Saklı Dizisi Oyuncuları ve Kadrosu – Blue TV

Saklı dizisi oyuncuları, Saklı oyuncu kadrosu, Saklı dizisi konusu ve hikayesi belli oldu. Saklı oyuncuları Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Hazar Ergüçlü oldu.

Blue TV ekranlarında 2021 sonunda izleyicisi karısına çıkacak Saklı dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. May Prodüksiyon’un yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Akçay’ın yer alacağı Saklı dizisi The Affair isimli ABD dizisinden uyarlanacak. The Affair dizisi 5 sezon ve 53 bölüm yayınlanmıştı. Saklı dizisinin Türkiye’de kaç bölüm yayınlanacağı ve yayın tarihi şuanda belli değil. Saklı dizisinin senaristleri ise Deniz Akçay ve Armağan Gülşahin olacak.

Saklı dizisi konusu: Saklı dizisinde İlk kitabını yazmaya çalışan bir yazar ile acılı genç bir kadının küçük bir tatil kasabasında yaşadıkları yasak aşk anlatacak.

Saklı Dizisi Oyuncuları

Fırat Çelik

25 Mart 1981 de Almanya’da dünyaya gelen Fırat Çelik 40 yaşının içindedir. Paris’Ta bir çok oyunda yer alan Fırat Çelik Türkiye’de ise Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde Mustafa Gönül İşleri dizisinde Asrın ve Poyraz Karayel dizisinde Mete karakterlerine hayat vermiştir. 1.75 cm boyunda olan Fırat Çelik fit bir vücuda sahiptir. Fırat Çelik ve Defne Kayalar Saklı dizisinde mutlu bir çifte hayat verecektir.

firat celik Sakli Dizisi

Defne Kayalar

Defne Kayalar son dönemde Rekabet, Hakan: Muhafız ve Bir Başkadır gibi internet dizilerinde yer almış ve dijitali çok sevmiştir. 7 Mayıs 1975 Ankara doğumlu olan Defne Kayalar 46 yaşının içindedir. Medcezir dizisinde hayat verdiği Sedef karakteri ile tanınan Defne Kayalar Bilkent Üniversitesi Grafik Bölümü mezunudur.  Defne Kayalar geçen yıl yönetmen Ali Bilgin ile evlenmiştir. Defne Kayalar 1.74 metre boyunda ve 59 kg ağırlığındadır.

defne kayalar sakli dizisi

Hazar Ergüçlü

Alev Alev dizsinin final yapması ile Saklı dizisinin çekimlerine başlayacak olan Hazar Ergüçlü 1 ocak 1992 de Kıbrıs’ta dünyaya gelen Hazar Ergüçlü 29 yaşının içindedir. Medcezir dizisinde ki üstün oyunculuk performansı ile çok sevilen ve piyasa da tanınmaya başlayan Hazar Ergüçlü son dönemde Hakan Muhafız, Ahlat Ağacı, Analar Anneler ve Yüksek Sosyete  gibi dizilerde yer almıştır. 1.68 metre boyunda, 54 kilo olan Hazar Ergüçlü  Onur Ünlü ile yakında evlilik düşünmektedir.

hazar erguclu

Ahmet Rıfat Şungar

Ahmet Rıfat Şungar 9 Temmuz 1983 İstanbul doğumludur ve 38 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro dalı mezunu olan Ahmet Rıfat Şungar bir çok sinema ve dizi projesinde yer almıştır. Ahmet Rıfat Şungar ilk ekran deneyimini Kaybolan Yıllar dizisi ile yapsa da 2008 yılında, Hatırla Sevgili dizisi ile Türkiye’nin tanınan isimlerinden biri oldu. Ahmet Rıfat Şungar üç maymun filmi ile dünyada tanınan bir aktör olsa da 2013 de Merhamet dizisinde Atıf karakterine hayat vermesi ile tanınırlığı daha da artmıştır. Farah Zeynep Abdullah ile sevgilidir. Kadın dizisinde hayat verdiği Emre karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Ahmet Rıfat Şungar 2020 de ise Şeref Bey isimli internet dizisinde yer almıştır. Ahmet Rifat Sungar

Emre Karayel

emre karayel Saklı dizisinde yer alacak.

Zuhal Olcay

zuhal olcay

Nur Sürer

Camdaki Kız dizisine verilen aradan yararlanan usta isim Nur Sürer Blue TV’nin Saklı dizisi oyuncuları arasında yerini aldı.

nur sürer bir litre gözyaşı dizisi

Erdal KüçükkömürcüErdal Küçükkömürcü Kuzgun dizisi

İsmail Ege Şaşmazismail ege şaşmaz Sen Çal Kapımı dizisi kaan

Serra Pirinç

Serra Pirinç Vuslat dizisi

Münir Can Cindorukmunir can cindoruk

Nazlı Senem Ünal Nazlı Senem Ünal fotoğrafları

Janset Paça

Janset 10 Haziran 1971 Almanya doğumludur ve 50 yaşındadır. Ayrılsak da Beraberiz dizisi ile tanınan Janset daha sonra bir çok projede yan rollerde yer aldı. Janset 2021 de ise Saklı dizisi oyuncuları arasında yer aldı.

Janset 2021 de ise Saklı dizisi oyuncularından biri oldu