Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Şahsanem Kimdir? Özge Özkaplan Kaç Yaşında

Osmanlı Devletinin denizlerdeki en büyük komutanlarından biri olan Barbaros Hayrettin Paşa ve kardeşlerinin hayatlarını konu edinen TRT 1 ekranlarının tarihi ve aksiyon dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’na yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor.

Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikinciler ile Caner Topçu’nun başrollerde oynadığı tarihi macera dizisine Şahsanem karakteri ile Özge Özkaplan dahil oldu. Özge Özkaplan 2018 yılında yayınlanan Kalbimin Sultanı dizisinde Ayperi karakterini oynamıştı.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Şahsanem Kimdir?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Özge Özkaplan’ın oynayacağı Şahsanem karakteri hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. İlerleyen günlerde detaylı bilgi verilecektir.ozge1

Özge Özkaplan Kimdir?

1992 yılına Ankara’da dünyaya gelen güzel Oyuncu Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra İleri oyunculuk eğitimleri aldı. Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesinde diksiyon dersleri de alan Özge Özkaplan ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Blu TV’de yayınlanan Çalınmış Haytalar dizisinde Özgecan Aslan karakterini oynayarak gerçekleştirdi. Ardından 2018 yılında Kalbimin Sultanı dizisinde rol alan güzel oyuncu bu dizide Çerkez Kızı Ayperi karakterini oynadı.ozge 1

Özge Özkaplan Nereli Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı?

1992 Ankara doğumlu olan Özge Özkaplan 29 yaşındadır. Özge Özkaplan şarkıcı, oyuncu,model ve sunucu olan Yusuf Çim ile sevgilidir.

Özge Özkaplan Hangi Dizilerde Oynadı?

Kalbimin Sultanı (Ayperi, 2018)
Çalınmış Hayatlar (Özgecan Aslan, 2017)
Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı (Şahsanem 2021)