Benim Tatlı Yalanım Aylin Kimdir? Gerçek Aylin Nerede? Geri Gelecek mi?

Güncelleme 14 Eylül 2019 Benim Tatlı Yalanım  dizisi oyuncu kadrosuna ünlü oyuncu Ege Kökenli dahil oldu. Son olarak Yasak Elma dizisi kadrosundan ayrılan Ege Kökenli Benim Tatlı Yalanım dizisinde Aylin karakterine hayat verecek diye tahmin ediyoruz.

Benim Tatlı Yalanım dizisinde bir çok sır ortaya çıktı. Özellikle Suna’nın Nejat ile yaptığı anlaşma herkes tarafından öğrenilince dizi de işler karışmıştı.

Benim Tatlı Yalanım Yeni Gelen Oyuncu Ege Kökenli oldu

Benim Tatlı Yalanım dizisinin görmesek de en önemli karakteri Aylin hanım oldu. Aylin Nejat’ın eşi ve Kayra’nın öz annesi. Anladığımız kadarı ile Aylin ve Nejat arasında yıllar önce bir aşk yaşanmış ve bu aşkın sonunda Kayra dünyaya gelmiş; ancak Nejat ve Aylin arasında aşkın bitmesi ile Aylin Kayra’yı babasına bırakarak özgür ruhunun peşine düşmüş ve ortadan kaybolmuştur.

Nejat ise kızına hem annelik hemde babalık yapmış ve şirketini çok iyi yerlere getirmiştir. Aylin’den ise uzun yıllardır haber alamayan Nejat kızı Kayra’ya bir yalan söylemiş ve Kayra’nın bu yalana çok bağlanması ile yalanını bırakamamıştır. Nejat Kayra’ya annen 6. yaş gününde gelecek der ama bir gün 6. yaş günün geleceğini hesap edemez. Zaman hızla geçer ve 6. yaş günü geldiğinde Nejat elinden geleni yapmasına rağmen Aylin’e ulaşamaz.

Kızı Kayra’ya verdiği sözü tutamayan Nejat kızının üzülmesine ve kendini yıpratmasına daha fazla dayanamaz ve yeni tanıştığı Suna’yı Kayra’ya ve diğer arkadaş çevresine Aylin diye tanıştırır. Nejat’ın çevresinde hiç kimse Aylin’i görmemiştir; ancak Kayra’dan başka kimse Suna’nun Aylin olduğuna inanmaz.

Benim Tatlı Yalanım Aylin Nerede?

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Aylin karakterinin geleceği bilinen bir gerçek; ancak Aylin’in çıkıp gelmesi için önce Nejat ve Suna’nın bir birlerine deliler gibi aşık olmaları lazım. Sonrasında kötü günler gelecek ve Kayra’da Suna’nın Aylin olmadığını öğrenecek; ancak Kayra Suna’yı çok sevdiği için ondan ayrılmakta istemeyecek.Benim Tatlı Yalanım Aylin resimleri

Benim Tatlı Yalanım Aylin Geri Dönecek mi?

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Hande Suna’nın gerçek kimliğini bir an önce ortaya çıkarmaya çalışacak; zira bu Aylin yalanı devam ettikçe Suna ve Nejat aşkını engelleyemeyecek ve Nejat’ı kaybedecektir. Tahminlerimize göre gerçek  Aylin’i de Hande bulacaktır ve Aylin de yıllar sonra çıkıp gelecek ve kendi kızını görmek isteyecek.

Benim Tatlı Yalanım Aylin Karakterini Kim Canlandıracak?

Benim Tatlı Yalanım dizisinde şuanda Aylin karakterine hayat verecek oyuncu Ege Kökenli olacak. Aldığımız kesin bilgilere göre Aylin karakteri için Benim Tatlı Yalanım dizisi yapımcısı O3 Medya Ege Kökenli ile sözleşme imzalamış.Benim Tatlı Yalanım aylin geri döndü

Benim Tatlı Yalanım Aylin Kimdir? Gerçek Aylin Nerede? Geri Gelecek mi? (9 Yorum)

  1. Bence ege kökenli cuk oturmuş yani diziyi tebrik ediyorum gerçekten bi de artık sevgili olsunlar bi zahmet

  2. Aylin Hande yada Burcu çıksın estetik amilyatla değişmiş olsun hafızasını kaybedip sonra kazanıp eşini ve çocuğunu geri kazanmak için uğraşsın