Baraj Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Devam Edecek?

Fox TV yönetimi Baraj dizisi yapımcısı Med Yapım ile masaya oturdu ve Baraj dizisinin final yapması için ortak karar alındı.

Baraj Final Yapıyor

Baraj dizisi 11 mayıs 2021 de 39. bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek. Fox TV Baraj dizisinin sözleşmesini uzatmak istemedi. Özellikle son dönemlerde düşen reytingler nedeniyle kanal Baraj dizisinden para kazanamadı. Baraj dizisinin hikayesi de tükenme noktasına gelince final kaçınılmaz oldu.

Baraj dizisi ile toplam 39 bölümlük sözleşme yapılmış bu sözleşmenin haziran 2021’e kadar 3 bölüm daha uzatılması bekleniyordu ama taraflar anlaşamadı.

Baraj final 11 mayis

Baraj Yeni Sezonda Devam Edecek 2020

Güncelleme 2 Mayıs 2020 Fox TV Baraj dizisini haziran ayında yayınlanabileceğini açıklayınca Baraj dizisi ekibi de 27 mayısta tekrar sete çıkmaya hazırlanıyor. Eğer Korona Virüs etkisini kaybederse Baraj dizisi bu sezon 4 bölüm daha yayınlanacak.

Baraj dizisi ikinci bölümü ile 7.97 reyting aldı ve reytinglerini arttırarak ikinci haftayı da geride bıraktı. Her ne kadar Baraj dizisinin mayıs ayına kadar sözleşmesi olsa da dizinin 3. bölüm çekimleri sırasında paniğe kapılan yapım çekimlere Korono Virüs arası veren ilk dizilerden oldu. Şuanda Baraj dizisinin ne zaman yeniden sete çıkacağı belli değil. Baraj dizisi seti şuanda nisan ayı sonuna kadar ertelenmiş gibi görünüyor. Baraj sezon finali

Baraj İyi Başladı

Baraj dizisi Corono Virüs’ün gölgesinde 17 mart 2020 salı akşamı yayın hayatına başladı.

Baraj Dizisi Reytingleri

Başrollerini Feyyaz duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük’ün paylaştığı Baraj dizisi ilk bölümde aldığı 7.73 reyting ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden sonra ikinci sırada yer almayı başardı. Baraj dizisinin ilk bölümü yüksek eğitim seviyesinde daha çok izlendi.

Baraj Dizisinin Hikayesi Çok Sevildi

Baraj dizisinin ilk bölümü yayınlandıktan sonra sosyal medyada bir çok olumlu eleştiri aldı. Bir çok izleyici Baraj dizisinin hikayesini çok masum ve sıcak buldu. Aslında izleyicinin masum bulduğu karakter Kadın dizisi ile yıldızı paralayan Feyyaz Duman oldu. Sosyal medya da bir çok izleyici Baraj’ı sadece Feyyaz Duman için izlediğini yazmıştı. Feyyaz Duman da Baraj dizisinin ilk bölümünde gerçekten harika bir oyunculuk sergilemiş; özellikle yüzünde ki makyaj çok inandırıcı olmuş .

Baraj Dizisinde Nehir Zamanla Gerçek Nazıma Aşık Olacak

Bir çok izleyici daha şimdiden Baraj dizisinin hikayesini çözdüğünü düşünüyor. Nehir’in baraj inşaatında kalacak ve İstanbul’a dönmeyecek olması izleyicinin aklına hemen Nehir’in gerçek Nazım’ı bulacağı düşüncesini getirdi. Bilindiği üzere Nazım yüzünde ki izden dolayı Tarık’ı gerçek Nazım olarak Nehir’in karşısına çıkarmıştı. Nahir Tarık’ın yüzüne, Nazım ise kalbine aşık. Nehir Nazım ile 6 aydır konuşuyor, gerçek bir hikaye de Nehir aslında çok kısa süre içinde gerçeği çözebilir ama Baraj dizisinde Nehir’in gerçeği bulması uzun sürecek. baraj kaç bölüm devam edecek

Baraj Ne Zaman Final Yapacak?

Bir çok dizi Corono Virüs sebebi ile setlere ara verdi ancak Med Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Baraj dizisinde çekimler devam ediyor. Bize gelen bilgilere göre de Baraj dizisi çekimleri Sakarya’da yer alan Akçay Barajı şantiyesinde devam etmektedir. Hal böyle olunca bu bölgede şuanda herhangi bir Corono Virüs tehlikesi yok. Set zaten insanlardan uzak bir bölgede yapılıyor ve oyuncular ve set ekibi de zaten o bölgede kalıyor. Bu nedenle de zaten karantinaya benzer bir ortamda olan set ekibi çekimlere devam etme karar aldı. Oyuncular bu bölge de şehirlerden daha güvende olduğunu düşünüyor.

Baraj Ne Zaman Final Yapacak?

Baraj dizisi çekim maliyeti ve oyuncu maliyeti en az olan dizilerden biri. Fox Tv Baraj dizisini çok düşük bir ücret ile kadrosuna kattı. Bu nedenle de Baraj dizisinin sözleşmesi oldukça uzun oldu. Baraj dizisi 4 ve üzeri reytingler aldığı sürece salı akşamları Fox TV ekranlarında yer almaya devam edecektir. Baraj dizisinin finali eğer özel bir durum olmazsa mayıs ayı sonuna kadar devam edecektir. Baraj dizisi beklenen 4 reytingin altında kalırsa mayıs 2020 de final yaparak ekranlara veda edecektir. Baraj dizisi 5 ve üzeri reytingler alırsa 2020 2021 yeni sezonunda da yayın hayatına devam edecektir.

Baraj Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Eğer ülkede işler Korona Virüs nedeniyle daha kötüye gitmez ve Baraj dizisi çekimlere devam ederse Baraj dizisi 2 haziran 2020’ye kadar devam edecek sözleşmesi var. Eğer Baraj dizisi iyi reytingler almaya devam ederse 2020 2021 yeni sezonunda da 39. bölümü ile izleyicisi karşısında olacaktır. Baraj dizisinin şansızlığı salı akşamı dizilerin çok olması. Baraj dizisinin rakipleri arasında Hekimoğlu, Ramo, Tutunamayanlar ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileri var.Baraj Ne Zaman Final Yapacak