Benim Tatlı Yalanım Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Devam Edecek?

Benim Tatlı Yalanım Dizisi İçin Final Kararı Verildi

Benim Tatlı Yalanım dizisi 28. bölümü ile 28 aralık cumartesi akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.  Benim Tatlı Yalanım dizisi 13. bölümü ile yeni sezon onayını almış ve 15 bölüm daha yayın hakları sözleşmesi yapılmıştı. Star Tv yetkilileri Benim Tatlı Yalanım dizisi yapımcısı O3 Medyaya 2020 de Benim Tatlı Yalanım dizisinin yayın haklarını almak istemediklerini belirtti. Böylece O3 Medya zaten son haftalarda iyice düşüşe geçen Benim Tatlı Yalanım dizisi için final kararı aldı. Benim Tatlı Yalanım dizisinin internette devam etmesi tartışılsa da senaryo konusunda yaşanacak sıkıntılarda göz önüne alınarak final kararı verildi.Benim Tatlı Yalanım final 28 aralık

Benim Tatlı Yalanım 13 Haziran’da Yayın Hayatına Başladı

13 Haziran 2019  perşembe günü yayın hayatına başlayan Star TV’nin yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım ilk bölümünde aldığı 3.74 reyting ile 3 milyon izleyici tarafından takip edildi. Benim Tatlı Yalanım dizisi 2019 yaz dizilerinden en  şansız olanı diyebiliriz. Nedeni ise diğer yaz dizileri rakipsiz şekilde yayınlanırken Benim Tatlı Yalanım dizisi aynı akşam yayınlanan Tek Yürek dizisi ve Çok Güzel Hareketler programı ile rakip olarak yayınlanıyor.

Yaz dizileri arasında en yüksek reyting 5 olarak ölçüldü. Bu da yaz aylarında ekran başında çok az izleyici olduğunu gösteriyor. Zaten az izleyicinin olduğu bir dönemde bir de üç önemli yapımın mücadele etmesi Benim Tatlı Yalanım’ın şansızlığı.

Benim Tatlı Yalanım dizisi kadın başrol oyuncusu Aslı Bekiroğlu uzun zamandır dizi tutturamayan bir oyuncu; muhtemelen Aslı Bekiroğlu Benim Tatlı Yalanım dizisi ile de hüsrana uğrayacaktır; çünkü Benim Tatlı Yalanım yapımcısı dizinin aldığı 3.74 reyting ile maliyetlerini karşılayamaz.

Benim Tatlı Yalanım’da Senaryo Vasat

Benim Tatlı Yalanım dizisi ne yazık ki vasat bir senaryo üzerine kurulmuş bir dizi. Daha önce defalarca bu tip senaryoyu izledik. Basit bir yalan üzerine kurulmuş; oldukça basit bir senaryo. Muhtemelen ilerleyen bölümler de gerçek anne çıkar gelir ve babaya aşık olduğunu ayrılmak istemediğini de söyler.Benim Tatlı Yalanım final

Benim Tatlı Yalanım Çokça Eleştiri Aldı

Benim Tatlı Yalanım dizisinde izleyici aslında Aslı Bekiroğlu ve Furkan Palalı ikilisini çok sevdi, onları bir birine de yakıştırdı; ancak dizinin izleyiciyi çekecek bir konusu veya hikayesi yok. Bir çok izleyici de özellikle Furkan Palalı’nın nasıl böyle basit bir senaryoyu kabul ettiğine şaşırıyor.

Benim Tatlı Yalanım dizisi için özellikle sosyal medyada ve Star Tv çokça reklam ve tanıtım yapılmıştı. Bu kadar tanıtıma göre bence Benim Tatlı Yalanım dizisi başarılı bir başlangıç yapamadı.

Benim Tatlı Yalanım Dizisinde Kazanan Lavinya Ünlüer Oldu?

Lavinya Ünlüer Benim Tatlı Yalanım dizisinde Kayra karakterine hayat veren çocuk oyuncu. Her ne kadar Lavinya Ünlüer’in oyunculuğunu çok beğenmesem de dizinin Kayra üzerine kurulmuş. Bolca ekranlarda görünen Lavinya Ünlüer ilerleyen yıllarda farklı projelerde de yer alma hakkı kazanacaktır.

Benim Tatlı Yalanım Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Benim Tatlı Yalanım dizisinin ilk yayın anlaşması 13 bölüm olarak satın alındı. Eğer dizi iyi reytingler alırsa 2020 başına kadar 15 bölüm daya yayın anlaşması yapılacak. Benim tahminime göre Benim Tatlı Yalanım dizisi aralık ayının sonuna kadar izleyicisi karşısına çıkmaya devam edecektir.

Benim Tatlı Yalanım devam edecek mi 1

Benim Tatlı Yalanım Ne Zaman Final Yapacak?

Benim Tatlı Yalanım dizisinin senaryosunu iyileştirilirse 28 bölüm yayında kalacaktır.  Konu eğer Kayra’ya söylenen yalandan uzaklaşıp Suna ve Nejat aşkı üzerine gidilirse ilk bölümleri izleyen izleyici için çok saçma ve bağlantı kurulamayacaktır.

Benim Tatlı Yalanım dizisinin ilk yayın anlaşması 13 bölüm olarak satın alındı. Eğer dizi iyi reytingler alırsa 2020 başına kadar 15 bölüm daya yayın anlaşması yapılacak. Benim tahminime göre de 5 eylül 2019 da yani yeni sezon dizileri başlamadan bir hafta önce ekranlara veda edecektir.

Benim Tatlı Yalanım Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Devam Edecek? (14 Yorum)

  1. Benim Tatlı Yalanım lütfen bitmesin.Bazı insanlar için saçma bulsalarda hiç öyle değil.Kişiler filmi izlemek için izliyorlar.İsteseler konu içindeki mesajları hissedebilirler.Geçmiş dönemlerde seyrettiğimiz filimlerdede gülerken öğreniyorduk.Şimdiki zamanda da aynı hem gülüp hemde filmin içindeki mesajları görebiliyorum.Aile,çocuk,sevgi, saygı, güven,arkadaşlık herşeyi kalben ruhen görmen ve hissetmen gerek.Silah yok.Şiddet yok.kötü olan hiç birşey yok.ben çok severek izliyorum.Hemde defalarca.Ne diye bitireceksiniz anlamıyorum..Lütfen bitirmeyin.

  2. Hiç Bir konu yok saçma sapan bir hal aldı dizi sürekli yalan söyleniyor herkezi yalana teşvik ediyorlar inşallah en kısa zamanda final olur gerçi ben izlemiyorum çocuklar istiyor izleyemiyorum yalana teşvik resmen çok saçma bir dizi

  3. Şu açıklamayı kim yazdı Allah aşkına bu ne uslupsuz luk ne uslupsuz cümleler?
    Dizi için yorum yapmam gerekirse çok beğenerek izliyordum umarım final olmaz tv de şiddet içerikli diziler görmekten fenalık geldi böyle dizileri bitirmeleri çok saçma bence

  4. Benım tatlı yalanım ask heyecan zaten nejatın askı çok guzel yenı sezonda guçlendırılirse dızı yarışır çunku devamli. Her sahnede bunalım şiddet dıziler bıktık

  5. Benim tatli yalanim bence gayet güzel bir dizi artik vurdulu kirdili dizi görmek istemiyorum bakmiyorumda zaten .Eglenceli dizilerde erken final yapiyo bu ne yani

  6. Bu yazının sahibi kimdir bilemem fakat kendisinin dizide oynayan oyuncularla bir alıp veremediği var belli ki.Yaptığı yorumların hepsinde dizinin bir an önce bitmesini istediğini ve bir kıskançlık durumu olduğu gayet ortada.Kimle alıp veremediğin senin güzelim söyle de bizde bilelim:)

  7. evet eski türk flimleri gibi sıcak samimi aile dizilerini çok özledik. Hala denk geldiğimizde keyifle izliyoruz. Her yerde sen, Benim tatlı yalanım, afilli aşk vb.. bu tip aile dizileri görmek istiyoruz artık. Vurdulu kırdılı savaşlı acıma duygusu olmayan insanın içinde merhameti sevgiyi depreştirmeyen aksine nefreti kini kavga etme güdülerini depreştiren flimler görmek istemiyoruz artık. çevremde herkesin dilinde bu. gerçek haberlerde fazlasıyla bu olayları okuyoruz içimiz kan ağlıyor. Yapmayın artık sevgili yapımcılar ve senaristler, tv büyük bir kitleye ulaşan önemli bir eğitim aracı malesef. eğlence diyemiyorum. çünkü dizi de veya flimde gördüğünü nerdeyse bende yapabilirim kafası yaşayan nice örnekler var. Örnek olsun flimler, eğitici ve düşündürücü olsun..lütfen bu konuda hassasiyet gösterin..

  8. kış dönemi kasfetli filimler yerine yaz dönemi dizileri olanbenim tatlı yalanım her yerde sen ve afili aşk gibi dizilerin uzatılması insanların kasfetli dizilerden biraz olsun uzaklaşması için iyi olur yani bu diziler 13 bölüm yerine kış sezonuda devam etmeli