Benimle Söyle Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? Reytingleri Nasıl Tuttu mu?

Benimle Söyle İçin Fox Tv Erken Final Kararı Aldı final 31 ocak

Benimle Söyle yarışmasına Fox TV’de dayanamadı. Benimle Söyle  31 ocak 2020 cuma günü 4. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etmiş oldu; aslında gerçekçi olmak gerekirse Fox Tv Benimle Söyle’yi yayından kaldırmış oldu. Benimle Söyle 7 şubat 2020 cuma akşamı 5. bölümü ile yayında olamayacak. Benimle Söyle final 7 şubat

Benimle Söyle Kanal Değiştirdi

Beninle Söyle yarışması 2. sezonda kanal değiştirdi. Benimle Söyle 2. sezonu 2020 de Fox TV ekranlarında yayında olacak. Benimle Söyle yarışması dizilerin yayında olmayacağı ocak ayının ilk hatasında izleyicisi karşısında olacak.

Benimle Söyle Ne Zaman Final Yapacak?

Benimle Söyle yarışması ne yazık ki erken final yaparak ekranlara veda edecek. Kesinleşen tarihlere göre Benimle Söyle yarı finaliyle 27 Temmuz cumartesi akşamı ekranlara gelirken. Benimle Söyle’nin finali ise 3 ağustos cumartesi akşamı ekranlara gelmiş olacak. Bu durumda 3 ağustos cumartesi 20:00 da final yaparak ekranlara veda etmiş olacak. Benimle Söyle büyük ödül ve final

Benimle Söyle Yayın Akışından Çıkarıldı 18 Eylül 2019

Benimle Söyle programı haziran ayına kadar yayınlanmayacak. Benimle Söyle programı diziler varken beklenen reytingleri alamadı; diziler yokken yeniden Benimle Söyle’ye yeni bir şans verilecek. Benimle Söyle yerine 18 mayıs cumartesi akşamı Çarkıfelek yayında olacak. 

Benimle Söyle’nin Yeni Bölüm Tarihi Belli Oldu

Benimle Söyle4 haziranda 5 haziranda 6 haziranda ve yaz sezonunda hafta da iki bölüm olmak üzere yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek. Açıklama Benimle Söyle sunucusu Enir Arıkan’dan geldi.Benimle Söyle

Benimle Söyle Reytingleri Nasıl? Benimle Söyle  Sevildi mi? Tuttu mu?

Benimle Söyle yarışması ilk bölümü ile 11 mayıs cumartesi akşamı izleyicisi karşısına çıktı ve beklenin üstünde reytingler aldı. Benimle Söyle  ilk bölümü ile totalde 3.06 reyting ile kendisine 14. sırada yer bulmayı başardı. Yine programın 21:30 da başlayan tekrarı da 1.5 reyting alarak ayrıca bir başarı daha gösterdi.

Benimle Söyle yarışmasında izleyicinin karşısına çıkarılan 10 yarışmacı ciddi anlamda çok iyi performans sergiledi. Özellikle ilk yarışmacı Karadenizli Sefa jüriden 52 puan aldı yani 52 sanatçıyı ayağa kaldırdı; ancak bu performansı kendisini yarı finale götürmedi ancak onun performansı bile ekran  başında ki izleyiciler tarafından çok beğenildi.

Benimle Söyle’de Çok Farklı Sesler Keşfedilmiş

Şarkı yarışmalarında konsept kadar işin mutfak kısmı da çok önemlidir. Eğer siz yetenekli sesleri bulup çıkaramazsanız ve izleyicinin karşısına ciddi manada rezalet şarkı okuyan yarışmacılar çıkarırsanız bu izleyici işkence gibi gelir ve izleyici bu işkenceyi izlemek yerine başka kanallara kaçar. Bu manada Benimle Söyle’nin ilk bölümünde yarışan yarışmacılar hem iyi seçilmişti hemde ciddi manada izleyiciyi hayrete düşüren yeni sesler de keşfedilebilmiş.

Özellike Trabzonlu Eftalya Fettahoğlu Emirmiran izleyiciyi ve jüriyi hayrete düşüren bir sesti ve yarışma bittikten sonra bile sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında girdi. Eftalya Fettahoğlu Emirmiran’ın sosyal medyaları da incelendiğinde aslında hiç de popüler olmayan bir İnstagram sayfası ve izlenmeleri 10.000’e ulaşmayan Youtube kanalı olduğu görülebilir. Yani Eftalya Fettahoğlu Emirmiran’ı izleyiciye bu kadar beğendirten sadece onun sesi değil; Metin Özülkü’nün şefliğinde çalan Benimle Söyle reytingleriBenimle Söyle’nin harika orkestrası.

Diğer taraftan ilk bölümde yarışan daha 17 yaşında ki yakışıklı Levent Kerem’de hem yakışıklılığı hemde Elvis Presley taklidi ve sesi ile çok beğenildi ama yarı finale kalmayı başaramadı.

Benimle Söyle’nin sunucusu Enis Arıkan’da gerçekten izlenmelik bir performans sergiledi. Esprileri ve 100 jüriyi çok başarılı şekilde yönetmesi ile adeta Enis Arıkan’dan Stand Up izledik; ancak jüri koçu olarak yer alan ünlü oyuncu Birce Akalay çok sönük kaldı ilk bölümde Birce Akalay’ın da esprileri ile programın izlenebilirliğine katkı sağlanması ile çok daha iyi bir program olacaktır.

Benimle Söyle’de 100 Farklı Jüri Çok Beğenildi

Benimle Söyle’de seçilen 100 jüri ciddi manada dikkat çekti. Jürinin içinde yer alan ağır metal sanatçıları; Karadenizli sanatçılar ve Caner Orçun ve Niki gibi farklı tipler sunucu Enis Arıkan için eşsiz bire maden ve espri konusu.

Benimle Söyle Ne Zaman Final Yapacak?

Benimle Söyle konsept gereği 10 hafta yayınlanacak sonrasında ise yarı finaller ve final bölümleri yayınlanacak. Bu durumda Benimle Söyle de eğer her şey beklendiği gibi gider, reytingler düşmez ise toplamda 3 hafta finaller 10 haftada elemeler olmak üzere 13 hafta yayında olacak.Benimle Söyle final

Benimle Söyle Ne Zaman Bitecek? Benimle Söyle Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Benimle Söyle 13. bölümü ile 3 eylül 2019 cumartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek.