İkimizin Yerine 258. Bölüm Özeti 23 Mayıs Jagat ve Şiv Karşılaştı

İkimizin Yerine dizisi 258. bölümü ile 23 mayıs perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümümde beklenen karşılaşma gerçekleşecek ve Jagat’ın başı belaya girecek.

İkimizin Yerine 258.Bölüm Özeti

Anandi, Şiv‘e onu çok seven Aşima’ya haksızlık ettiğini açıklar. Aşima telefonla dinler ve üzülür. Şiv, Anandi‘yi Aşima’nın sadece arkadaşı olduğuna ikna etmeye çalışır. Anandi, gider. Şiv sonra hala Aşima‘nın telefonda olduğunu anlar. Aşima, her şeyi Anandi‘ye ifşa ettiği için özür diler. Şiv onu suçlamaz ve bana karşı duygularını anlamadığı için özür dilerim der. Onlar sadece arkadaş.

Aşima, ona âşık olmadığını söyler ve güler. Şiv rahatlar.  Aşima, Şiv‘e hayalindeki kızın Anandi olduğunu ve birbirleri için yaratıldıklarını söyler.  Şiv, Anandi‘nin artık onunla konuşmayacağını düşünür ve gözleri dolar. Şiv telefonu kapatır. Aşima, Şiv ve Anandi‘yi bir araya getirmeye karar verir. Gauri, Jagat’la konuşmadan işe gider. Jagat hayatını tekrar rayına koymaya karar verir.

Gauri‘den daha iyi olması gerektiğini, sadece o zaman ona saygı göstereceğini söyler. Anandi günün olaylarını düşünüp ağlar. Aşima, onu arar. Anandi, Aşima‘ya Şiv‘in benle evlenme niyetine üzülmüşsün der. Aşima Şiv‘e âşık olmadığını, onun en iyi arkadaşı olduğunu söyler.  Şiv‘in önerisini kabul etmesi için yalvarır. Anandi reddeder. Gerçek aşkına ihanet etmekten korktuğunu ve başkasını asla sevemediğini söyler. Ayrıca bir daha asla bundan bahsetmemesini ister Jagat son boşanma duruşması bildirimini alır. Jagat, bunun en iyisi olduğunu düşünür, yeniden başlamak ister.

Dadisa Anandi‘ye gelir ve onu üzmek için bunu yapmadığını belirtir. Ağlar ve özür diler. Anandi kapıyı açar ve Dadisa elini birleştirip özür diler. Anandi ona sarılır. Dadisa, Anandi ne kadar üzülmüş olursa olsun, tekrar evleneceğini düşünür. Anandi kanal projesi ile ilgili toplantıya geç gelir. Anandi toplantıya başlar ve kanal hakkında konuşurlar. Toplantı sessizce devam eder. Herkes ayrılırken Şiv, Anandi’yle konuşmak ister ama Anandi eve gitmeliyim deyip gider. Evde Bairon toplantıyı ve açılışı sorar.

İkimizin Yerine 258. bölüm özetinde Anandi, açılışa gitmek istemediğini söyler, ama Bairon, Sarpanç olarak gitmesi gerektiğini söyler. Bairon, insanların özel ve iş hayatını karıştırdığında zayıflık gösterdiğini söyler. Artık Şiv‘i görmek istemiyorsan Dadisa Şiv ile konuşmalı der. Dadisa kaçmaya çalışır ama Bairon bunun onun suçu olduğunu ve bedelini Şiv‘in ödediğini söyler. Açılışta Anandi ve Şiv ‘den ilk tuğlayı birlikte döşemeleri istenir. Anandi Şiv yalnız yapsın dese de onu ikna ederler.  İlerledikçe Anandi, Şiv’in yalnız yapması gerektiğini belirtir.kimizin Yerine 258. Bölüm resimleri

Her ikisi birlikte ilk tuğlaları dizerler.  Bairon ve Dadisa Şiv‘in yüzüne bakamaz. Dadisa olanlar için Şiv ‘den özür diler. Bairon, Anandi boşanma belgelerini yeni aldığı için doğru zaman olmadığını söyler. Şiv, Anandi‘yi anladığını söyler. Dadisa henüz ailesiyle konuşmamasını, son bir cevap beklemesini ister. Hepsi Anandi‘yi görünce susarlar. Şiv gider. Anandi, eve gitmek istediğini ve arabada bekleyeceğini belirtir. Gauri Jagat‘ın arkadaşlarından birine çarpar. Arkadaşı Gauri‘ye dün Jagat‘a Amerika‘ya gideceğimi söyledim der. Jagat‘a borç aldığı parayı istediği zaman getirebileceğini söyle der. Gauri, Jagat’ın neden borç aldığını merak eder.

Anandi Bairon Anandi‘yle Şiv hakkında konuşmak ister. Ama Anandi havasında değil. Bairon onu durdurur ve Şiv‘e davranış şeklin iyi değil, bu Şiv‘in hatası değil, onun senle evlenmesini biz istedik der. Onu cezalandırman yanlış der. Fakat Anandi, her şey için Şiv‘i suçlamakta kararlı. Bairon, Şiv‘in iyi biri, ona davranışından sonra bize tek kelime bile söylemedi, yine de bize eskisi gibi saygı duyuyor der. Keşke Jagat yerine Şiv benim oğlum olsaydı der. Anandi, Bairon‘un bunu bu kadar rahat söylediğine şaşırır.

Jagat TV izlerken Gauri gelip TV’yi kapatır. Neden arkadaşından para aldın, bunu bana nasıl yaparsın, bir şey anlatmaya bile zahmet etmedin der. Paraya neden ihtiyacın var? Her adımda hayatımı cehenneme çevirmek için yemin mi ettin diye sorar.  Jagat, yüksek lisans için yeniden başvurduğumu söyler. Gauri çok sevinir. Neden daha önce söylemedin, senin için çok mutluyum sebepsiz yere sana bağırdım der. Jagat ona boşanma bildirimini gösterir. Gauri daha çok sevinir. Artık Anandi olmayacak der. Jagat artık herkesten özgür olacağım, geçmişten biriyle ilişkim yok der.

Gauri Jagat‘ın gitmesi gerektiğini söyler. Jagat şaşırır.  Gauri iş yüzünden gidemiyor ve Jagat yalnız gitme fikrinden hoşlanmaz. Bütün aile Anandi‘yle gelecek, sen de yanımda gelirsen bana destek olursun der. Fakat Gauri, fiziksel olarak olmasam da kalbim her zaman seninle üzülme der. Basant, Gehna, Dadisa ve Bairon çok üzgünler. Bairon çocuk evliliği yaptıkları için çok üzgün. Anandi‘nin acısına üzülür ve Jagat‘ın bunu Anandi‘ye yaşattığını söyler. Onun yüzünden yeniden evlenmeyi düşünmek bile istemiyor der.kimizin Yerine 23 mayıs resimleri

Dadisa ve Basant onu sakinleştirmeye çalışır. Dadisa bile çocuk evliliğine üzülür ve geçmişte yaptıkları hatayı fark eder. Yaptıkları hatayı telafi etmeye karar verirler.  Anandi ve Jagat birbirlerini hatırlarlar. Anandi eski hatıralara bakarken tüm bilezikleri kırılır. Jagat acıyla ağlar, sonra uyuyan Gauri‘ye sarılıp uyur. Anandi de ağlar.

Sabah Şiv Anandi‘nin, okuluna gelir ve ona jalebi verir. Anandi Jagat‘ı hatırlar. Anandi reddetmek ister ama öğrenciler ısrar edince yer. Şiv, Anandi‘ye Rathod isimli sicil memurunun Jetsar‘a geleceğini söyler.  Yarın saat 11-de Jaipur‘da olacak ve Anandi onunla tanışmak zorunda. Anandi reddeder. Şiv, Rathod ‘un okul için geleceğini, bu toplantıyı iptal etmek istemediğini açıklar. İkili tartışırlar ve Anandi yarın boşanacağını ve bu nedenle ne olursa olsun gitmesi gerektiğini söyler.

Şiv şok olur ve toplantıyı yeniden ayarlayacağını söyler. Anandi gider. Jagat, Jetsar‘a gitmeye hazır. Gauri‘den gelmesini ister ama Gauri bir kez daha reddeder. Jagat gider. Gauri, Jagat ile evliliğini hayal eder. Annesini arar ve Jagat‘ın boşanmak için Jetsar‘a gittiğini söyler. Gauri, boşanınca Jagat’la yeniden evleneceğini, hayatının bu yeni başlangıcını kutlamak istediğini söyler.  Anandi, Jagat‘ın eşyalarının bulunduğu kilere gider ve anılarında kaybolur. Dadisa onu gözlemler. Jagat Jaipur‘a ulaşır.

Gauri‘yi arar, ama Gauri gelinlik sipariş verdiği için hat meşguldür. Jagat sinirlenir. Bairon‘a Jaipur‘a ulaştığını bildirir. Bairon, tüm sorularına kaba cevaplar verir. Jagat daha da kızar. Başlar içki içmeye. Gauri onu arar ama Jagat ona kaba davranır. Gauri yine sarhoş olmasından korkar ve utanmadan hala içtiğini söyler. Şiv, Jaipur‘da Anandi‘yi hatırlar. Anandi‘ye, âşık olduğunu söyler. Jagat restorandan giderken çocuğuna bağıran bir kadın görür ve annesinin onu tokatladığını hatırlar. 1 1

Anandi‘ye karşı nefreti artar. Anandi‘den, iyiliğinden, özverili olmasından nefret ediyorum diye bağırır. Jagat sarhoş ve nereye gittiğini göremez. Sebze taşıyan bir adamla çarpışır. Bütün sebzeleri yola dağılır ve geçen bir araba hepsini ezer. Adam Jagat‘tan zararının karşılığını ödemesini ister. Jagat adamla kavga eder ve onu dövmekle tehdit eder. Adama elini kaldırır, ama Şiv elini tutar.  Jagat Şiv‘in yakasına yapışır.  Şiv onun elini indirir.

İkimizin Yerine 258. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 258. Bölüm Özeti 23 Mayıs Jagat ve Şiv Karşılaştı (1 Yorum)

  1. Cox gozel serialdir maraqla izliyirem goresen gercey heyatdada qalib ele insanlar anandi kimi yaxwi