Saklı Dizisi Oyuncuları ve Kadrosu – Blue TV

Saklı dizisi oyuncuları, Saklı oyuncu kadrosu, Saklı dizisi konusu ve hikayesi belli oldu. Saklı oyuncuları Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Hazar Ergüçlü oldu.

Blue TV ekranlarında 2021 sonunda izleyicisi karısına çıkacak Saklı dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. May Prodüksiyon’un yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın yer alacağı Saklı dizisi The Affair isimli ABD dizisinden uyarlanacak. The Affair dizisi 5 sezon ve 53 bölüm yayınlanmıştı. Saklı dizisinin Türkiye’de kaç bölüm yayınlanacağı ve yayın tarihi şuanda belli değil. Saklı dizisinin senaristleri ise Deniz Akçay ve Armağan Gülşahin olacak.

Saklı dizisi konusu: Saklı dizisinde İlk kitabını yazmaya çalışan bir yazar ile acılı genç bir kadının küçük bir tatil kasabasında yaşadıkları yasak aşk anlatacak.

Saklı Dizisi Oyuncuları

Fırat Çelik

25 Mart 1981 de Almanya’da dünyaya gelen Fırat Çelik 40 yaşının içindedir. Paris’Ta bir çok oyunda yer alan Fırat Çelik Türkiye’de ise Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde Mustafa Gönül İşleri dizisinde Asrın ve Poyraz Karayel dizisinde Mete karakterlerine hayat vermiştir. 1.75 cm boyunda olan Fırat Çelik fit bir vücuda sahiptir. Fırat Çelik ve Defne Kayalar Saklı dizisinde mutlu bir çifte hayat verecektir.

firat celik Sakli Dizisi

Defne Kayalar

Defne Kayalar son dönemde Rekabet, Hakan: Muhafız ve Bir Başkadır gibi internet dizilerinde yer almış ve dijitali çok sevmiştir. 7 Mayıs 1975 Ankara doğumlu olan Defne Kayalar 46 yaşının içindedir. Medcezir dizisinde hayat verdiği Sedef karakteri ile tanınan Defne Kayalar Bilkent Üniversitesi Grafik Bölümü mezunudur.  Defne Kayalar geçen yıl yönetmen Ali Bilgin ile evlenmiştir. Defne Kayalar 1.74 metre boyunda ve 59 kg ağırlığındadır.

defne kayalar sakli dizisi

Hazar Ergüçlü

Alev Alev dizsinin final yapması ile Saklı dizisinin çekimlerine başlayacak olan Hazar Ergüçlü 1 ocak 1992 de Kıbrıs’ta dünyaya gelen Hazar Ergüçlü 29 yaşının içindedir. Medcezir dizisinde ki üstün oyunculuk performansı ile çok sevilen ve piyasa da tanınmaya başlayan Hazar Ergüçlü son dönemde Hakan Muhafız, Ahlat Ağacı, Analar Anneler ve Yüksek Sosyete  gibi dizilerde yer almıştır. 1.68 metre boyunda, 54 kilo olan Hazar Ergüçlü  Onur Ünlü ile yakında evlilik düşünmektedir.

hazar erguclu

Saklı dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olduğunda sayfamıza eklenecektir.