Sadakatsiz Hicran Öldü Mü? Nilgün Türksever Geri Dönecek Mi?

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisinde sürpriz bir ayrılık haberi daha geldi. Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği dizide şok bir ayrılık yaşandı. Yakın zamanda diziye dahil olan Nilgün Türksever diziden ayrıldı.nilgun

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in başrol oynadığı dizide Selçuk’un annesini oynayan ve Hicran karakteri ile dizide oynayan Nilgün Türksever ölerek diziden ayrılacak. İzleyiciler şimdi Hicran’ın nasıl öldüğünü merak ediyor.

Sadakatsiz Hicran Öldü Mü?

Sadakatsiz dizisine bir süre önce dahil olan ve Selçuk’un annesi Hicran karakterini oynayan Nilgün Türksever son bölümde ekranlara veda ediyor. Hicran oğlu Selçuk ile barışmak için uğraşırken Haluk Güçlü’yü de karşısına alır. Hicran’ın asıl gelme sebebinin ileri düzeyde kanser olduğunun anlaşılması üzerine Hicran Haluk Güçlü’yü bu konuda bilgilendirmiş ve oğluna sahip çıkmasını istemişti.nilgun1

Selçuk annesinin kanser olduğunu öğrenince onunla daha fazla vakit geçirmek istemiş ve ona bir ev tuttu. Annesinin yanına kahvaltı yapmaya giden Selçuk kapı açılmayınca anahtarıyla kapıyı açtı ve annesini hareketsiz bir şekilde yatarken gördü. Sayılı günleri kalan Hicran ölmüştü.

Nilgün Türksever Kimdir?

30 Eylül 1977 Bursa doğumlu olan Nilgün Türküsever  1988 yılında Bursa Kültür ve Türizm Vakfı Tiyatrosuna oyuncu olarak katıldı. 2001 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümünü kazandı. 2005 yılında Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosuna katılarak burada eğitmen olarak çalışmaya başladı. Bugüne kadar çok sayıda tiyatro ve dizide rol aldı. Yasak Elma dizisinde Zerrin Taşdemir karakteri ile büyük bir beğeni kazandı.