Berkay Ateş Çukur’dan Neden Ayrıldı? Çukur Mahsun Öldü mü?

Berkay Ateş’ten Veda Açıklaması

Çukur dizisinde Mahsun Sena’nın ölümü üzerine Yamaç tarafından öldürüldü ve Berkay Ateş Çukur’dan ayrılmış oldu. 

Mahsun efsanesinde artık sonuna mı gelindi. Karakuzuların liderlerinden olan Mahsun için senaryo bitti mi. Bilindiği üzere Karakuzular’ın bir birlerine oynadıkları oyunlar bir türlü bitmek bilmemişti. Karakuzular’dan  önce beyin ekibinde yer alan ve örgüt işlerinden sorumlu olan Ersoy hain çıkmış ve Koçovalılar’dan Yamaç’ın her istediğini yaparak Karakuzular’ı satmıştı.

Sonrasında ise kardeşiz diye kandırdıkları gençlerin organlarını satan onları adeta kobay olarak kullanan Çeto’nun oynadıkları oyunu fark eden Mahsun Çeto’dan bunun hesabını sormak ister; ancak Çeto diğer taraftan Medet’i ağır yaralayınca Vartolu’nun intikamı ise Mahsun’u yakacaktır.

Çukur dizisinde Mahsun karakterine bilindiği üzere Berkay Ateş hayat vermekte. Çukur dizisinde Mahsun yaşayacak ama artık Çeto ile düşman olacaktır. Tahminimce Mahsun ile Oruç Reis iş birliği yapacak; çünkü sette bir arada bir sahneleri vardı.

Çukur dizisinde Mahsun yanarak ölmeyecek ve diziye veda edecektir; zaten Mahsun ölmese bile Çeto ile düşman olarak devam edecektir.Artık Çukur da Mahsun ve Çeto ayrı savaş verecek.

Çukur Mahsun Öldü mü?

Çukur dizisinde Çeto’nun kardeşlerinin organlarını sattığını öğrenen Çeto ilk şoku atlatmadan büyük bir hırs ile üzerine gelen Vartolu’nun gazabına uğrayacaktır. Dizi de Vartolu’nun kardeşi olarak gördüğü Medet tam Çeto’yu sıkıştırmış ve ona Şahadet getirtmeyi başarmıştı; ancak Çeto son bir hamle ile elinde ki çakı ile Medet’i bıçaklamış ve onu ağır yaralamıştı.

Vartolu ise kardeşi Medet’in başına gelenlerden sonra intikam için yola çıkmış ve kendi kardeşi Medet’e zarar veren Çeto’dan kardeşini almak istemiştir. Mahsun ise Vartolu’nun hain planına hazırlıksız yakalanmış ve Vartou’nun yaktığı ateşin içinde kalmıştır.

Çeto Mahsun’u Kurtaracak mı?

Çeto Mahsun’un kendi çevirdiği oyunları öğrendiğini anladı. Yani Çeto’ya göre artık Mahsun yaşasa bile kardeşlerine yaptıklarını öğrendi bundan sonra asla onunla artık kardeş olmayacaktır. Bu durumda Mahsun’un ölmesi Çeto için en iyi olan seçenekti ama Mahsun kurtulacak ve ölmeyecektir; zira şuanda Çukur dizisi setinde Berkay Ateş sahnelerini çekmeye devam ediyor; yani ölmesi imsakansız

Çukur Mahsun Öldü mü? 22. Bölüm 4 Mart 2019 Fragmanı

Berkay Ateş Çukur’dan Neden Ayrıldı?

Benin tahminlerime göre artık Berkay Ateş’in Çukur macerası bitti. Artık Koçovalılar ile Çeto tek başına mücadele vermek zorunda kalacak. Bence Çukur dizisinden Berkay Ateş ayrıldı. Berkay Ateş’in Çukur’dan ayrılması da tamamen senaryo kaynaklı. Zira Mahsun’un hikayesi bitti. Zaten Çukur senaryosuna yeni ve yüzüklü bir düşman girecek yani artık Çeto’nun da son bölümleri.