Benimle Söyle Zeynep Arslanoğlu Kimdir? Kaç Yaşında

Kanal  D ekranlarının sevilen yarışması Benimle Söyle ilgi duymaya devam ediyor. Cumartesi günü ekranlara gelen yarışmanın oldukça iyi seyircisi de bulunmaktadır. Sunuculuğunu Enis Arıkan’ın yaptığı programda 100 adet jüri bulunmaktadır. Jüriler eğer performansı beğenirlerse ayağa kalkıyorlar ve beğendiklerini belli ediyorlar.

Her bölümde 10 yarışmacı ağırlanmaktadır. Ve bu 10 yarışmacı içinden jürilerin beğenisini en çok toplayan 3 kişi büyük final için kendilerini hazırlıyorlar. En çok puanı alan yarışmacı finalist olurken diğer iki yarışmacı bir kere daha performanslarını sergiliyor. Dolayısıyla 2 yarışmacı finalist olarak yoluna devam ediyor.

Benimle Söyle Zeynep Arslanoğlu Kimdir?

1990(29) doğumlu olan güzel yarışmacı Zeynep Arslanoğlu müzik öğretmenidir. Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde görev yapmaktadır. Aslen Samsunludur. Kendi sesini de beğenen Zeynep Arslanoğlu bu güzide sesin baba ve aile tarafından geldiğini söylemektedir. Müziği kendi tabiriyle bir tutku olarak görüyor. Kendi ruh halini müzik dalında bulacağını söylüyor.zeynep 1

98 Jüriyi ayağa kaldırmayı başaran Zeynep Arslanoğlu Sezen Aksu’nun Sen Ağlama şarkısıyla sahneye çıktı. Parçaya başlamadan önce olan heyecanı ise jürilerin dikkatini çekti. Oldukça güzel bir parça seçen Zeynep Arslanoğlu başarısını da TV karşısındaki herkese ispat etti. Şarkının sözleriyle jüri ve ekran başındakilerin tabiri caizse  kalbine dokunmuştur.  Jürilerden helal olsun sözü ile de bir övgü  toplamıştır. 2 jüri üyesini ayağa kaldıramamıştır. Kalkmayanlar ise Zeynep Arslanoğlu’nun sesini beğenmiş ancak kendi tarzlarına uymadıklarını söylediler.

Benimle Söyle Zeynep Arslanoğlu Jürilerin Yorumları:

Nikki Wild(Dj) Sesi çok beğendiği ancak kendine depresif, ağlamaklı şarkıları kendine göre bulmadığı için ayağa kalkmadığını belirti. Sunucu Enis Arıkan ile olan sohbeti ise seyircileri güldürmeyi başardı.zeynep1

Çiğdem Doğu( Stylist ), Orçun Sünear(Müzisyen)  Emrah Günkaya (Menajer)  gibi isimler ise parçayı çok beğendiklerini hata olmadığını söyledi.

Çağatay Akman(Şarkıcı) ise parçayı çok beğendiğini belirtirken bu performansa kalkmayan jürilerin neden kalkmadıklarını sormasını istedi. Enes Arıkan hemen Nidhi ye bakarak hesabını soracağını söyledi.

Ferman Akgül(Manga) Parçayı çok sevdiğini, Zeynep Arslanoğlu’nun sesinin bu tarz şarkılara çok uygun olduğunu söyledi. Ayrıca kendine has bir sesi olduğunu belirtti. Manganın menajeri Emrah Günkaya ise duyguları bize yansıttın dedi ve sahneye çok yakıştığını söyledi. ‘Belki bir gün single yaparız’ teklifinde bulundu.

Benimle Söyle Zeynep Arslanoğlu Performansı