerinde verilen bu ara Baraj dizisi için hiç iyi olmadı. Her ne kadar oyuncular yüksek reytinglerden sonra diziyi çekmek istese de Baraj dizisinde çekimlerin nisan sonuna kadar erteleneceği söyleniyor. Tabi kimse daha ne olacağını bu korono virüs belasının daha ne kadar devam edeceğini bilmiyor.

Baraj dizisi oyuncuları da çekimlerden ümidi kesince İstanbul’a dönme kararı aldı. Baraj dizisi yapımcısı Med yapımın Fox TV ile 13 bölüm yani mayıs ayı sonuna kadar sözleşmesi vardı. Baraj dizisi çekimleri yapılamayınca dizinin sözleşmesi 2020 2021 yeni sezonuna da kalmış oldu. Baraj dizisi belki de sadece mayıs ayında çekim yapabilecek böylece dizi haziran artasında sezon finali yapmış olacak. Baraj dizisinin geriye kalan bölümleri ise 2020 2021 yeni sezonunda yayınlanacak. Bir çok izleyici diziler haziranda da devam etsin diyebilir ancak eğer virüs biterse bir çok izleyici zaten tatile çıkacağı için ekran başında yeterli izleyici de kalmayacak. Baraj dizisinin Fox TV’ye maliyeti bölüm başı 1.000.000 TL’nin üzerinde.

Baraj Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Baraj dizisinin kaçıncı bölümü ile sezon finali yapacağı belli değil; en kötü senaryo da bu sezon mayıs ayına kadar tekrardan sete çıkılamazsa Baraj dizisi 2. bölümü ile sezon finali yapmış olur ve Baraj dizisinin 2. sezonu da 3. bölümü ile başlar.

Bizim tahminlerimize göre mayıs ayında Baraj dizisi  çekimleri başlar ve bence Baraj dizisi 4 bölüm daha yayınlanarak 6. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda edecektir. Baraj dizisi 7. bölümü ile de 2020 2021 yeni sezonunda devam edecektir.Baraj sezon finali 1

Baraj Dizisi Devam Edecek mi?

Türkan Şoray’ın kızı ve Baraj dizisi yapımcısı Yağmur Ünal Baraj dizisinin aldığı reytinglerden çok memnun. Fox Tv yetkilileri de Kadın dizisini aratmayan reytingleri ile Baraj dizisinin performansından çok memnun bu da Baraj dizisinin devam edeceği anlamına gelir. Umarım Baraj dizisi 2020 2021 yeni sezonunda yani 2. sezonunda da iyi reytingler almaya devam eder.

Baraj Dizisinde Nehir Gerçekleri Öğrenecek

Baraj dizisi en çok da farklı senaryosu ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle Nazım’ın Nehir aşkı ile yaptıkları izleyiciye çok gerçekçi ve sıcak geldi; ancak Nehir çok geçmeden gerçek Nazım’ın Tarık abi dediği kişi olduğunu öğrenecek; ancak Nehir için yüzünde kocaman bir iz olan ve kendisinden 15 yaş büyük birisine aşık olmadı hiç de kolay olmayacak. Bir de Tarık da Nehir’e aşkını itiraf edince Nehir’in kafası çok karışacak. Baraj Devam Edecek mi

Baraj Devam Edecek mi? Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? (1 Yorum)