Sevcan’la Lezzet Yolunda Sunucusu Kimdir? Sevcan Orhan Nereli

Gündüz Kuşağı programlarına bir yenisi daha ekleniyor. Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte özellikle yemek programlarının hemen hemen her kanalda yayınlanması bekleniyor. Show TV’de bu konuda kolları sıvadı ve Sevcan Orhan’ın sunumuyla bir yemek programı için hazırlıklara başladı.

Yapımcılığını Joker Yapım’ın üstlendiği ve Sevcan Orhan’ın sunuculuğunu yapacağı yemek programının ismi Sevcan’la Lezzet Yolunda Olarak belirlendi. Gündüz kuşağında yer alacak olan yemek programının başlama saati 13:00 olacak ve hafta içi her gün yayınlanacak. Programda yöresel lezzetler bizzat mekanlarından tanıtılacak.

Sevcan Orhan Kimdir?

Türk Halk Müziği sanatçısı olan Sevcan Orhan 16 Ağustos 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Erzincanlı olan sanatçı küçük yaştan itibaren solfej ve bağlama dersleri aldı. Lisede okurken bir gazetenin düzenlediği ses yarışmasında 3, oldu. İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuvarında eğitimine devam etti. İlk albümü Nenni Bebek ile müzik dünyasında boy gösterdi. Star TV’de Ayşe Özyılmazer’in ayrılmasının ardından Alişan ile birlikte program yaptı.

2006 yılında bağlama sanatçısı Ümit Yılmaz ile evlendi. Nenni Bebek (2000) Bir Türküydü Yaşamak (2003) Adı Aşk (2008) Zemheriden Ötesi Bahar (2011) Düşten Gerçeğe (2014) gibi albümleri olan sanatçının kendi alanında çok sayıda ödülü de bulunuyor.

Sevcan’la Lezzet Yolunda Tanıtım