Benim Adım Melek Cumaali Öldü Mü? Nizam Namidar Ayrılacak mı?

Benim Adım Melek dizisinde yeni sezon oldukça hızlı başlayacak. Benim Adım Melek’in yeni sezonunda Melek ve Halil aşkı Cumaali ve Seyit Ali’yi adeta yıkacak. Oğlu öldüğü için Antep’i yakıp yıkacak olan Kenan’ın hamleleri de işleri içinde çıkılmaz hale getirecek. Benim Adım Melek  dizisinin yeni sezon 2. tanıtım fragmanında akıllarda Cumaali’nin ölüp ölmeyeceği sorusu kaldı.

Yeni sezon tanıtımında Cumaali kayıp; Halil ve Ömer ise her yerde Cumaali’yi arıyor ancak Halil’e kızan Cumaali ortalıklarda yok. Sonunda Halil babasının Halfeti de olduğu bilgisini alıyor ve Halfeti’ye gidiyorlar; ancak onlardan önce Halfeti’ye bir ambulans geliyor ve 60 – 65 yaşlarında bir adamın boğularak öldüğü bilgisi geliyor.

Halil ve Ömer Cumaali’nin intihar ettiğini veya Halfeti’ye atıldığını düşünüyor. Peki Halfeti’den çıkarılan ceset Cumaali’nin mi?

Benim Adım Melek Cumaali Öldü Mü?

Benim Adım Melek dizisinde Cumaali karakterine Nizam Namidar hayat veriyor; şuanda bizlere Nizam Namidar’ın Benim Adım Melek dizisinden ayrıldığı yönünde bir bilgi yok. Bu durumda dizi de gölden çıkarılan Ceset Cumaali’ye ait değil zira Nizam Namidar Benim Adım Melek dizisinin yeni sezon çekimlerinin başladığı Halfeti de set ekibinde görüldü. Bu da Nizam Namidar’ın Benim Adım Melek dizisinden ayrılmadığı ölen kişinin başka bir adam olduğunu gösterir.Benim Adım Melek Cumaali resimleri

Nizam Namidar Benim Adım Melek’ten Ayrılacak mı?

Nizam Namidar Benim Adım Melek dizisinden ayrılmayacak. Nizam Namidar’ın Benim Adım Melek dizisi yapımcısı Üs Yapım ile yeni sezon sözleşmesi var. Zaten Nizam Namidar Halfeti de çektiği bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşarak hala Gaziantep’te olduğunu ve Benim Adım Melek dizisi çekimlerine devam ettiğini takipçileri ile paylaştı.

Benim Adım Melek dizisinin yeni sezonu ne yazık ki Halil ve Melek aşkı açısından mutluluk verici olsa da Kenan’ın yapacağı kötülükler tüm izleyicileri çok kızdıracak ve çileden çıkmalarına neden olacak. Bakalım sonunda Cumaali ve Seyit Ali Halil ve Melek ile Ömer ile Defne aşkını kabullenecek ve tüm başlarına gelenlerin Kenan’ın bir oyunu olduğunu görebilecek mi?

Benim Adım Melek Yeni Sezon Tanıtımı Cumaali Ölüyor mu?