Beyaz Show 13 Nisan Neden Yayınlanmadı? Beyaz Show 13 Nisan Var Mı Yok mu?

Kanal D ekranlarının sevilen programı Beyaz Show’dan kötü haber geldi. Beyazıt Öztürk’ün sunumu ile her hafta cuma akşamı izleyicisi karşısına çıkan Beyaz Show programı 13 nisan 2018 Cuma akşamı yeni bölümü ile izleyicisi karşısında olamayacak. Bu durumun sebebi ise Dini anlamda yani Miraç Kandilinin programının yapılacağı Arka Sokaklar ve Beyaz Show programını yerine yayın akışını sağlayacağıdır.

Beyaz Show 13 Nisan

Beyazıt Öztürk’ün sunumu ile ekranlara gelecek Beyaz Show 13 nisan cuma akşamı Kanal D yayın akışından çıkarıldı. Beyaz Show programı yerine 13 nisan cuma akşamı Kanal D ekranlarında Miraç Kandili özel programıyla cuma akşamı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Camii’nden canlı yayın gerçekleşecek.

Aynı zamanda  13 Nisan cuma akşamı yayınlanacak Arka Sokaklar dizisi de yeni bölümü ile değil özel bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Kanal D yönetimi Demirören grubuna satıldıktan sonra Beyaz Show’u daha böyle çok yayınlanamayan program bekliyor; zira Demirören grubu Miraç Kandili gecesi insanların Beyaz Show’u izlemesi yerine ibadet etmesi gerektiğini düşünüyor; Kandil gecesi eğlence mi olur mantığında.Beyaz Show neden yok

Bildiğimiz gibi geçen hafta Beyaz Show’da Youtube plaformunda ünlü olan kişiler katılmştı. Bu isimler arasında ünlü yabancı sihirbaz Zach Kig programda çeşitli sihirbazıklar yapmış ve videoları izlenmiştir. Zach King’in yanında ise Yine İnstangram/Youtube fenomeni Halil Söyletmez de yer almıştı. Kısaca dünyada ün yaymış fenomenleri misafir eden Beyaz Show sosyal medya da fenomenliği tanıtmaya çalışıyor.