Beni Bırakma

Beni Bırakma Neden Final Yaptı? 21 Haziran Neden Yok?
Beni Bırakma dizisinin final yapacağını öğrenen izleyiciler Beni Bırakma Neden Final Yaptı? sorusunu sormaya devam ediyor. Beni Bırakma dizisinin final yapmasının arkasında iki neden bulunuyor; birincisi düşen reytingler ikincisi ise..
Beni Bırakma Neden Yok? 10 Mayıs 14 Mayıs 601. Bölüm
Atv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Bırakma bir hafta araya giriyor. Elinde yeterli stok bölümü olmayan Beni Bırakma dizisi Ramazan bayramı öncesi çekimleri durdurdu ve oyuncular tatile çıktı. Bunun sonucunda..
Beni Bırakma Hakan Kimdir? Cenay Türksever Biyografisi
Beni Bırakma dizisine Cenay Türksever Hakan Kocaoğlu karakteri ile dahil oldu. Böylece Beni Bırakma Hakan Kimdir? sorusunun da cevabı belli olmuş oldu. Beni Bırakma dizisinde düşen reytingler sonrasında yapımcılar dizinin..
Emrah AKDUMAN Beni Bırakma’dan Neden Ayrıldı?
Emrah AKDUMAN Beni Bırakma dizisinden neden ayrıldı sorunun cevabı belli oldu. Beni Bırakma senaryosunda çok önemli değişikliğe gidiliyor. 4. sezonda 3. sezonda oldukça farklı bir senaryo işleyen Beni Bırakma dizisi..
Beni Bırakma Berk Kimdir? Onur Aziz Özdemir Kimdir? Kaç Yaşında?
Beni Bırakma dizisi yapımcısı Focus Film ve MG Yapım dizinin yeni sezonunda diziye yeni oyuncular kazandırmaya devam ediyor. Beni Bırakma  dizisine oyuncu kazandırmak için açılan seçmeleri kazanan bir diğer isim..
Beni Bırakma Gönül Kimdir? Edanur Gülbudak Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi
Beni Bırakma dizisi 4. sezona yepyeni bir oyuncu kadrosu ile giriyor. Beni Bırakma  dizisinde geçen sezon Elif ve Emre karakterleri dizinin erkek ve kadın başrol oyuncularıydı. Bu sezon ise hem..
Beni Bırakma Firuze Kimdir? Hazal Eylül Çelik Kaç Yaşında? Sevgilisi
Beni Bırakma dizisi kadın başrol oyuncusu Hazal Eylül Çelik oldu. Bilindiği üzere 2 sezondur dizi de Tarık yani Emrah Akduman’ın partneri olan Sıla karakterine Sude Doğar hayat vermekteydi. Beni Bırakma’nın..
Sude DOĞAR Beni Bırakma’dan Neden Ayrıldı? Beni Bırakma Sıla Neden Yok?
3 sezondur Beni Bırakma dizisinde başrol oyuncusu olarak yer alan Sude DOĞAR Beni Bırakma dizisinden ayrıldı. Sude DOĞAR Beni Bırakma dizisinde Sıla karakteri ile izleyicinin büyük beğenisini kazanmıştı. Dizi de..
Eda Nur GÜLBUDAK Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Beni Bırakma
Eda Nur GÜLBUDAK Atv’nin sevilen günlük dizisi Beni Bırakma’nın kadın başrol oyuncusu oldu. Bilindiği üzere Beni Bırakma dizisi 3. sezonda başrol oyuncuları Berkay Veli, Merve Üçer  ve Sude Doğar ile..
Merve Üçer Yeni Projesi ne? Beni Bırakma’dan Neden Ayrıldı?
Merve Üçer’de Beni Bırakma’dan ayrılan oyuncular kervanına girdi. Atv’nin sevilen günlük dizisi Beni Bırakma 4. sezonunda önemli bir senaryo ve kadro değişikliği ile izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Beni Bırakma’da en..