Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni gelen ve Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinden ayrılan tüm oyuncuları sitemize ekleyeceğiz. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisine son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile tanınan Emir Benderlioğlu dahil oldu. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde ünlü denizci Piri Reis olarak katılacak olan Emir Benderlioğlu  diziye 12. bölümü ile dahil olacak.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Yeni Gelen Oyuncular

Bülent Alkış (Kemal Reis)

Son olarak Evlilik Hakkında Her Şey ve Son Nefesime Kadar dizilerinde yer alan Bülent Alkış Piri Reis’in amcası Kemal Reis  olarak Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi oyuncu kadrosuna dahil olacak. Daha önce 4N1K ve İsimsizler dizileri ile sevilen Bülent Alkış 25 Temmuz 1974 İzmir doğumludur evli olan Bülent Alkış 186 cm boyunda ve 80 kilodur.

Kemal Reis Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Osmanlı devletinin en meşhur deniz korsanlarından biridir. Kemal Reis Osmanlı devletine bağlı olarak denizlerde hakimiyet kurmuştur ve Hızır Reis’in de amcasıdır.barbaroslar dizisine yeni gelen kemal reis Bülent alkış'ın hayat verdiği karakter olacak

Alperen Şahin (Martin)

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Martin İsabel’in yıllardır aradığı kardeşidir. Martin yıllardır esaret altında kaldıktan sonra ablasına kavuşacaktır. barbaroslar akdenizin kılıcı DİZİSİDE martin isabel'in erkek kardeşidir.

Özge Özkaplan (Şahsenem)

1992 Ankara doğumlu olan güzel Oyuncu Özge Özkaplan Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesinde diksiyon dersleri de alan Özge Özkaplan Çalınmış Haytala ve Kalbimin Sultanı dizilerinde yer almıştır.

Şahsenem Şahbaz’ın kardeşidir. Şahsenem de bir Kılıçoğlu kızıdır. Şahsenem karakteri kılıçoğlu'nun kızıdır Özge özkaplan hayat vermektedir

Emir Benderlioğlu (Piri Reis)

Emir Benderlioğlu 1979 Ankara doğumludur. Emir Benderlioğlu Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Dağ 2 ve Börü serileri ile tanınan daha sonra da Arka Sokaklar dizisinde yer alan Emir Benderlioğlu son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Façalı Behsat karakteri ile yer almış ve çok sevilmiştir.

Gerçek ismi Muhittin Piridir. Herkes onu Piri Reis olarak tanır. Piri Reis korsanlık yapan daha sonra Osmanlı tarafından gemi kaptanı olarak görevlendirilen Piri Reis uzun yıllar Osmanlı için açık denizlerde görev yaptı. Son seferinde donanmayı bırakıp ganimetler ile döndüğü yönünde iddialar bulunan Piri Reis asılarak öldürülmüş ve mal varlığına da el konulmuştur. barbaroslar akdenizin kılıcı piri reis karakterine Emir Benderlioğlu hayat vermektedir.

Cemre Gümeli (Meryem)

Cemre Gümeli Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisine yeni gelen oyunculardan oldu. Meryem dizi de Hızır ile aşk yaşayacak. blank

Aytek Şayan (Kılıçoğlu Şahbaz)

Kılıçoğlu Şahbaz karakteri ile Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisine Aytek Şayan dahil olacak. Kılıçoğlu Şahbaz güçlü bir Akdeniz Denizcisidir. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisine Kılıçoğlu Şahbaz karakteri ile Aytek şayan dahil olacak

Okan Şenozan (Karabay)

Karabay Memlüklerin bölge beyidir.barbaroslar akdenizin kılıcı dizisine Karabay karakteri ile dahil oldu

Gonca Cilasun (Hüma)

Hüma hatun bölgenin sevilen Hatunlarındandır. Barbaros  Hızır ve İlyas Reislerin halasıdır. blank

Özge Özkaplan (Şahsanemözge özkaplan şahsenem karakteri ile Barbaroslar dizisine daihl olacak

Burcu Gül Kazbek (Firuze Hatun)

blank

Kaan Turgut (Gregor)blank

Serkan Ergün (Burak Reis)

Burak Reis İskenderiye’nin Osmanlı sefirlerinden biridir.barbaroslar Burak Reis Osmanlı sefiridir

Dilistan Balcı (Ayşe)

blank

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Ayrılan Oyuncular

Cemre Gümeli (Meryem)

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Meryem karakteri ile kadın başrol oyuncusu olarak yer alan Cemre Gümeli de diziden ayrılacak. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde reytingler kötüye gidiyor ve bir kez daha yapımcı senaryo da köklü değişikliklere gidiyor ve senaryo da bir çok karakter ile yollar ayrılıyor.

blank

Engin Altan Düzyatan (Oruç Reis)

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin erkek başrol oyuncusu olarak yer alan Engin Altan Düzyatan Oruç Reis karakteri ile yer aldığı Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinden ayrılıyor. Bilindiği üzere gerçek tarihte de Hızır reis abisi Oruç Reis’in şehit olması sonrası mücadelesine yalnız devam etmişti. 

Oruç Reis Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde 20 nisan akşamı yayınlanacak 28. bölümde ayrılacak. 

barbaroslar ayrılan dizisinde oyunculardan biri de oruç reis karakteri ile engin altan düzyatan oldu

Pelin Akil (İsabel)

Pelin Akil Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinden ayrılacak. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde İsabel ölecek. Oruç Reis’in şehit olması sonrası zaten İsabel için de senaryo da yer kalmamıştı.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde İsabel Ölecek ve pelin akil diziden ayrılacak

Melis Babadağ (Zeynep)

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Zeynep öldü. Hızır Reis’e yeni partner geldi.

blank

Gülcan Arslan (Despina)

Oruç Reis’in eşi. Öldü.

blank

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinden ayrılan yeni oyuncular oldukça sayfamıza eklenecektir. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı diziinden bir çok yan rolde oyuncu ölerek ayrılmıştır.