Yemin 11 12 ve 13. Bölüm Özeti 4 5 6 Mart Fragmanı

Yemin 13. bölüm Özeti

Emir Vural‘ın aşk mesajını okur ve sinirle çıkıp gider. Reyhan Cemre‘ye banyoya gittiğini ve döndüğünde Emir‘in gittiğini söyler. Cavidan ve Cemre bu olaydan sonra Reyhan‘ın gideceğini düşünüyor. Emir ofiste sinirden eşyaları dağıtır. Reyhan onun neye sinirlendiğini merak eder. Cemre ara istersen der.

Reyhan Emir‘i ararken Cemre Vural‘la yazışmaları siler. Talaz‘ın adamı yine ona Leyla‘yı kullanmanın hoş olmadığını söyleyince Talaz ona kızar ve çok kötü azarlar. Kemal Leyla‘ya çalışarak para kazanmaya alışmamışsın der. Leyla da Masal susmakta haklı, senin gibi bir babayla konuşup ne yapacaksın ki zaten der. Suna Reyhan‘a çok büyük bir hata yaptığını söyler. Emir eve gelir ve çok sert Reyhan‘ın kolunu tutar. Reyhanın canı yanar.

Tahmin; Kemal Leyla‘yı evde yatılı kalmaya ikna etmeye çalışacak ve Leyla Masal için kabul edecek. Suna Reyhan‘a her şeyi anlatıp özür dilemeye çalışacak ancak Cavidan buna engel olacaktır. Emir Reyhan‘a olan kıskançlığını kendine yediremeyecek. Reyhan‘a dolaylı olarak hesap soracaktır. Ancak Reyhan henüz bir şey anlamayacak.

Bence ileriki bölümlerde Cemrenin annesi Süheyla ile Leyla‘nın ortak bir geçmişi ortaya çıkacak. Leyla Süheyla‘nın kızı ve ya yeğeni olabilir. Bu bölümde olmasa da Emir yine Reyhan‘ın masum olduğunu anlayacaktır. Bence bu Suna sayesinde olacak.

Hepsi ve daha fazlası Yemin 13 bölüm 6 Mart’ta Kanal 7 de…Yemin 13. bölüm resimleri

Yemin 13. Bölüm Fragmanı

Yemin 5 Mart Detaylı Özeti

Emir Vural‘ı Reyhan‘la görür. Emir gelince Vural gider. Emir Reyhan onun kim olduğunu sorunca Reyhan tanımıyorum der. Emir ondan şüphelenir. Sabah, Leyla gelince Masal sevinir. Leyla Şehriye‘yi dinlemeden Masal‘ı alıp parka götürür. Cemre Emir‘e gelir ve bir sürü bahane anlatır. Emir‘e kavgamı ettiniz der. Emir yok der. Kemal Leyla‘nın Masal‘ı parka götürmesine kızar.

Emir, Cemre ve Reyhan‘ı eve götürürken gergindir. Cemre Reyhan‘a Emir‘le ilgili çocukluk anısını anlatır. Reyhan‘a eski arkadaşın var mı diye sorar. Reyhan hayır yok der. Emir Reyhan‘la düğüne gideceğini söyleyince Cemre kıskanır. Cavidan Suna‘ya odadan çıkmama cezası verir. Nigar Sefere sinirlidir. Emir eve gelince direk çalışmaya gider. Reyhan da ders çalışmaya gider.

Cemre Cavidan’la Emir‘le Reyhan‘ın düğüne gitmesini üzüntüsünü paylaşır. Cavidan Cemre‘ye Reyhan‘ın bilgisayardan Vural‘a mesajlar atmasını söyler. Ardından Vural‘a bilgi verir. Cemre Reyhan‘ın bilgisayarından Vural‘a aşk mesajları atar. Sonra Emir‘i Reyhan‘a matematik sorusunda yardım etmeye çağırır. Kemal Leyla‘ya ulaşamıyor ve Masal için endişelidir.

Leyla gelince Kemal ona çok kızar. Leyla sakinleştirmeye çalışsa da Kemal susmaz. Masal üzülür ve kavga etmeyin der. Emir ve Reyhan soru çözerken Vural Reyhan‘a neredesin güzelim diye mesaj atar. Ancak Emir görmez. Cemre sinirlenir. Kemal ve Leyla Masal‘ı tekrar konuşturamaz. Kemal Masal‘ın doktoru Süheyla‘yı(Cemre‘nin annesi) çağırır.

Vural yine Reyhan‘a mesaj atar ama Emir‘lerde internet gidince mesaj gitmez. Reyhan Cemre‘ye düğüne giyeceği elbiseyi gösterir ancak Cemre onu beğenmez. Emir bunu görür. Süheyla Kemal‘e, Masal hakkında olumlu şeyler söyler. Kemal ona Leyla‘dan bahseder. Süheyla Leyla‘yı çağırır. Leyla ve Süheyla birbirlerini görünce şaşırır. Süheyla Leyla‘yı tanıyor gibidir.

Leyla ona Masal ile ilişkisini anlatır. Süheyla Leyla‘ya hak verir ve 24/7 Masal ile kalmasını önerir. Leyla Talaz‘a bunu bildirir. Talaz memnundur. Cemre ve Cavidan’ın planı şimdilik başarısız olur. Reyhan‘ın tokası arabada kalmıştır. Emir onu görür. Emir birini arar ve Reyhan için özel bir elbise sipariş eder. Masal Leyla‘nın kolunu bırakmıyordur. Leyla Masal‘ı ikna etmeye çalışır.

Kemal gitmek zorunda değilsin der. Cemre‘nin üzüldüğünü gören Cavidan, Emir‘in Reyhan‘la düğüne gidemeyeceğini söyler. Zafer Emir‘in Reyhan‘a hediye gönderdiğini öğrenince onunla dalga geçer. Cemre yine bir fırsatını bulup Vural‘a Reyhan‘dan mesaj atar. Emir ve Cavidan’dan nefret ettiğini falan yazar. Vural da cevabında güzel bir hayat yaşamak için sabretmesini söyler.

Cemre bilerek bilgisayarı açık bırakır. Suna Reyhan‘a gidecekken Cavidan onu durdurur. Sonra Cemre‘ye Suna Reyhan‘la görüşmemeli der. Leyla ve Kemal Masal‘ı uyutur. Reyhan düğüne giyeceği elbiseyi düşünürken Emir ona hediye paketi gönderir. Kemal Leyla‘dan Masal için kalmasını ister. Leyla kabul etmez ve babam izin vermez diye bahane edip gider. O sırada Masal çığlık atar.

Reyhan Emir‘in hediyesini görünce çok beğenir ve sevinir. Kemal Masal‘ın Leyla için çığlık attığını anlar ve Leyla‘nın babasını ikna etmeye gider. Cavidan ve Cemre Emir‘in mesajları görüp Reyhan‘la düğüne gitmekten vazgeçeceğini bekler. Emir Reyhan‘ı kırmızı elbisede görünce çok etkilenir. Reyhan ona teşekkür eder ve ellerini yıkamaya gider. O sırada Vural mesaj atar ve Emir onun aşk mesajlarını okur.yemin dizisi özetleri

Yemin 12 Bölüm Özeti

Emir evde Reyhan‘a matematik problemi çözmekte yardım eder. Cavidan ve Cemre ise planın 2ci aşamasına geçer. Cemre Reyhan‘a verdiği bilgisayarda Emir hakkında kendini beğenmiş, dengesizin teki yazar. Emir ve annesinden nefret ettiğini yazar. Amacı bunu Emir‘in görmesini sağlayıp aralarını açmak. Kemal ve Leyla Masal‘ın yanında kavga eder. Masal üzülür ve kavga etmeyin der. Kemal şaşırır.

Kemal Masal‘a yeni bir bakıcı getirir ancak Leyla‘yı da kovmaz. Leyla yeni bakıcıyı bir yerden tanıyor gibidir. Emir düğünde giymesi için Reyhan‘a elbise sipariş etmiştir. Zafer bunu duyunca yine Emir‘in Reyhan‘a karşı bir şey hissettiğini ima eder. Cemre, Emir ve Reyhan‘ın birlikte düğüne gitmesini kıskanır. Kim bilir belki dans bile ederler diye Cavidan’a dert yanar. Reyhan Emir‘in aldığı kırmızı elbiseyi giymiş ve hazırdır. Emir onu görünce etkilenir.

Benim tahminime göre, Emir Reyhan‘la o düğüne gidecek ve orada dans edecek. Aynı Cemre‘nin korktuğu gibi. Ancak gecenin sonu böyle bitmeyecek. Cavidan ve Cemre‘nin sayesinde Emir yine Reyhan‘ı yanlış anlayacaktır. Kemal Masal için Leyla‘yı kovmamış ancak kızını tamamen Leyla‘ya da emanet edemiyordur.

Bu yüzden Masal‘ın psikoloğunu bakıcı diye eve getirmiştir. Ancak Leylanın bu kadına ilgili şüpheleri vardır. Kemal kızının konuştuğunu görünce Leyla‘ya güvenecektir. Cavidan’ın sıradaki hamlesi ne olacak? Emir Reyhan‘dan özür dileyebilecek mi? Psikolog aslında kimdir? Leyla neden ondan şüphelendi?

Reyhan Emir’in eşi sıfatıyla katılacağı ilk davete heyecanla hazırlanırken, Cavidan ve Cemre’nin kurduğu tuzaktan habersizdir.

Reyhan Emir’in eşi olarak bir davete çağırılır. Binbir Tv. Davet için hazırlanan Reyhan çok heyecanlıdır. Ancak Cavidan ve Cemre’nin planının farkında değildir. Reyhan’ın masumluğuna inanan Emir, yeni bir oyunla karşı karşıyadır.

Masal’ın iyiye gittiğini gören Kemal, Leyla’ya bir teklifte daha bulunur, fakat beklenmediği bir tepkiyle karşılaşır. Leyla’nın herkesten sakladığı bir sırrı vardır.

Tüm bunlar Yemin 12 bölüm 5 Martta Kanal 7 de.Yemin 4 Mart resimleri

Yemin 12. Bölüm Fragmanı

Yemin 4 Mart Detaylı Özeti

Cavidan Suna‘nın Reyhan‘la konuşmasını engeller ve bilgisayarına el koyar. Cavidan adamlarına Vural‘ı geri getirmelerini söyler. Reyhan ise Emir‘in söylediklerine üzülür ve kuşu ile konuşur. Emir pişmandır ama özür dileyemiyordur. Talaz adamı ile birlikte Masal‘ı kaçırmayı planlar. Adamı, Leyla bunu öğrenirse ne olacak der.

Talaz onu azarlar ve Leyla benim kızım der. Leyla kendi şartlarının olduğu sözleşmeyi Kemal ile imzalar. Leyla Masal ile ilgilenir. Reyhan havuzun yanında Melike ile köyünü özlediğini ve hep denizi görmeyi hayal ettiğini konuşur. Emir bunu duyar. Cavidan Vural‘a para karşılığı işbirliği teklif eder. Emir Reyhan‘ı dışarı çıkarmak ister ama Reyhan reddeder.

Emir rica edince Reyhan kabul eder. Leyla ve Masal bebek kıyafeti diker ve onu gülümsetir. Kemal yemek saati deyince Leyla, Masal ile sonra yeriz der. Kemal Leyla‘ya gıcık olur. Cavidan Nigar‘a çok kızar ve bir dahaki hatanızda sizi kovarım der. Nigar da kocası Sefere kızar. Leyla Masal için pizza sipariş eder. Şehriye onu uyarır ama Leyla dinlemez. Emir Reyhan‘ı deniz kenarına getirir.

Kemal Masal‘ın pizza yemesini istemez ama Masalın hevesle yediğini görünce bir kerelik izin vermek zorunda kalır. Reyhan deniz manzarasına hayran. Emir ona denizi çok sevdiğinden bahseder. Reyhan Melikeye söylediklerini duyduğunu anlar. Galata kulesi ile Kız kulesinden konuşurlar. Cavidan Cemre‘yi arar ve davetiye için sitem eder. Cemre yanlışlık olmuştur der. Cavidan ona Reyhanla ilgili yeni planını anlatır.

Emir Reyhan‘a Martı ile Balığın aşk hikâyesini anlatır. Emir bir balığı suya serbest bırakır ve Reyhan‘a babamla senin konuşmadığını biliyorum der. Leyla Masal ile müzik dinlerken Kemal çalışıyorum diye engel olmak ister. Ama Leylanın inadı Kemali yener. Cavidan kendi biblosunu kırar. Emir Reyhan‘la vakit geçirirken zamanın nasıl geçtiğini anlamaz. Zafer Emir‘i arar ve iş konuşur. Emir onu eve çağırır.

Soner diye biri Kemal‘i arar ve gireceği ihaleden çekilmesini söyler. Leyla ve Masal çamurla oynayıp eğlenir. Kemal buna da kızar ancak Leyla onu susturur. Cavidan Reyhanı salona çağırır ve biblomu sen kırdın diye onu suçlar. Reyhan ben yapmadım derken Cemre gelir ve Reyhan‘ı savunur. Sonra da bibloyu ben kırdım der. Cavidan gidince Reyhan Cemre‘ye teşekkür eder. Cemre de ondan nikâh günü söyledikleri için özür diler.

Reyhan‘a arkadaşlık teklif eder. Reyhan kabul eder. Cemre ona Emir senle evlendiği için şanslı der ve ona sarılır. Emir Zafer‘e Reyhan‘ı yanlış anladığını söyler. Zafer onu özür dilemeye zorlar. Hatta özür dileme taklidi yapar. Cemre Reyhan‘la sohbet eder ve ağzından bilgi almaya çalışır. Tabi kendinden de bahseder. Reyhan üniversitede halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümüne dışarıdan çalışıyordur. Zafer Emir‘e Reyhan‘la ilgili tavrının değiştiğini söyler.

Talaz, Naim diye biri ile konuşur ve Masal‘ı kaçırıp yurtdışına evlatlık vermeyi planlar. Talaz adamını da Leyla‘ya bir şey söyleme diye uyarır. Cavidan ve Cemre Reyhan‘ı çekiştirirler. Cavidan Emir Reyhan‘ı başka bir adamla görünce bu iş bitecek der. Emire bir davetiye gelir. Eşi de davetlidir. Kemal kızının gülümsemesine mutludur. Cemre Reyhan‘a derslerini takip etmesi için bilgisayar hediye eder ve onu yarın kahvaltıya davet eder.

Suna Reyhan‘ın resmini Vural‘a attığına pişmandır. Bunu Melike ile paylaşmak isterken kendini tutar. Emir Reyhan‘a birlikte düğüne gideceklerini söyler. Evlenen babamın arkadaşının oğlu der. Reyhan da ona Cemre ile kahvaltıya gideceğini söyler. Emir onaylar. Cemre Reyhan ile kahvaltıdan dönerken çantam kaldı diye geri döner. Cemre Emir‘i arar ve gel bizi al der. Reyhan Cemre‘yi beklerken Vural ona yaklaşır ve çay içmeyi teklif eder. Reyhan kabul etmez. Emir onları görür ve kıskanır.

Yemin 11. Bölüm Özeti 4 Mart

Emir Reyhan‘ı deniz kenarına götürüp özür dilemeye çalışacak ve ona annemi babama senin şikâyet etmediğini biliyorum diyecek. Reyhan rahatlayacak. Cemre Cavidan’ın bir biblosunu kıracak ve Cavidan bunun için Reyhan‘ı suçlayacak. Ancak Cemre bibloyu kırdığını itiraf edecek ve Cavidan şaşıracak. Cemre yanlış anlaşılma için Reyhandan özür dileyecek ve ona arkadaş olmayı teklif edecek.

Reyhan kabul edecek ve el sıkışıp sarılacaklar. Cemre daha sonra Cavidan’a asıl niyetini anlatacak ve Reyhan‘ın çok saf olduğunu söyleyecek. Leyla Kemal‘le yeni bir sözleşme yapacak ve Masalı gülümsetecek. Kemal bu durumdan memnundur. Talaz ise Kemal‘den intikam almayı planlayacak. Kemal daha sonra kızına senin gülümsemen beni dünyanın en mutlu babası yapıyor diyecek.

Cavidan Vural’ın Reyhan‘la yazıştığını sanmasını kullanıp Reyhanla onu bir araya getirecek. Emir yolda Vural ve Reyhan‘ı görecek ve kıskanacak. Ama bunu kendine yediremeyecek. Emir Reyhan‘la konuşmak isteyecek ama Reyhan gitmek isteyecek. Emir arkasından rica ediyorum diyecek.

Benim tahminime göre Emir Reyhan‘ı kıskanmaya devam edecek. Suna da Vuralı Reyhan‘dan kıskanacak. Cavidan ise Vuralı Reyhan‘a karşı kullanacaktır. Kemal de gittikçe Leyla ile yakınlaşacak.Yemin 4 mart resimleri

Reyhan Emir‘i affedecek mi? Cavidan Vural ve Reyhan‘ı bir araya getirmeye devam mı edecek? Suna buna ne tepki verecek? Cemre‘nin yeni planı ne?

Yemin 4 Mart Fragmanı

Yemin 10 bölüm 1 Mart özeti

Emir Reyhan‘ı kurtarır ve adamların peşine düşmek ister. Ama Reyhan onu durdurur ve eve gitmek ister. Leyla gergin halde Talaz ile saklanır. Talaz Leyla‘nın kovulmasından memnun değil. Melike ve Suna Reyhan için endişeliyken Cavidan’ın keyfi yerindedir. Emir ve Reyhan eve döner ve bir merhaba deyip odalarına geçerler.

Reyhan Emir‘in onu kurtardığını hatırlar. Reyhan Emir‘e teşekkür eder. Emir ise onu dinlemeden gittiği için sitem eder. Şoför Sefer Reyhan‘ın suçsuzluğunu düşünmektedir. Nigar unut bunları yoksa kapıya konuruz der. Emir Reyhan‘ın ona sarılmasını düşünür. Reyhan da bunu yaptığı için kendine salak der.

Ertesi gün, Emir Reyhan‘la konuşmak isterken kendini tutar. Leyla, geceyi uyuyamamıştır. Hırsız arkadaşı Leyla‘dan hoşlanmaktadır. Leyla ve Masal birbirini özlemektedir. Şehriye Kemal‘i Leyla‘yı geri getirmeye teşvik eder. Reyhan kahvaltıya gelmeyince Cavidan yine Emir‘i doldurmaya çalışır. Suna Cavidan’la laf dalaşı yapar ve gider.

Cavidan yine Reyhan‘ı suçlar. Reyhan ise Emir‘in ona inanmamasına üzgündür. Bir an önce gerçeği öğrensin diye dua eder. Emir Sefer‘in gerginliğini fark eder ve sorar. Sefer önce kıvırmaya çalışırken Nigar araya girip Seferle kavga ettim der. Sonra Seferi uyarır. Leyla evine gider ve komşusu ona elbiselerini verir. Leyla ona para verir.

Kemal Leyla‘yı görür ve yakalar. Suçsuz olduğunu öğrendim der. Şehriye Seferin annesidir. Seferi arar ve yanına çağırır. Kemal Leyla‘ya gerçeği nasıl öğrendiğini anlatır. Leyla‘yı işe davet eder. Leyla bir özür dilemezsen gelmem der ama Kemal kızının mutsuz olduğunu söyleyince Leyla benim şartlarıma uymalısın der.

Leyla Kemal‘in tüm kurallarını değiştirmek isteyince Kemal vazgeçip gider. Suna‘nın sevgilisi onunla görüşmek ister. Reyhan‘ın resmine bir sürü iltifat eder ve âşık olacağını söyler. Suna bahaneyle gitmek istemeyince adam ben gelirim der. Suna ise olmaz o zaman konuşmayalım yazar ve adam cevap vermez. Suna adama evin adresini vermediği içim rahatlar.Yemin 11. Bölüm resimleri

Cavidan ise Cemre ile konuşup onu umutlandırmaya devam eder. Balo davetiyesini ister. Cemre göndereceğini söyler. Cavidan Reyhan‘ı yine üzer. Emir‘in yakında olduğunu görünce Reyhan ve annesine gurursuz falan deyip kışkırtmaya çalışır. Sonra lafı değiştirir ve Reyhan‘a özür dilediğini hatırlatır. Reyhan o özrün bir önemi yok deyince Emir duyar. Şehriye Seferin gerginliğini fark edip sorgular.

Sefer dolayı yoldan ona sorununu anlatır. Şehriye ne olursa olsun doğruyu söyle der. Emir Reyhan‘a yine kızar. Cavidan iyi anne rolü yapar. Reyhan ben bir şey yapmadım der. Emir gidince Cavidan Reyhan‘a güler. Reyhan çok üzülür. Masal çok üzgündür. Kemal Şehriye‘ye Leyla‘nın şartlarını anlatır. Şehriye de onu ikna etmeye çalışır. Talaz Leyla‘ya kurallarını esnetip Masala kavuşmasını söyler.

Emir Zafer‘le Reyhan‘ın davranışlarını anlatır. Zafer Reyhan‘la konuşması gerektiğini söyler. Sefer gelir ve Emir‘e her şeyi anlatır. Reyhan‘ın masum olduğunu, Nigar’ın yanlış anlayarak Hikmet‘e Cavidan’ı şikâyet ettiğini söyler. Cavidan baloya gitmeye hazırdır ama davetiye yoktur. Derneği arar ve davetli listesine adının olmadığını öğrenir.

Emir eve gelir ve Cavidan’a onu Hikmet‘e şikâyet edenin Reyhan olmadığını söyler. Kemal kızının mutsuzluğuna dayanamaz ve Leyla‘nın şartlarını kabul etmek zorunda kalır. O sırada Leyla gelir ve atkımı almaya geldim der. Cavidan ise masum ayaklarına yatıp Nigar’a kızar. Şehriye Masalı getirir. Kemal Leyla‘ya şartlarını kabul ediyorum der.

Leyla Masalı kucağına alır ve Masal gülümser. Kemal ve Şehriye memnundur. Cavidan Nigar’a kızgındır. Suna‘nın sevgilisi Vural eve gelir. Cavidan onu sorgular ve Vural okul arkadaşı olduğunu söyler. Cavidan onu dışarı atar. Reyhan kuşuna su alacakken Emir suyu Reyhan‘a verir. Cavidan Suna‘ya gelir ve Vural’ın geldiğini söyleyerek Suna‘ya kızar. Suna Cavidan’a, Vural’a Reyhan‘ın resmini yolladığını söyler.

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yemin 3. haftasına başlıyor. Yemin dizisi 12. bölüm özeti ve 5 mart fragmanı yayınlanmıştır. Yemin 13. bölüm özeti ile Yemin dizisinin 6 mart fragmanı yayınlandığında hemen sayfamıza ekleyeceğiz.

Yemin 11 12 ve 13. Bölüm Özeti 4 5 6 Mart Fragmanı (2 Yorum)