Bebeğim Yolda Yarışmacıları Kimler? Bebeğim Yolda Sunucusu Kim?

Bebeğim Yolda çok yakında Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Gelin Evi programı ile 2 sezondur gündüz kuşağının en az maliyetli ve en çok izlenen işine imza atan Show Tv gelinler üzerinden yakaladığı başarıyı şimdide bebek dünyaya getirmeye hazırlanan annelerden yakalamaya çalışacak.

Bebeğim Yolda Yarışması için anne adayları seçilecek. Her gün beş hamile anne adayı en zevkli anne adayı olmaya çalışacak. Haftanın en başarılı anne adayının ödülü ise doğum masraflarını Show Tv’ye karşılatmak olacak. Bu durumda Show Tv her hafta bir anne adayının hastaneden gelen doğum masraflarını karşılayacak.

Bebeğim Yolda Yarışmasında kriterler ise en güzel doğum odasını kim hazırlayacak? En eğlenceli hoş geldin bebeğim gününü kim organize edecek? En şık loğusa odasını kim hazırlayacak? ve  En cici yeni doğan kıyafetlerini kim alacak şeklinde olacak.bebeğim yolda

Ben doğmamış bir bebek için yapılacak bu türlü abartılı hazırlıkların olası doğpum öncesi bebek kaybında çok ağır travmalara neden olacağını düşünüyorum ve doğmamış bebeğe don biçmenin de çok mantıklı olmadığını söylüyorum.

Bebeğim Yolda Sunucusu Kim?

Bebeğim Yolda programının sunucusu şuanda belli olmadı.

Bebeğim Yolda Ne Zaman Başlayacak?

Bebeğim Yolda eylül ayından itibaren Show Tv ekranlarında olacak ve hafta içi her gün yayınlanacak. Bebeğim Yolda programında haftanın finali cuma günü olacak ve bir anne adayı haftanın kazananı olacak. Puanlamayı ise diğer anne adayları yapacak

Bebeğim Yolda Tanıtım Fragmanı

Bebeğim Yolda Yarışmacıları Kimler? Bebeğim Yolda Sunucusu Kim? (1 Yorum)

  1. bence çalıntı formattan kimseye hayır gelmez twitter da ülke gündemine düştüler çıkıp yalan bile diyemediler.