Beni Bırakma Gönül Kimdir? Edanur Gülbudak Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi

Beni Bırakma dizisi 4. sezona yepyeni bir oyuncu kadrosu ile giriyor. Beni Bırakma  dizisinde geçen sezon Elif ve Emre karakterleri dizinin erkek ve kadın başrol oyuncularıydı. Bu sezon ise hem dizi de Emre karakterine hayat veren Berkay Veli ve dizi de Elif karakterine hayat veren Merve Üçer diziden ayrıldı.

Beni Bırakma dizisinde 4. sezonda ise dizinin kadın ve erkek başrol oyuncuları değişti Edanur Gülbudak Gönül ve Gökberk Yıldırım ise Yusuf  karakteri ile  Beni Bırakma dizisinin 4. sezonunda kadın ve erkek başrol oyuncusu oldu. Peki Beni Bırakma dizisinde Gönül karakteri ilk kez kadın başrol oyuncusu olacak Edanur Gülbudak’ı yakından tanıyalım.

Edanur Gülbudak Kimdir?

Eda Nur Gülbudak 11 Aralık 1998 Isparta doğumludur ve 22 yaşının içindedir. Antalya Serik Sağlık Meslek Lisesinde lise eğitimi alan ve hemşire olmak isteyen Eda Nur Gülbudak daha sonra mankenliğe ve oyunculuğa yeteneği olduğunu görünce bu yeteneğini sosyal medya da kullanmaya başladı.

Eda Nur GÜLBUDAK oyuncu koçu Ebru Ay’dan özel oyunculuk dersleri almış ve Focus Filmin açtığı oyuncu seçmelerine katılmıştır. Yapımcı Nilgün Sağyaşar’ın oyunculuğunu ve güzelliğini çok beğendiği Edanur Gülbudak böylece Beni Bırakma dizisinde Gönül karakterine hayat verme şansı elde etmiş ve yer alacağı ilk dizi projesinde kadı başrol oyuncusu olma hakkı elde etmiştir.

Aktif olarak Youtube platformunda bulunan ve videolar yükleyen Eda Nur GÜLBUDAK başarılı bir Youtuber’dir. Eda Nur GÜLBUDAK 2019 da 7 Filmi ile ilk kez oyunculuk deneyimi yaşamıştır.  Liseden beri tiyatro sahnelerinde yer alan Eda Nur Gülbudak Chubbuck sistemi ile oyunculuk dersleri almıştır.

Edanur Gülbudak Kaç yaşında?

Edanur Gülbudak 11 Aralık 1998 doğumludur ve 22 yaşının içindedir. Edanur Gülbudak şuanda Ankara’da yaşamaktadır.

Edanur Gülbudak’ın Sevgilisi? Beni Bırakma Gönül’ün Gerçek Sevgilisi kim?

Edanur Gülbudak’ın yani Beni Bırakma dizisinde ki Gönül’ün gerçek hayatta bir sevgilisi yoktur.

Beni Bırakma Gönül Kimdir?

Gönül üniversite eğitimi alan güzeller güzeli bir kızdır. Hayatında bir çok aksaklıklar yaşansa maddi sıkıntılar çekse de hem çalışmakta hemde eğitim hayatını başarı ile devam ettirmektedir. Gönül’ün hayatı ise Yusuf ile karşılaştığında değişir. Yusuf’a aşık olan Gönül’ün hayatı Yusuf ile daha zorlu bir sürece girse de aşkı ile her zorluğu aşabileceğine inanmaktadır. Gönül güzel ve cesur bir kızdır.

Edanur Gülbudak Sosyal Medya Hesapları

İnstagramda @edanurgulbudak kullanıcı adını kullanmaktadır.

Yorum yaz