Bıçak Sırtı 103. Bölüm Özeti 28 Ocak Video Gerçeği Ortaya Çıktı

Bıçak Sırtı dizisinde Swara gerçekleri öğrenmişti. Hemşire Dadi’nin yaptığı her şeyi anlatmıştır. Swara Dadi’yi arar ve düşmanların bile yapamadığını yaptın diyerek eve geleceğini söyler. Dadi Sumi’nin bu olaya şahit olmaması için onu bir yere gönderir. Swara ve Sanskar birlikte Dadi’nin yanına gelirler. Swara annesinin nerde olduğunu sorar. Annemi dışarı göndererek gerçeğin gizleneceğini düşünüyorsun ama yanılıyorsun derken Sumi gelir ve ne gerçeğinden bahsettiklerini sorar. Bıçak Sırtı 28 Ocak Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 103. Bölüm Özeti

Sumi onları bir odaya götürür ve burayı çocuk odası yapacağını söyler. Swara üzülür ve Dadi’nin yanına gider. Hemşire ile tanıştığını söyler. Dadi ona açıklama yapmak ister ancak Swara gerek olmadığını, kardeşi bulunana kadar kimseye bir şey söylemeyeceğini belirtir. Söylediğim gün senin son günün olacak ve babam seni evden atacak diyerek gözdağı verir.

Ragini evden aldığı çekle bankaya gider ve çeki bozdurur. Daha sonra şantajcının belirttiği adrese gelerek paraları çöpe koyar. Şantajcı gelir ve paraları çöpten alır. Ragini onu takip etmek ister ancak farkına varan şantajcı yerden aldığı sopayla Ragini’nin bacaklarına vurur. Ragini yere düşerken adam kaçar. Ardından Ragini’ye telefon eder ve her zaman iki adım önünde olduğunu söyler.

Bay Mital bankadan 5000 lak para çekildiğini söyler. Lakşi kimseyi bilgilendirmemesini isterken Ragini gelir. Lakşi Ragini’ye bakar ve sana ne oldu diye sorar. Ragini düştüğünü söylerken Swara nerden geldiğini sorar. Ragini Dadi’nin evine gittiğini söyler. Anapurna bana giderken söylemişti diyerek Ragini’yi rahatlatır. Ragini odasına gidince arkasından Swara da girer. Neden Dadi’nin evine gittim diye yalan söyledin der ve neler olduğunu açıklamasını ister. Ragini neden bana acıyorsun ve üzerime düşüyorsun diye tepki gösterir. Swara’dan  gitmesini isterken ağlıyordur. 1 2020 01 21T213924.713

Şantajcı Ragini’yi eline geçirmiş, fırıl fırıl döndürüyordur. Ona mesajla ulaşıyor ve isteklerini bildiriyordur. Şimdi de Lakşi’ya ait bir dosyanın resimlerini çekmesini ister. Ragini resimleri çekerken Swara omzuna dokunur ve ne yaptığını sorar. Ragini’den telefonunu vermesini ister. Ragini kilidi açıp telefonu verir. Swara galerinin boş olduğunu görür ve yanlış anlamadan dolayı ondan özür diler. Ragini elini çabuk tutup resimleri silmiştir.

Şantajcı bir mesaj daha gönderir ve Swara sana hakaret ederken cevap vermenin en kolay yolu onu tokatlamak diye yeni bir direktif verir. Ragini Swara’nın yanına gider ve herkesin yanında onu tokatlar. Swara şoktadır. Tüm aile Ragini’nin neden böyle yaptığını düşünüyordur. Ragini bana ettiğin hakaretler canıma tak etti diye bağırır ve odasına çıkar. Odasında kendini tokatlar ve Swara benim durumumu bilmiyor der. Bu sırada içeri kağıt uçak girer. Ragini camdan baktığında şantajcının uzaklaştığını görür. Uçağı eline alır ve üzerindeki mesajı okur. Şantajcı tokat zamanlamasını överken resimleri bir an önce göndermesini ister. 2 2020 01 21T213926.939

Sanskar Swara’nın yanına gider ve Ragini’nin neden böyle davrandığını sorar. Swara onu bu tokada iten başka sebebler olduğundan şüpheliyim der ve Ragini’nin bir şeyler gizlediğinden emin olduğunu söyler. Lakşi de Ragini ile aynı meseleyi konuşuyordur. Ragini kardeşim değil mi bir tartışma yaşadık ve onu tokatladım der. Lakşi benden bir şey gizliyor musun diye sorar. Ragini hayır deyince ama bankadan para çekmişsin diye Ragini’yi şaşırtır. Ragini o parayı ihtiyacı olan bir arkadaşına verdiğini söyler. Lakşi benden bir şey saklamanı istemiyorum derken Ragini’ye mesaj gelir. Mesajda bir şey söylememesi gerektiği yazıyor. Ragini korkuyla etrafına bakar ve Lakşi’ye bir şey gizlemediğini söyler.

Şantajcı Ragini’yi arar ve ihale kağıtlarının resimlerini hemen göndermesini ister. Ragini bebeği görmesen hiç bir şey yapmayacağını söyler. Adam saat sekizde buluşmaya gelmesini ister. Swara yetimhaneden bebekle ilgili bir haber alır ve Sanskar ile oraya gider. Ragini adamla buluşur ve Sumi’nin bebeğini kucağına alır. Ragini aslında annesi için yetimhaneye bir bebek almaya gitmiş, bu sırada hemşire oraya gelir ve bir dilenci ile Sumi’nin bebeği hakkında konuşur. Ragini onları duyar ve bebeği yetimhaneden alıp eve dönmek ister. 3 2020 01 21T213950.160

Eve dönerken şantajcı yolunu keser ve bebeği elinden alıp kaçırır. Parineta’nın elindeki video işte bundan ibarettir. Ragini şimdi herkes beni bebeği kaçıran kişi olarak tanıyacak diye videonun yayınlanmasından çok korkar. Şantajcının adamı ondan bebeği alır. Durga ailesini tebrik ediyor ve ihaleyi kazandıklarını söylüyor. Şantajcı yine mesaj gönderiyor ve bunun doğru olmadığını söylüyor. Bunu hak etmediklerini bildiriyor. İki kardeş birbirlerine prasad vererek barışıyorlar. Bıçak Sırtı 28 Ocak Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 103. Bölüm Fragmanı

Bıçak Sırtı 103. Bölüm Özeti 28 Ocak Video Gerçeği Ortaya Çıktı (1 Yorum)