Beni Bırakma Firuze Kimdir? Hazal Eylül Çelik Kaç Yaşında? Sevgilisi

Beni Bırakma dizisi kadın başrol oyuncusu Hazal Eylül Çelik oldu. Bilindiği üzere 2 sezondur dizi de Tarık yani Emrah Akduman’ın partneri olan Sıla karakterine Sude Doğar hayat vermekteydi. Beni Bırakma’nın 3. sezonunda Sıla karakteri olmayacak böylelikle de Sude Doğar Beni Bırakma dizisinden ayrılmış oldu. Beni Bırakma’nın 3. sezonunda Emrah Akduman yani Tarık’ın partneri ise güzel oyuncu Hazal Eylül Çelik oldu. Hazal Eylül Çelik Beni Bırakma dizisinde Firuze karakteri ile yer alacak.

Beni Bırakma Firuze Kimdir?

Beni Bırakma dizisinde Firuze 20’li yaşların sonunda, güzel, cesur ve akıllı bir kızdır. Her ne kadar korkusuz bir kız olsa da Firuze de sığınacak ve kendini güvende hissettirecek bir adama aşık olmak ister; zira hiç de kolay bir hayatı olmamıştır. Sıla’yı kaybettikten sonda uzun süre kendine gelemeyen Tarık’ın yaralarını ise şans eseri karşılaştığı Firuze saracaktır.

Hazal Eylül Çelik Kimdir?

Hazal Eylül Çelik 2 şubat 1992 Ankara doğumludur ve 28 yaşının içindedir. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Hazal Eylül Çelik Ankara da önce tiyatro ile sektöre girmiş daha sonra da Focus Film ile çalışmaya başlanmıştır. Deniz Yıldızı isimli günlük dizi ile 3 sezon ekranlarda yer alan güzel oyuncu daha sonra Beni Affet dizisinde ilk kez başrol deneyimi yaşamıştır. Beni Affet dizisinde hayat verdiği Leyla karakteri ile çok sevilen deneyimli oyuncu son dönemde Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hazal karakteri ile yer almıştır

Hazal Eylül Çelik her ne kadar Beni Affet’ten ayrılırken daha büyük haftalık dizi projelerinde yer almak için ayrıldıysa da ne yazık ki beklediği gibi dev bütçeli dizilerde yer alamamış ve yeniden bir günlük dizi olan Beni Bırakma dizisine dahil olmuştur.

Hazal Eylül Çelik Boyu Kilosu

Hazal Eylül Çelik 172 cm boyunda ve 52 kg ağırlığındadır.

Hazal Eylül Çelik’in Sevgilisi?

Hazal Eylül Çelik’in şuanda Beni Affet dizisinden oyuncu arkadaşı Mert Altınışık  ile evlidir.blank