Beren Naz ÖZCAN Kimdir? (Annenin Sırrıdır Çocuk Küçük Meryem)

Beren Naz ÖZCAN Tv8’in yeni dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde hayat verdiği Küçük Meryem karakteri ile büyük beğeni topladı. Daha 5 yaşında olmasına rağmen yer aldığı 5 – 6 sahnede çok başarılı bir oyunculuk sergileyen Beren Naz ÖZCAN Layla Şirin Ajansın resmi oyuncusudur.

Beren Naz ÖZCAN Kimdir?

10 Kas 2016 doğumlu olan çocuk oyuncu Beren Naz Özcan 6 yaşındadır ve anasınıfı öğrencisidir. Başarılı oyunculuk yeteneği ve tatlılığı ile daha bir çok dizinin çocuk başrol oyuncusu olmaya aday olan  Beren Naz ÖZCAN ilk kez Annenin Sırrıdır Çocuk  dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde Küçük Meryem olarak Selin Yeninci’nin çocukluğun hayat vermektedir.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile tanınan Selin Yeninci’nin çocukluğuna hayat veren Beren Naz ÖZCAN İnstagram da çok popüler olmasa da Youtube platformunda oldukça eğlenceli çocuk videoları paylaşmaktadır. Beren Naz Özcan’ın Youtube kanalı için tıklayınız Youtube 

Annenin Sırrıdır Çocuk Küçük Meryem Kim?

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde Meryem annesi Kevser tarafından bir gün bile olsa sevilmemiş psikolojik sorunlar yaşayan bir çocuktur. Elinde ki bebeğini asla elinden düşürmeyen Meryem babasının ölümünün suçu üzerine yüklenmiş bu nedenle de annesi Kevser tarafından uğursuz olarak atfedilmiştir.