Beni Bırakma 10. Bölüm Özeti 19 Ocak Tüyoları Esin’in Planı

Atv ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma 2. haftasının sonuna geldi. İlk iki hafta da müthiş bir reyting artışı yaşayan Beni Bırakma dizisi denk gelip de izleyen herkesin dikkatini çekti. Özellikle Zeynep ve Emre aşkı şimdiden sosyal medyada destek görmeye başladı. Beni Bırakma dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Sıla Özlem Önemli ise oyunculuğu ile adeta dudak uçuklattı.

Özellikle Adını Sen Koy dizisinin durağanlaştığı bu günlerde izleyiciler oldukça hareketli ve farklı olması sebebi ile sosyal medyada kendi dizileri Adını Sen Koy’un senaryosunu eleştirirken Beni Bırakma’nın senaryosu hakkında övgüler yağdırmayı da eksik etmiyorlar. Türkiye’nin en çok izlenen günlük dizisinin izleyicilerinden gelen bu kadar güzel yorumlar ise Beni Bırakma dizisinin geleceğin yıldızları arasında olacağının da ispatı.

Beni Bırakma dizisi 10. bölüm özeti çıkmasa da sizlere 19 ocakta yayınlanacak Beni Bırakma dizisinin 10. bölümü ile ilgili bir tüyo paylaşalım. Emre ve Zeynep’in barışması en çok Cansu’yu dolayısıyla büyük bir mirası kaptırdıklarını düşünen Esin’i çok üzmüştür. Esin aslında Cansu’ya göre biraz daha rahattır; zira o evde Zeynep için kötü günler başlayacaktır. Zeynep’in kaynanası Arzu Esin’in ellerindedir. Esin her ne kadar kızı Cansu’ya Arzu’nun büyük sırrının kendisinde olduğunu söylemese de Zeynep’in o eve gelin gelemeyeceğinden emindir.

Emre ise çok karakterli bir kızı annesinin karşısına çıkardığı için çok mutludur; ancak Arzu ilk gördüğünde her ne kadar Zeynep’i tanımasa da Emre onu tanıştırmaya getirdiğinde bir çok gerçekte ortaya çıkacaktır.

Beni Bırakma 19 ocak

Sıla ise bir kez daha Tarık’ın himayesindedir; ancak Tarık’tan sağlam bir dayak yiyen Bekir’in adeta gözü dünmüştür ve bilek gücü ile yıkamadığı Tarık’ı iftiraları ile yıkmaya çalışacaktır. Köyde Sıla’nın adını çıkaran Bekir Sıla’nın adı çıktığı için babasının kahrolacağını ve bu işi kapatmak için onu getirip kendisine eli ile vereceğini düşünmektedir; ancak hiç bir şey Bekir’in planında ki gibi olmayacaktır. Sıla köyden gidecek ancak annesi o köyde ona atılan iftira ile mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Meltem ise Sıla Ankara’ya gelmeden Tarık’ın hayatında başka biri olduğundan şüphelenmeye başlamıştır. Esin ise Zeynep ve Emre’nin mutluluğuna gölge düşürecek bir oyunla yeniden sahneye çıkacaktır. Peki Emre ve Zeynep’in aşkı nasıl bir sınav verecektir?

Beni Bırakma 10. Bölüm

Zeynep’in annesi Hülya ise bu kadar tatlı bir doktorun kızının aşık olduğunu Emre olduğunu öğrendiğinde büyük şok yaşayacaktır. Emre ise artık Zeynep’in yalancı olmadığına gördüklerinden sonra inanmıştır.

Beni Bırakma 10. Bölüm Fragmanı

 

Beni Bırakma 10. Bölüm Özeti 19 Ocak Tüyoları Esin’in Planı (1 Yorum)