İkimizin Yerine 2 Temmuz Özeti Ganga Yoğun Bakımdan Çıktı

İkimizin Yerine dizisinin 298. bölümün ilk kısmını daha önce sizinle paylaşmıştık. 2 temmuz özetinin ilk kısmında Ratan’dan korkan erkek bir hemşire Ganga’yı öldürme emri almış ve onun serumuna zehir katmış ve Ganga yoğun bakıma alınmıştı. İkimizin Yerine 2 Temmuz Özetinin ilk kısmı için tıklayınız [button url=”https://diziseti.tv/ikimizin-yerine-298-bolum-ozeti-2-temmuz-ganganin-kalbi-durdu/” target=”true” text=”İkimizin Yerine” class=”kirmizi” size=”none”]

İkimizin Yerine 2 Temmuz Özeti 2. Kısım Başlıyor

İkimizin Yerine dizisinin 298. bölüm özetinde erkek hemşire verdiği ilaç sonrası hastahaneden kaçmak için harekete geçer. Lal Sing ve Jagdiş ise Ganga’ya bakan iki hemşire olduğunu öğrenir. Kadın hemşire kendisinin hiç bir şekilde bu ilacı hastaya vermediğini ancak bunu erkek hemşirenin yapmış olabileceğini söyler. Jagdiş hemen adamın peşine düşer ve adamı terasta bulur. Ganga’yı öldürdüğünü sanan erkek hemşire Ratan’ı arar ve parasını ödemesini ister.

Ratan Ganga’yı öldürdüğü için ona para falan vermeyeceğini söyler.  Hemşire itiraz eder ama Ratan’a karşı gelecek gücü yoktur. Tam o sırada terasa Jagdiş gelir ve konuşmaları duyar. Jagdiş’in geldiğini gören adam çatıdan çatıya atlayarak kaçmaya çalışır; Jagdiş de peşinden atlar ve takip eder. Jagdiş adamı uzun bir süre kovalar ama adam son anda bir otobüse biner ve Jagdiş’in elinden kurtulur. kimizin Yerine 2 Temmuz fotoğrafları

Hastahaneye dönen Jagdiş; Ganga’ya senin geçmişin, yaşadığın acılar beni kendime getirdi; geçmişine bir şey yapamam; ancak senin geleceğini kurtarabilirim diyerek ona güvence verir. 2 8

Şiv  Ganga’nın davasıyla ilgili olarak polise gider. Polisi ise yakında hemşireyi tutuklayacaklarını söyler; ama Ratan için şahite ihtiyaç var der.  Lal Sing ve Şiv neden hemşirenin Ganga’yı öldürmek isteyebileceğini düşürür ve hemşirenin Ratan’dan emir almış olabileceğini anlarlar.

İkimizin Yerine 2 Temmuz özetinde Şiv’ polisten çocuğu almasını ve mahkeme olana kadar annesine vermesini ister; ancak polis çocuk kaçırılmamış olduğunu şuanda biyolojik babasının yanında olduğunu çocuğu alabilmek için de yine kanıta ihtiyaç olduğunu belirtir.

Dadisa Jagdiş’e Ganga’nın durumunu sorar. Jagdiş Ganga’nın durumu iyiye gitmekte olduğunu ve yoğun bakımdan çıktığını söyler. Dadisa iyiyse sen neden eve gelmiyorsun der. Jagdiş ise Ganga ile ilgilendiğim için gelemediğini söyler. Dadisa Ganga’nın başında senin gibi iyi bir doktor varken onun kısa zamanda iyileşeceğinden emin olduğun söyler.

Anandi yatakta çapraz uyuduğu için Şiv onu rahatsız etmemek için yanına yatmamıştır. Ütülenenleri bırakmak için odaya giren Cotima Menu bu sahneyi ise görür ve şok olur.  Cotima Anandi ve Şiv’in arasında bir sıkıntı olmasından korkar.

Dadisa’yı atlatan Gehna ve Basant tüp bebeğe uygun olup olmadıklarının anlaşılmasıiçin testleri yaptırırlar. Lal Sing onlara bir kaç gün içinde tüp bebek için uygun olup olmadıkları ile ilgili sonucun açıklanacağını söyler.

Jagdiş ailesine Ganga’nın durumunu görünce kendi geçmişini hatırladığını söyler. Ganga’yı dövdüğü için Ratan’a çok kızdığını; Ama sonra kendi eylemlerimi hatırladığında Ratan’a kızma hakkımın olmadığını anladım der; çünkü Ratan Ganga’ya fiziksel olarak zarar verirken, ben Anandi’ye zihinsel olarak zarar verdim der ve bütün bu şeyler hakkında düşündüğü zaman kendinden nefret etmeye başladığını söylüyor.

Dadisa, Jagdiş’e yalnızca kendisini suçlamamasını söyler, çünkü bende seninle aynı derecede suçluyum der. Bairon ise artık bunlar için üzülmenize gerek yok. Anandi güzel bir ailenin yanında ve Jagdiş de Ganga’ya yardım ederek tövbesini yapıyor der.

Dadisa Jagdiş’e Ganga’nın ne zaman hastahaneden çıkabileceği sorar. Jagdiş Ganga’nın vücudunda ki zehrin dışarı atıldığını ancak eve gidebilmesi için yaralarının biraz daha iyileşmesi gerekli der; ancak Jagdiş’in korkuları vardır zira nereye gidecektir bu kadın. Tekrar kocası onu öldürmek isteyebilir? Ya da çocuğunu almak için kocasına gidip yeniden dayak yiyebilir.

Anandi odaya girer ve Ganga’ya kendisinin bakacağını söyler; ama Dadisa sen yeni evlisin ailen bu kıza bakmayı kabul etmeyebilir der. Bairon ise Şiv ona yasal destek verecek çocuğunu alma konusunda; bu kadının Şiv ile aynı evde kalması doğru olmaz der. Dadisa Ganga’ya kendilerinin bakacaklarını söyler. Jagdiş teşekkür eder.

Polisler ise Ratan’ın evine bebeği annesinin görmesi için hareket eder.

İkimizin Yerine 2 Temmuz Fragmanı