Bir Ada Masalı Deniz Kimdir? Alp Navruz Kaç Yaşında Nereli

Ay Yapım’ın Star TV için hazırladığı Bir Ada Masalı merakla beklenirken diziye yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Umutsuz Ev Kadınları ve Menajerimi Ara gibi dizilerin senaristi Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı diziye Alp Navruz dahil oldu. Öte yandan Derya karakteri için Ayça Ayşin Turan, Pınar Deniz ve Aybüke Pusat ile görüşmeler devam ediyor.

Çekimleri İzmir’de başlayan dizi için geri sayım devam ederken diziye son olarak Zümrüdüanka dizisinde rol alan Alp Navruz dahil oldu. Alp Navruz dizide Deniz karakterini oynayacak. Bir Ada Masalı eğer bir isim değişikliği olmazsa yakında Star TV ekranlarında olacak.

Bir Ada Masalı Deniz Kimdir?

Alp Navruz tarafından oynanacak olan Deniz karakteri babaannesi tarafından büyütülmektedir.alp1

Alp Navruz Kimdir?

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Alp Navruz 15 Ocak 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunudur. Mankenlik yaparken oyunculuk eğitimleri almaya başladı. 2016 yılında vizyona giren Ceberrut filmi ile oyunculuk serüveni başladı. Ardından Aşk Laftan Anlamaz, Arkadaşlar İyidir, Fazilet Hanım ve Kızları, Elimi Bırakma, ve son olarak da Zümrüdüanka dizilerinde rol aldı. Özellikle Zümrüdüanka dizisindeki Serhat Demirkan karakteri ile çok konuşuldu. 1,83m boyundaki yakışıklı oyuncu göstermiş olduğu performanstan dolayı 3 defa yılın en iyi çıkış yapan erkek ödüllerini aldı.alp

Alp Navruz Nereli Sevgilisi Var Mı?

Hatırı sayılır bir takipçisi olan yakışıklı oyuncu İstanbul’da dünyaya geldi ancak aslen Sivaslıdır. Alp Navruz bir süredir Ebru Şam ile birliktedir.