Beyaz Show Tv8 de mi yayınlanacak? Beyaz Show Bitecek mi?

Tv8 2020 2021 Yeni Sezonu İçin Beyaz Show’u Transfer Edecek

Tv8’in patronu Acun Ilıcalı Beyaz Show için sosyal medyadan gelen yoğun talep üzerine açıklama yaptı. Bu kadar ilgi varken Beyaz Show yeniden ekranlara gelebilir; biz Beyaz Show’u yayınlamaktan mutluluk duyarız dedi. Bu açıklama ile Beyaz Show’un Tv8’e transferi de kesinleşmiş oldu.

Güncelleme 26 Ocak 2019 Beyaz Show 20 Nisan 2019’da Kanal D ekranlarında yeni yayın dönemine başlayacak. O Ses Türkiye’nin final yapmasının ardından Beyaz Show Almanya’da canlı yayın ile yeni sezona başlayacak. Açıklama bizzat O Ses Türkiye’nin yarı finalinde Beyazıt Öztürk’ten geldi. beyaz Show 2019

Beyaz Show ile ilgili bir gelişme şuan için yok ancak Acun Ilıcalı ve Beyazıt Öztürk arasında 2018 2019 yeni sezonu için bir anlaşma imzalandı. Bu anlaşma ile O Ses Türkiye’nin 2018 2019 yeni sezonunda Beyazıt Öztürk Jüri üyesi olarak ekran karşısında olacak.Beyaz Show Tv8 yeni sezon

6 Aralık 1996’dan beri Cuma gecelerimizi kahkaha tufanı haline getiren Beyaz Show ile ilgili bu sezon çok ciddi değişimler yaşanacak? Bilindiği üzere Kanal D yeni bir yönetim ile yeni bir yapılanmaya gitmiş ve Beyaz Show’un da yayından kaldırılacağı çokça konuşulmuştu; ancak Kanal D Beyaz Show bitti mi söylentilerine cevap olarak Beyazıt Öztürk‘ün Kanal D’de devam edecek şeklinde bir açıklama gelmişti.

Kanal D’nin bu açıklaması üzerine izleyici Beyaz Show bitti ama Beyazıt Öztürk‘ün Kanal D’de yeni bir program yapacak şeklinde yorumlar yapmıştı. Aradan geçen bir aylık sürede iki tarafta sessizliğini korumuştu ancak Beyazıt Öztürk’ün sonunda Tv8 ile anlaştığı ortaya çıktı.

Tv8’in sahibi Acun Ilıcalı zaten yaptığı bir açıklama da sürpriz transferlerimiz var ama şuanda açıklayamam demişti; bu transferlerden birinin Jet Sosyete olduğu biliniyordu diğer transfer ise Beyaz Show veya Beyazıt Öztürk olabilir.beyaz show tv8

Acun Ilıcalı 2 ağustosta bir röportaj daha verdi ve Beyazıt Öztürk’ün Tv8 de yeni sezonda O Ses Türkiye’de olacağını açıkladı ancak bize gelen bilgilere göre Beyazıt Öztürk de Tv8 ile anlaşmış yani bu da Beyazıt Öztürk‘ün Kanal D’de biraz zor program yapacağı anlamına gelir. Bilindiği üzere 22 yıllık Beyaz Show tarihinde daha önce bir kez daha transfer olmuştu. 2000 2001 yıllarında Beyaz Show 1 yıl Star Tv de yayınlanmış sonra kendi kanalı Kanal D’ye geçmişti. Geçmişte bir kere olmuş neden yeniden olmasın.

Eğer Acun Tv8’de Beyaz Show’u görmek istiyorsa sadece Beyazıt Öztürk’ü transfer ederek bunu başaramaz aynı zamanda Beyaz Show’un da program isim hakkını Kanal D’den alması lazım. Bu da zaman alabilir ancak gerçek olan şey şu Beyazıt Öztürk yeni sezonda Aleyna Tilki ile O Ses Türkiye 2019 da jüri veya Acun Ilıcalı’nın yerine moderatör olarak yer alacak.

 

 

Yorum yaz