Belgin Şimşek Kimdir? Benim Hayatım Heves Kim

Belgin Şimşek kimdir sorusunu sizlere cevaplıyoruz. Belgin Şimşek Benim Hayatım dizisinde Heves karakteri ile yer alacak. Daha önce beyaz cam da görmediğimiz güzel oyuncu Belgin Şimşek başarılı bir tiyatro oyuncusu. Benim Hayatım dizisinin yapımcısı Onur Tan’ın keşfettiği yeteneklerden olan Belgin Şimşek  Benim Hayatım dizisinde hayat vereceği Heves karakteri ile profesyonel oyunculuk kariyerine ilk adımı atacak.

Belgin Şimşek Kimdir?

Poro Menajerliğin oyuncusu olan Belgin Şimşek 20’li yaşların ortasındadır. Tiyatro okuyan Belgin Şimşek 24. Sadri Alışık Tiyatro ve sinema ödüllerinde ödül alarak dikkat çekmiştir. Aktif olarak tiyatro ile ilgilenen Belgin Şimşek yetenekli oyunculuğunun yanında duru güzelli ile de dikkat çekmektedir.

Belgin Şimşek kimdir oldukça güzel bir tiyatro oyuncusudur

Doğayı, denizi ve hayvanları çok seven Belgin Şimşek aslen Giresunlu olabilir. Belgin Şimşek  İnstagram’da @belginnsimsek kullanıcı adı ile yer almaktadır. Belgin Şimşek 04 Eylül 2019 Sadri Alışık Kütür Merkezi cast sanat sınavında başarıyı yakalayarak burs alan öğrencilerden biri olmuştur ve oyunculuk eğitimini de Sadri Alışık Kütür Merkezinde burslu olarak tamamlamıştır.

Benim Hayatım Heves Kim?

Benim Hayatım dizisinde Heves 20’li yaşların başında hayata, yaşamaya ismi gibi oldukça hevesli güzeller güzeli bir kızdır. Sakin bir kız olan Heves oldukça da temiz kalplidir. Benim Hayatım dizisinin tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Benim Hayatım Oyuncuları

Benim Hayatım Heves Belgin şimşek'in yer aldığı dizilerdir.