Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Ayşe Kimdir? Dilistan Balcı Biyografisi

TRT 1 ekranlarının tarihi dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yepyeni oyuncularla devam ediyor.Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikinciler ile Caner Topçu gibi ünlü isimleri bir araya getiren dev prodüksiyon ES Film imzalı. Dizinin yönetmen koltuğunda Berat Özdoğan oturuyor.

Barbaros Hayrettin Paşa ve üç kardeşi Akdeniz’in bir Türk Gölü haline gelmesi için büyük mücadeleler vermişler ve bunda da başarılı olmuşlardı. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde de bu süreçte yaşanan zorluklar ve mücadeleler anlatılıyor.dilistan1

Çok sayıda oyuncunun dahil olduğu diziye Ayşe karakteri ile Dilistan Balcı dahil oldu. Dilistan Balcı son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Kasırga Çiçeği karakterini oynamıştı.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Ayşe Kimdir?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Dilistan Balcı tarafından oynanacak Ayşe karakteri hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. İlerleyen günlerde detaylı bilgi verilecektir.dilistan

Dilistan Balcı Kimdir?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisindeki Kasırga Çiçeği karakteri ile isminden söz ettiren Dilistan Balcı 32 yaşındadır.  Çok sayıda reklam filminde rol alan güzel oyuncu 1,66 m boyunda 57 kg ağırlığındadır.

Dilistan Balcı Rol Aldığı Projeler

– 2021 Uyanış Büyük Selçuklu
– 2020 Zen
– 2020 Bayer
– 2019 Danone Pro – Triple Zero
– 2019 Ziraat Bankası
– 2019 Carte d Or
– 2019 Hepsiburada
– 2019 Molfix