Beyaz Show Başlıyor Mu? Beyaz Show Ne Zaman Başlayacak

Türkiye’nin en kaliteli Talk Show Programları arasında yer alan ve uzun yıllar ekranlarda ilgi gören program için Beyazıt Öztirk’ün açıklamaları heyecan uyandırdı. 1996 yılında başlayan ve 5 Mayıs 2018 yılında son bölümü yayınlanan program çok sevilmişti.

Beyazıt Öztirk’ün seviyeli programı geniş kitleler tarafından çok sevilmişti. Beyazıt Öztürk programın sona ermesinin ardından O Ses Türkiye’de jüri üyesi olmuş ve burada da yaptığı espriler ile yarışmada seyircilerden daha fazla konuşulur hale gelmişti.beyaz

Beyaz Show Ne Zaman Başlayacak?

Annesinin evine giderken Uçankuş’un mikrofonuna takılan ünlü shovmen Beyazıt Öztürk, Beyaz Show’un özlendiğini dile getirerek Beyaz Show için biraz daha zaman olduğunu ancak Kasım ayı gibi ekranlara yeniden döneceğini söyledi.

Beyazıt Öztürk; Bir şey yaparken en iyisini yapmak için uğraştığını pandemiden dolayı seyircili programlar yapamadıklarını, hastalığın bitmesi halinde daha net konuşabileceklerini söyledi. Beyazıt Öztürk’ün konuşmaları büyük bir heyecan yarattı.beyaz 1

Beyaz Show Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Uzun yıllar Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show’un TV 8  ya da Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen Platformda yayınlanması bekleniyor.

Beyazıt Öztürk Kimdir?

Şarkıcı, oyuncu, komedyen ve sunucu. On parmağında on marifet bulunan ünlü shovmen Beyazıt Öztürk Gürcü Asıllı baba ve Bulgar göçmeni bir annenin oğlu olarak 12 Mart 1969 yılında Bolu’da dünyaya geldi. Babasının polis olması nedeniyle farklı illerde ilk ve orta öğrenimini tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin Seramik-Heykel Bölümününü kazandı. Okumaya devam ederken radyo programları yapmaya devam etti. Aynı zamanda lisanslı basketbolcu olan Beyazıt Öztürk 1996/2018 yılları arasında Beyaz Show adlı programla büyük kitlelere hitap etti.

Yorum yaz