Benim Hayatım Final mi Yapacak? Ne Zaman Final Yapacak?

31 Ekim 2021 de ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan Benim Hayatım dizsi için kötü haber 26 kasım 2021 de geldi. Benim Hayatım dizisinin 25 Kasım perşembe akşamı ekranlara gelen 4. bölümünden sonra reytinglerinde düzelme olmayınca Star Tv yönetimi Benim Hayatım dizisinin fişini çekti.

Benim Hayatım Final mi Yapacak?

Her ne kadar şuanda Benim Hayatım dizisi için kesinleşmiş ve açıklanmış bir final kararı olmasa da kulislerde konuşulan tarih 9 aralık 2021.

Benim Hayatım Ne Zaman Final Yapacak?

Benim Hayatım dizisinin Star Tv yönetimi ile 6 bölümlük yayın sözleşmesi vardı; bu durumda Benim Hayatım dizisi 6. bölümü ile 9 aralık 2021 de final yaparak ekranlara veda edecek.

Benim Hayatım Neden  Final Yapıyor?

Benim Hayatım dizisinin final kararı almasının arkasında ne yazık ki reyting canavarı var. Benim Hayatım dizisi ilk bölümünden itibaren ne yazık ki 4’lü reytingleri göremedi. Her ne kadar yüksek bütçesi olmasa da Star TV yönetimi Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı gibi dizilerin gerisinde kalan Benim Hayatım dizisi bir de ilk 20 reyting sıralamasına giremedi ve Misafir dizisinin de gerisinde kaldı. Tüm bunlar Benim Hayatım dizisine bir şans daha vermek isteyen Star TV yönetimini diziden soğuttu ve Benim Hayatım dizisi için final kararı aldı.

benim hayatım finali ne zaman olacak 10 aralık 2021 gibi görünüyor

Star TV’nin elinde Benim Hayatım gibi 6 bölümlük bir çok dizi var. Star TV’de bu dizilerin Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Çukurova gibi dizilere rakip olamayacağını biliyor ancak 6 bölümlük televizyon filmleri gibi görülüyor ve ya tutarsa diye göle yoğurt mayalanıyor.

Benim Hayatım dizisinin setine kara haberin bu hafta gelmesi ve aralık başında dizinin çekimlerinin tamamlanarak setin dağıtılması bekleniyor. Gelişmeler konusunda bilgi vereceğiz. Benim Hayatım final mi yapacak sorusunu sizler için cevapladık.

Benim Hayatım Final mi Yapacak? Ne Zaman Final Yapacak? (1 Yorum)